Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nutell91

sprawa życia lub śmierci ;) dom weselny OLA w Jabłonnej

Polecane posty

Witam wszystkich! czy ktoś posiada informacje na temat wesel organizowanych w domu weselnym OLA w Jabłonnej kolo Lublina? chodzi mi ogólnie o opinie, klimat miejsca, ofertę, jedzenie, czy warto w ogóle myśleć o tej sali. Jeśli ktos organizował tam wesele lub był gościem BARDZO proszę o komentarz. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za odpowiedź... planujemy wesele na okolo 200-220 osób wiec czy wtedy bedzie bardzo ciasno? moze przy okazji zapytam o zajazd pod gwiazdami ... ktoś? coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolciks_
Tam raczej ciasno nie będzie i ceny też nie są wysokie ;) zajazd pod gwiazdami- słyszałam dużo negatywów, ale polecam Sonatina. Świetny lokal, jedzenie, sala i jest w Dominiowie, co wpływa na cene. Sonatine polecam z serducha i zajrzyj do domu weselnego u Torunia w bełżycach. Też tam jest fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że musiał się pojawić spamerzyna z sonatiną- jak zwykle i w każdym temacie o salach weselnych, jakże by inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) każdy proponuje coś o czym ma pojęcie, czyli albo tam był jako gość albo osobiście organizował tam wesele, ja rownież znam kilka osób, ktore mialy tam wesele i tez sa bardzo zadowoleni, nam ta sala nie podoba sie zbytnio dlatego szukamy czegos innego... jak juz wspomnialam bardzo interesuje mnie "OLA" :) czekam na opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolciks_
Do gość 20:13. Nie spamerzyna, tylko jestem tu nowa i napisałam o niej raptem raz, więc bez zarzutu proszę. Są gusta i guściki- mnie sie ta sala podoba, ale zauważ, że poleciłam też dwie inne ;) a skoro Sonatina ma tyle pozytywnych opini to raczej przypadkiem tego nie nazwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nazwę to natrętnym marketingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolciks_
Możliwe, ale uwierz mi, że jestem zbyt młoda by tam pracować i wiem o czym mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam ostatnio gosciem w oli jedzenie bylo swietne obsluga bardzo mila i zyczliwa dziewczyny rozesmiane a i bardzo podobala mi sie czystosc w toaletach.M ysle ze lokal jest na poziomie i warto tam zajrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się właśnie nad Olą a Sonatiną rózne są opinie ale i jedna i druga sala jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już myślałem jak przeczytałem Jabłonna, że chodzi ci o tę pod Warszawą, to wtedy bym zaproponował zastanowienie się nad domem weselnym Melodia w Legionowie, ale skoro to okolice Lublina... to raczej za daleko :-) Nie mniej szczęścia na nowej drodze życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktualne opinie o salach weselnych zamieszczane są na http://www.gdziewesele.pl/Lublin/ warto poczytać o jakości usług w poszczególnych lokalach zanim podejmiecie ostateczną decyzję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×