Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sprzedaz mieszkania, formalnosci

Polecane posty

Gość gość

witam, mam 23 lata jestem osoba kompletnie zielona i potrzebuje wszelkich informacji dotyczacych sprzedazy mieszkania. czy cene moge sobie wziac z nieba czy musi byc wycena rzeczoznawcy? ile sie czeka na znalezienie klienta, tak szacunkowo? kto placi podatek i w jakiej wysokosci? czy sa jeszcze jakies koszta dodatkowe? ogolnie jak trwa caly taki proces i ile czasu. mieszkam za granic w posce bywam zadko bardzo. mieszkanie mam w bialymstoku i chce je jak najszybciej sprzedac. lece na poczatku lipca na 6 tyg do polski czy to wystarczy na sprzedanie nieruchomosci i dokonanie wszelkich formalnosci z tym zwiazanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogę odkupić za 100k, ale min. 130m2 w centrum 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale badziew
W tej sytuacji lepiej zlecić sprzedaż do jakiegoś biura nieruchomości. Formalności jest sporo: sąd, notariusz, wizyty u wszystkich dostawców prądu, gazu, w spółdzielni, zaświadczenia o tym, że mieszkanie nie jest zadłużone i tak by wymieniać i wymieniać. Czy akurat znajdziesz kupca w terminie, który sobie zaplanowałaś? No raczej nikt wróżką nie jest. A cenę najlepiej zlecić rzeczoznawcy, bo jak sobie wymyślisz jakąś z kosmosu to i kupca nie znajdziesz. Zwłaszcza, że teraz ceny mieszkań cały czas lecą w dół, a popyt jest taki sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem lepiej zatrudnić rzeczoznawcę np http://ekspertyzy.waw.pl/ bo inaczej może się okazać, że np za mało cenisz mieszkanie i stracisz, fachowiec pomoże Ci ocenić wartosć mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.helperia.pl jest doskonałym wybawicielem zadłużonych mieszkań. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biuro nieruchomosci bedzie w twoim przypadku najlepszym rozwiazaniem. Wezma na siebie sprzedaz mieszkania, oni beda pokazywac je itp a ty po prsotu juz przyjedziesz na gotowe. Moze oferta http://fortnieruchomosci.pl/ ci przypadkie do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja współpracowałam z www.milenium.nieruchomosci.pl. Pracują tam rzetelni specjaliści, którzy szybko pomogli mi ogarnąć te wszystkie sprawy związane ze sprzedażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przygotujesz się do sprzedaży i zdecydujesz na własną rękę to polecam www.bebroker.pl . Ogłoszenie trafia na ponad 100 portali na Facebooka i Youtube . Do tego możesz nim zarządzać z jednego miejsca. JA skorzystałem i naprawdę jestem zadowolony, żadne inne narzędzie w internecie nie wzbudziło tyle zainteresowania moim mieszkaniem. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawa w sprzedaż mieszkania na własną rękę jest zupełnie bez sensu. Najważniejsze to postawić na odpowiednią agencję nieruchomości, która właśnie za nas rozwiąże kłopot związany z wszelkimi nieruchomościami. Pochodzę ze Szczecina, a wszelkie problemy rozwiązali dla mnie http://www.mojdom-nieruchomosci.pl/ - polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×