Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juza

suplementy diety / tabletki wspomagające odchudzanie

Polecane posty

Gość juza

Używacie jakiś tabletek na odchudzanie ?? Pomaga Wam coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, zdecydowanie skłoniła bym Cie do spróbowania tabletek slimcea. więcej o ich składzie i działaniu dowiesz się np w google ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio z przerażeniem oglądałam program o tym jakie te tabletki potrafią byc szkodliwe, mówię o tych z internetu o niewiadomym składzie Jak chcesz się odchudzić to zmień nawyki żywieniowe i zadbaj o odtrucie z toksyn i odkwaszenie organizmu - to podstawa bo jak masz zakwaszony i "zanieczyszczony" organizm to nie będziesz chudnąć. Najlepsza jest zielona herbata bo oczyszcza z toksyn i woda REDOX na odkwaszenie organizmu, to najlepsze i naturalne wspomagacze odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam że na stronie apteki czerwonej znajduje się asumin podobno hamuje apetyt na słodycze używał ktoś? ja zakupiła asystor slim i póki co jestem zadowolona, zobaczymy jaki końcowy efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćS
Wszystko tylko nie Asystor Slim. Ludzie, nie wygłupiajcie się, równie dobrze proponuję łykać samą witaminę C i efekt będzie taki sam. Nie dajcie się manipulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilkukrotnie podchodziłam do kuracji odchudzającej różnych produktów i sposobów. Wiele z nich działało ale z mizernym skutkiem. Obecnie jestem na kuracji miesiąc z tabletkami Slimcea. Ten okres pozwolił mi już ocenić ich działanie. Hamowanie łaknienia na plus, przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej na plus. Brak efektów ubocznych na plus. Warte stosowania podczas walki z otyłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×