Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mandarynka1987

Szkolenia Medycyna Estetyczna Rekomendacje

Polecane posty

Gość Mandarynka1987

Dzień Dobry, Skończyłam Dermatologię i otwierając gabinet chciałabym pójść w kierunku medycyny estetycznej. Chciałabym zainwestować w szkolenia na najlepszym poziomie. Czy są na tym forum osoby z branży, które mogą polecić coś z własnego doświadczenia? Z wyszukiwań internetowych najbardziej profesjonalnie prezentuje się akademia Marie Engman www.meaa.eu bo międzynarodowa i z filmów wygląda to wszystko na wysoki poziom. Czy ktoś korzystał? Jakie opinie? Poza tym chyba najpopularniejsza jest Eclest www.eclest.pl, bo ciągle na nich trafiam, ale jakoś mnie wizerunek nie przekonuje. Może jednak zewnętrznie tylko słabo a poziom szkoleń dobry? Czy ktoś był? A może są jeszcze inne szkoły warte uwagi? Będę wdzięczna za pomoc. Asia Madar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reni Ferka
Witam, korzystałam z obu. Obie szkoły godne polecenia. Za MEAA przemawia możliwość robienia zabiegów na prawdziwych produktach a samo szkolenie jest bezpłatne. Trzeba kupić produkty po szkoleniu , ale kupuje się je po dobrej cenie a poza tym jak ktoś idzie się szkolić to po to aby potem to praktykować więc i tak produkty trzeba kupić. Trenerka Marie pierwsza klasa, niesamowity dar do nauczania, zaraża pasją. Niestety po angielsku, więc jeśli ktoś nie zna to musi wszystkie pytania kierować przez tłumacza. Atmosfera szkolenia też wyjątkowa, swobodna. Wchodzisz pełna obaw wychodzisz pewna siebie i chęci do prowadzenia zabiegów samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina__1984
Ja wczoraj zaryzykowałam i zapisałam się na kurs do meaa.eu na 22 września. Jestem ciekawa jak uczą, widziałam kilka filmów z tą instruktorką i jestem pod ogromnym wrażeniem jej pracy. Przekonało mnie to, że jest trenerem klinicznym i to, że na szkoleniu mogę mieć swoją modelkę. Mam nadzieję, że nie będę żałować, napiszę po szkoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dystrybutorzy preparatów organizują też szkolenia. Proponuję zgłosić się bezpośrednio do nich. Na szkoleniu w meaa nie byłem ale widziałem wykład Marie Engman na IMCAS w Paryżu. Wrażenie bardzo pozytywne. Ona jest trenerem klinicznym marki Amalian, więc zakładam że szkolenia są na tych produktach. Ja już się nie szkolę ale jakbym potrzebował to poszedłbym w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol1967
Polecam www.szkolenia-medycyna-estetyczna.pl Inspirujące, profesjonalne szkolenia z medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Podpinam się do tematu. Czy ktoś szkolił się w MEAA ? I jakie są wasze opinie, czy warto ? Czy faktycznie można się nauczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o szkolenia z zakresu medycyny estetycznej we wrocławiu mozna fajnie się poduczyć od praktycznej strony - http://pimik.pl moja przyjaciółka własnie niedawno wróciła, z tego co opowiadała to było super, poziom wysoki i dużo praktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, miałam przyjemność poznania technik szkoleniowych i wykładów Pani Marie Engman. Pełen profesjonalizm, wiedza oraz rady zarażają do pracy i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Poza tym szkolenia organizowane są w małych grupach na wysokim poziomie, zadbano o każdy szczegół. Ten kto nie zna angielskiego może wspomagać się tłumaczem obecnym na szkoleniu. Wybrałam te szkolenia ponieważ kwotę przeznaczoną na szkolenie można wykorzystać na produkty, na których się później pracuje. Dla mnie bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szkolenie z zakresu medycyny estetycznej miałam w Elsaftawy Training Center www.elsaftawy.pl i jestem bardzo zadowolona z poziomu jaki tam zastałam. Całe szkolenie to sporo materiału ale przedstawionego w przystępny i jasny sposób oraz odpowiednio rozplanowane czasowo. W programie miałam miedzy innymi zastosowanie toksyny botulinowej, wolumetrię twarzy czy lasery. Naprawdę bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atrakcyjne szkolenia, które znacznie mogą podnieść Twoje kwalifikacje w tym zawodzie możesz odbyć w www.pimik.pl . byłam tam już na kilku kursach i szkoleniach, dzięki czemu przybylo o wiele więcej klientów do mojego zakładu kosmetycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma też miała szkolenie w Elsaftawy Training Center i właśnie bardzo sobie chwaliła. Uczyła się na nim tych samych zabiegów co wymienione powyżej i z tego co pamiętam chyba jeszcze Lipofillingu twarzy. Trwało 4 dni i były cztery osoby w grupie i mówiła że to w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenia w tym zakresie mogę śmiało polecić tu: http://elsaftawy.pl/ uważam, że naprawdę są świetne. Przekazują bardzo duży zasób wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja natomiast mam bardzo dobre doświadczenia z http://elsaftawy.pl/. Mają naprawdę świetne przygotowanie merytoryczne, ale i cenowo wychodzi korzystnie. warto się zainteresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie bardzo chwalę http://elsaftawy.pl/ mają świetne podejście, wszystko tłumaczą dokładnie i generalnie cenowo wychodzi korzystanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_merlinka67
Jeśli chodzi o szkolenia dla lekarzy to wartościowe organizuje MedicusHumanus - http://medicushumanus.pl/szkolenia-dla-lekarzy - szkolenia prowadzą praktycy i można od nich zdobyć naprawdę sporo dawkę przydatnej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka razy odbyłam szkolenie z firmy http://medicushumanus.pl/ i byłam bardzo zadowolona. Z tego co wiem oferują szkolenia dla lekarzy i pielęgniarek. Z takich szkoleń można na prawdę wiele wynieść i nawet doświadczeni lekarze mogą się czegoś dowiedzieć - są prezentowane najnowsze rozwiązania i innowacyjne materiały, sposoby leczenia itp. Warto na bieżąco się doszkalać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja natomiast mam świetne doświadczenia z http://elsaftawy.pl/. Bardzo merytoryczne szkolenia, bardzo fajni specjaliści, wiele sie mozna dowiedzieć no i dobrze wyszło cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobiaszR
uważam że trzeba umieć podejść do pacjenta. Pacjent oczekuje empatii i zrozumienia, a tego nie da się ująć w żadne procedury. Jako lekarze musimy porozumiewać się skutecznie z pacjentami, ale także z innymi lekarzami oraz innymi osobami z personelu medycznego to jest bardzo ważne. Dlatego ja postanowiłam wybrac się na kurs http://medicushumanus.pl/budowanie-porozumienia-z-trudnym-pacjentem/ ze szkolenia będę mogła nauczyć się m.in. umiejętności przekazywania własnych odczuć i okazywania współczucia pacjentom. Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkolenia u www.pimik.pl dla mnie to był duży i decydujący krok do rozwinięcia się w branży. Bardzo przydatne szkolenia to podstawa podstaw, dlatego polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja1955
Ja szkolenia odbyłam w www.ollie.pl Kursy poleciła mi koleżanka dermatolog, która odbyła tam cały pakiet szkoleń. Podobał mi się nacisk na praktykę i wiele modelek na szkoleniach oraz to, że szkolenia są objęte punktami edukacyjnymi. Preparatów nie trzeba kupować, za to przed szkoleniem był moduł biznesowo-marketingowy. Wykładowcy profesjonalni, a atmosfera przyjemna. No i bardzo dużo zabiegów - wykonałam ich kilkanaście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyrka0
Medycyna estetyczna cieszy się coraz większą popularnością. Dlatego warto zapisać się na dodatkowe szkolenia medycyny estetycznej, trzeba pamiętać że praktyka czyni mistrza. Ja ostatnio trafiłam w necie na ofertę szkoleń medycyny estetycznej- http://edumedical.pl/ może zajrzyj tam i zobacz harmonogram szkoleń który będzie odpowiedni dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam www.pimik.pl, chyba mają najlepsze kursy na jakich kiedykolwiek byłam. Firma zrobiła na mnie ogromne wrażenie chociażby z uwagi na to, że szkolenia widać, ze są dokładnie przemyślane a ich organizacja jest rzetelna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie sporo racji pisząc o tym że lekarz musi potrafić porozumieć się z pacjentem. Wiedza jak i sposób przekazania jej jest bardzo ważna. względem kursów z zakresu dermatologii www.gsusg.pl wprowadziło nowe kursy z którymi warto się zapoznać, jest też opcja starania się o dofinansowanie więc myślę że warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bianca22
Ja również polecam kursy dermatologiczne dla lekarzy w gsusg. Na kursach można się dowiedzieć m.in: o infekcjach grzybiczych skóry, o łuszczycy czy świądzie. Ogólnie atmosfera na tych kurach jest fajna, kameralna, bo są małe grupy. Nie jest też głupio zadać jakieś pytanie, jeżeli czegoś się nie zrozumiało. W marcu mają się odbyć dwie części kursu, ale sądzę, że jeszcze je powtórzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na szkoleniu z zakresu makijażu permanentnego w Lukomades. Najbardziej przekonała mnie kadra doświadczonych osób, które prowadzą szkolenia. Działają one aktywnie zawodowo, więc na pewno są zaznajomione z aktualnymi trendami i mogą podzielić się wskazówkami z codziennej pracy. Polecam - to było bardzo wartościowe szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina83892
Szkolenia są bardzo ważne, ponieważ dzięki temu można poznać wszystkie nowinki oraz dowiedzieć się, jak prawidłowo wykonywać poszczególne zabiegi, aby nikomu nie stała się krzywda. Fajną ofertę różnych szkoleń można znaleźć sobie na stronie http://edumedical.pl/ Są różne miasta, więc wybieramy te najbliżej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmooość
A ja myślę że wszystkie posty to oszustwo. Wszędzie linki. Nikt nic sensownego nie napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie panie są niedouczone. No proszę, która z was zrobi w usta kwas nie tworząc dziubka tylko ładne objetoscioeww ustka? No proszę, żadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara_Mikas
Ja polecam Katarzynę Dec jest MISTRZYNIĄ jeżeli chodzi o paznokcie i makijaż... to co potrafi zrobić na paznokciach to prawdziwa sztuka! wszystko wykonane własnoręcznie... http://www.beautyskinclinic.pl/szkolenia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×