Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam fajnych butów na zimę... Co sądzicie o tych?

Polecane posty

Gość gość
Wiem właśnie, że bez szału ale zima się zbliża i coś muszę kupić!:) A te NAWET mi się podobają. Ogólnie to więcej niż 1000zł nie chciałabym wydać na buty zimowe. Jakieś propozycje które powalą mnie na kolana? Oczywiście kryterium podstawowym jest jakość wykonania - muszą być zrobione ze skóry i wytrzymać dwa sezony!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasnowidz XLL
Do konnej jazdy. A ten łańcuch to imitacja ostróg? Ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 18 lat. Szukam jakiś fajnych butów na codzień, takich klasycznych.... I nie mogę znaleźć. Te mi się nawet podobają ale bez szału. Tak jak mówiłam max to 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim przyjdzie promocja to zima minie a ja je właśnie na zimę potrzebuję... Poza tym w Massimo jak są promocje to zaraz mój rozmiar jest wykupiony - mam 37 a z ubrań 34.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydkie. One są w ogóle ocieplane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10;58 - a jakie są wedlug Ciebie ładne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbereźnik - nie znoszę firmy gino rossi, mają strasznie złą jakość, kilkakrotnie się przejechałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co zbereznik wrzucił też mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem firma jest dobra, przez pewien czas bylem nawet jej akcjonariuszem... ;) napewno buty lepsze niz od massimo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powaliło Cię autorko. Masz 18 lat i chcesz kupować buty za 1000zł?!? niektorzy musze harowac na sklepie na kasie i wykarmic za to rodzine a tu taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbereźnik, własnie nie do końca. Ja miałam kilka par z gino rossi i bardzo szybko się zniszczyły i wysłużyły a o dziwo massimo dutti już służyły mi lepiej. Mimo, że massimo to nie jest firma obuwnicza tylko ubraniowa. Te z gino rossi rozważę, bo są ładne ale mam złe wspomnienia z tą marką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000 na buty? To ile ty zarabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh te z Wojasa są śliczne!!! Dzięki!:) Zbereźnik, ja miałam 2 pary lordsów i szybko się rozwaliły. W botkach na obcasie pękł zamek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojas ma w tym roku dużo ładnych kozaków, wrzuciłam tylko te dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbereźnik - z******te!!!! Ja mam podobne tylko, że z vagabonda:) Są mniej eleganckie ale utrzymane w niemalże identycznej konwencji. No i damskie - 37;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmlmii
Mam już drugie kozaki z tej firmy http://damesko.pl/kozaki-zimowe-c-3.html pierwsze wytrzymały trzy sezony (zwykłe proste oficerki) i myślę ze i w tym dałabym rade ale postanowiłam sprezentować sobie nowe i kopiłam już te z zamkiem z boku super są mega wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irene

Mi się bardzo podobają te brązowe botki. Co sądzicie, kupić? https://luxusowi.pl/wp-content/uploads/2019/09/1R130N0701C0267_2608_0.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×