Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Taki_Jeden_Ten_Normalny

Szukam kobiety która spelnia moje wymagania

Polecane posty

1. Dziewica 2. Szanująca się 3.165-180 -/+ 5 cm 4. inteligenta 5. błyskotliwa 6. asertywna 7.katoliczka/szanujaca uczucia religijne innych 8.Normalnej budowy ciała -/+ 5 kg 9. szczera 10. oddana 11. ambitna 12.obrotna 13.umiejąca reperować samochód 14. która myśli o przyszłości 15. pragnąca mieć dzieci 16. umiesz zrobic makijaz nie dluzej niz 15 min 17 tylko zeby nie była płaska jak deska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamieść ogłoszenie w "Naszym Dzienniku" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszym Dzienniku ale po co :) jak internet do doskonale medium :) eh co ja mówie szukam zony poprostu ;) aha musi tez umiec robic obiady kolacje sniadania biegac a co ja oferuje :) eh no wszystko co najlepsze moze miec mezczyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przez internet ci nie idzie. pamiętam jak dwa lata temu żeś tu szukał. Nawet fotę swojej pucowatej buzi żeś wkleił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spelniam tylko punktu 13, bo wg mnie to zajecie dla faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze nie mam nikogo ale nie dlatego ze mam jakies problemy ze soba wciaz spotykam jakies osoby nie zyciowe z wielka iloscia kompleksów wiec ... co mam robic a nie chce zyc z kula u nogi chce zyc w zwiazku a nie ciagnac wóz pod góre z baba na wozie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to juz dwa lata przez ten czas poznalem wiele kobiet :) ale naprawde mam malo czasu :) eh nie wiem co powiedziec prace mam ciezka :) zmienilem miejsce zamieszkania moze jak bede mieszkac blizej warszawy to poznam tam kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piriririri
Ech, a chciałam iść kiedyś do zawodówki na mechanika, ale wystraszyła mnie wizja klasy pełnej średniointeligentnych chłopaków. I przez to się nie nadaję !!! Aaaaaaaaaaa! A nie, jednak nie przez to, są jeszcze chyba dwa punkty których nie spełniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ja oferuje usmiech.gif eh no wszystko co najlepsze moze miec mezczyzna usmiech.gif >czyli kasę? :D punkt 12 hehehe stary durny prawik :) rozumiem że to ona ma cie poderwać :D HAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja oferuje no jestem zwyczajnym Polakiem jestem spokojny jak zawodowiec Leon fuck dla zabawy, zawalam nocą ofiara bełkoce, polewam ją octem rano do pracy, w niedziele do tacy do domu wracam jak wszyscy Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli głupi brzydki zakłamany padalec z wymaganiami. Wymagasz dziewictwa, a sam *****łeś kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam radochę jak dam komuś w łeb Nie boje się iść przez ciemny las złe upiory boją się że spotkają mnie szukając drogi wzoruje się na ćmach krew po prawej lub czerwony spray wzrok masz ponury, twarz niczym głaz myśli gęste jak woda w bagnie kropla potu schowana na brwiach wdziera się do ust, smakuje jak chmiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to ja spełniam prawie wszystkie... dziewicą nie jestem tylko, ale za to mam 3 świetnych dzieci :-) to chyba się równoważy :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, bo dzieciaczki z twojej krwi i na pewno jeszcze dziewice/prawiczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, że jak już znajdziesz swój ideał będziecie się wzajemnie uzupełniać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No tak, bo dzieciaczki z twojej krwi i na pewno jeszcze dziewice/prawiczki! " nie- ale jednego pkt nie spełniam, następny o chęci posiadania dzieci spełniam niejako potrójnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie ruachalem HEHEHE Jakoś mnie to nie dziwi chichichi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede twoją "kulą u nogi", na to sobie trzeba zasłużyć :P i napisałam że mnie to Nie dziwi a nie na odwrót. Polecam naukę czytania zapisz się do zerówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra taki jeden - oleju ci nie wymienie w samochodzie, ale poza tym wszystko pasuje - umawiamy sie juz? czy dlugo mam czekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_Jeden_Ten_Normalny
jasne ze sie umawiamy kiedy i gdzie moze pw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×