Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka jedna sobie123

Szukam pracy w Holandii.

Polecane posty

Gość Taka jedna sobie123

Witam serdecznie:) Szukam pracy w NL. Pare lat jezdze do NL i bylo ok.Teraz spróbowałam czegos nowego i dostalam po d***e.....pojechalam z facetem do pracy przez agencje EUROJOB...odradzam...oszusci...w ciagu 3 dni spakowalismy i wynajelismy mieszkanie w Rotterdamie.Wynajelismy taxi.Taki polak oglaszal sie w necie.Troche kosztowala.No coz...zycie.Okazalo sie,ze mieszkanie jest ochydne...za taka cene to az serce sie kraje ale nie mielismy wyboru.....do mnie zglaszaja sie z praca ale tlyko maja dla mnie i musiala by sie przeprowadzic na ich mieszkanie sluzbowe...ale co z moik facetem? Do 10.10 tego roku mamy czas aby cos znalezc.....moze cos,ktos pomoze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna sobie123
Up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracaj szybciutko, jak zostało wam mało kasy to skorzystajcie z usług AUTO ACTIV, są niezawodni i jeżdżą kilka razy w tygodniu. widzisz, lepiej sobie wcześniej nagrać pracę "po znajomości", nigdy bym nie próbowała przez agencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula Beer
Nie ryzykujcie niesprawdzonymi ofertami, zgłoście się do pośrednika, żeby potem nie żałować. http://www.teamwork.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Koa
No to teraz spróbuj przez takiego pośrednika http://www.teamwork.com.pl. Powinnaś być zadowolona tak jak ja! Pracuję już 3 lata i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrasa
Potwierdzam, i później odzyskanie podatku z Eu service. Na prywatnej 'pomocy' można się nieźle sparzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku przestrodze - nie korzystajcie z usług nie sprawdzonych agencji. Ja mogę polecić firmę ab job service. Jeżdżę z nimi już od kilku dobrych lat i nigdy nie zdarzyło się cokolwiek, przez co mogłabym mieć jakieś problemy. Wszystko zawsze podpięte jest na ostatni guzik. No i zarobki też są wielce zadowalające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×