Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szybko, co na infekcje bez recepty

Polecane posty

Gość gość

Proszę o szybką odp. mam infekcje intymna i ide teraz do apteki, to nie grzybica ale pewnie bakteryjna. Jaki ,środek bez recepty powinnam sobie kupić, na pewno nie clotrimazol i nie tantum rosa bo tym się myłam i nie pomaga. Co wy stosujecie. Bez reklam prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup czopki clotrimazol, są co prawda na receptę ale mi sprzedano bez. Zapłacisz 100%, tanie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze pomaga najpierw podmywanie się tantum rosa, robię to dwa, trzy razy dziennie i do tego invag, aplikuję na noc. Nie ma mowy żeby po tym mi nie przechodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lactovaginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie uda to może Ci sprzedadzą Triderm, działa i na bakterie i na grzyby i do tego probiotyk dopochwowy na odbudowanie flory, może byc Lactovaginal, stary, dobry i sprawdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym kupiła lactovaginal, a do tego jeśli towarzyszy temu świąd provag żel do smarowania, ale jeśli podejrzewasz u siebie grzybicę, środki bez recepty nie pomogą, trzeba iść do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak infekcja bakteryjna to leki bez recepty raczej Cię nie poratują-musisz iść do lekarza, lactovaginal owszem ale po wyleczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja radzę udać się jednak do lekarza, w między czasie możesz spróbować np iladian lub inne jakieś sprawdzone leki. Do podmywania się napar np z rumianku lub zwykłe szare mydło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem że za późno, ale może ktoś tu kiedyś zajrzy- polecam abiofem, bardzo skuteczne, dowcipne pastylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula8
nie nabierzcie się na iladian- w składzie nie ma nic leczącego-może być trochę tańszy od porządnego Invagu czy Lactovaginalu ale skuteczność żadna. Jeśli chce się wnikać w temat to polecam wpis farmaceutki z bloga który przeglądam żeby nie nabierać się na takie własnie naciągane nowinki... trzeba wpisać w wyszukiwarkę pogromcyreklam blogspot i na blogu wyszukajcie sobie iladian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zalezy od rodzaju infekcji i poziomu jej zaawansowana. Brałam iladian i lactovaginal i oba oceniam pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na początki infekcji sprawdza się maść clotrimazol, podmywanie się korą dębu oraz globulka probiotyku invag dopochwowo na noc. Najczęściej to wystarcza. Co do iladianu nie przekonuje mnie jego skład więc go nie stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jeden invag stosujesz na noc? to wystarcza????-ja jak już zaczynam to biorę całe opakowanie-przez tydzień...??? a clotrimazolum przez 10 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy, jeżeli mam upławy i pieczenie (podejrzewam początek infekcji) to zakładam invag przez tydzień (całe opakowanie zużywam), natomiast jeżeli mam pieczenie po okresie, które jest normalne, ponieważ ilość bakterii w pochwie jest uboga, stosuje dwie/trzy kapsułki i problem mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam iladian dopochwowy razem z żelem. Obydwa produkty mają przystępną cene i wzajemnie się uzupełniają. Mi osobiście taki zestaw pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×