Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamannaaaa

Tabletki zielona kawa

Polecane posty

Gość załamannaaaa

Witam, pewnie pomyślicie o mnie kolejna naiwniaczka i pewnie tak jest,ale mam pytanie czy ktoś z Was stosował tabletki zielonej kawy przy odchudzaniu? Czy w jakimś stopniu zmniejszają łaknienie i pomagają przy odchudzaniu? oczywiście przy ograniczeniu jedzenia,bo każdy z nas wie,że nie ma tabletek,które same działają cuda. Ja zakupiłam tabletki zielonej kawy i dziś wzięłam 3 tabletkę,a już pierwszego dnia zjadłam na kolację kubeczek płatków i więcej zjeść nie dałam rady,a dziś rano jest dokładnie to samo :p Nie chce mi się wierzyć,że tabletki tak szybko podziałały,bo pewnie to tylko moja wyobraźnia. Czy może ktoś się wypowiedzieć na ten temat,kto próbował? I proszę bez głupich komentarzy typu : mniej żreć, rusz d*pe,bo mam zamiar tak zrobić dodatkowo :) Mam do zrzucenia 8-10 kg. Wyjściowa waga 62 kg przy wzroście 160. :p Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 123
Ja też jestem na tabletkach wspomagających odchudzanie. Biorę dokładnie takie http://dermalab.pl/130,slimette.html i faktycznie mniej jem. To nie jest żadna moja wyobraźnia. Moja koleżanka też się zdziwiła, że tak mało jadam, ale ja więcej nie mogę. Do tego oczywiście chodzę na basen i jeżdżę na rowerze. To mi pomaga zapomnieć o jedzeniu i wspomaga moje odchudzanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu reklama , wtrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim nie spodziewaj się cudów :) Zielona kawa jest po to, by wspomóc ruch i dietę, po prostu zaczniesz spalać nieco szybciej, ale nie schudniesz 15 kg w miesiąc na samych tabletkach :) Zresztą ja jestem zwolenniczką zdrowego i powolnego odchudzania i właśnie z tego powodu polecam zieloną kawę- dorzuci jakieś 3 kg na miesiąc, przy intensywniejszych wysiłkach pewnie więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1234567890
Wiesz co, oczytaj sobie najlepiej na stronie http://zielona-kawa.com.pl/wlasciwosci-ekstraktu-z-zielonej-kawy.html, tam znajdziesz wiele ciekawych informacji o zielonej kawie, jej właściwościach, wszystkich suplementach, które z niej powstają oraz jakie są ich składy. Ja brałam na odchudzanie tabletki z zieloną kawą, aczkolwiek oczywiście będziesz miała możliwość wybrania wielu innych suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justypka
zielona kawa jest teraz szalenie modna jako składnik supleentów na odchudzanie, ale moim zdaniem nie ma jeszcze wystarczająco dobrych suplementów z nią, w ameryce już jest mnóstwo, myśle,że dopiero wejdą do nas za jakieś pół roku, póki co używam figury extraslim, ale czekam bardzo też na zieloną kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w ciąży przytyłam 18 kg przy moim wzroście to bardzo dużo Chciałam jak najszybciej wrócić do dawnej wagi i zaczęłam stosować Acai Berry 900 ciężko je dostać więc zamówiłam oryginalne od producenta http://track.acaiberry900.pl/product/AcaiBerry-900/?pid=129&uid=2186 Po 2 miesiącach stosowania nie mogłam uwierzyć że schudłam 7 kg. Od miesiąca postanowiłam jednocześnie stosować acai berry 900 i zieloną kawę w kapsułkach. Czytałam że efekty będą jeszcze lepsze Sprawdzę i napiszę. Na razie mogę szczerze polecić Acai berry 900.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_c
ja osobiście nie stosowałam, ale moja bratowa już od czterech miesięcy jest na zielonej kawie, próbowała różnych i stwierdziła że najlepiej działają tabletki z dużą ilością ekstraktu, tu wyjaśnienie i zestawienie http://suplementydietyinfo.pl/zielona-kawa-tabletki-warte-uwagi-czy-nie/ , a jak działają ? na pewno zmniejszają apetyt, usuwają napady wilczego głodu i przyspieszają spalanie tłuszczu, tak w każdym razie twierdzi bratowa, a z tego co się zdążyłam zorientować rozglądając się po badaniach faktycznie mają (albo mogą mieć) takie działanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam ale tylko ze klepu piekna24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla 11
Czesc czy jest ktoś kto naprawdę schudł po tych tabletkach?? Skoro takie cudo to czemu nie kupi sie tego w aptece. Nie wiem czy warto wydawac pieniądze?? prosze o szczere opinie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy taka kawe mozna pic? Znalazlam zielona kawe na stronie brytyjskiej, tam jest napisane ze przed spozyciem zielonej kawy nalezy ziarna wypalic, ze to sa surowe ziarna i to sie nie nadaje to picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTania
MartynaJ79 U mnie się sprawdzają się tabletki IQGREEN, straciłam na nim 6 kg w miesiąc. Ma połączenie zielonej kawy i chromu. Biorąc te tabletki nawet specjalnie nie stosuję jakiejś diety. Ale chyba, dołożę jeszcze ćwiczenia aby trochę podkręcić tempo.Ale i tak z dotychczasowych efektów jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam zieloną kawę ze sklepu piekna24.pl . Działa. W dużym stopniu przyczynia się do spadku wagi ciała. Doskonale hamuje łaknienie. Cena nie jest duża, jest nawet promocja teraz. Miałam spory spadek wagi dzięki niej. Ważne aby nie zamówić jakiejś podróbki a sprawdzoną zieloną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jak domownik
Pewnie „piękna24”. Widzę, że opanowałyście z Green Coffe800 monopol na jedyna legalna zieloną kawę. Inne produkty ją zawierającą, to już podróbki. Nie wiem dlaczego tylko „pijecie” do Iqgreen, pomimo że preparat ten bardzo mi pomógł schudnąć i zgodnie z ulotka informacyjna zawiera ekstrakt brazylijskiej zielonej kawy. Pewnie w nim kawa jest „podrabiana” bo pochodzi z Brazylii, naturalna i faktyczna pewnie pochodziłaby z Grenlandii. Oczywiście zgodnie z Waszą logika. I co ciekawe, w przypadku innego produktu na „S” który sprzedajcie na odchudzanie, możecie prowadzić kulturalna akcję reklamową, a tu wyjechaliście wiocha jak mało? Czyżbyście zmienili agencję reklamy? A może to inna agencja Wam prowadzi Green Coffee? Jeżeli tak to dajecie to też tym od „S”.... są znacznie bardziej profesjonalni, kulturalni i moim zdaniem lepiej wpływają na wizerunek i produktu i firmy. W sumie mi to pikuś, bo ja biorę Iqgreen, nie mniej jestem wyczulona na zagrywki tego rodzaju, które uważam za grę poniżej godności każdej szanującej się firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyra z Poznania
A ja nie mogę narzekać na rezultaty jakie uzyskałam przy stosowaniu IQgreen i co tu dużo mówic, jak ktoś mi się pyta czy bym poleciła, to patrząc na włąsne odczucia odpowiadam, ze tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje zieloną kawę od 1,5 miesiąca oczywiście w połączeniu z dietą, efekty są bardzo dobre, schudłam już 8kg. Zielona kawa jest naturalnym suplementem diety, dlatego watro zainwestować właśnie w nią. Tutaj możecie dowiedzieć się o niej nieco więcej http://www.e-odchudzanie.com.pl/zielona-kawa.html Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję i powiem Wam, że u mnie działa, nie wiem czy nie będzie efektu jojo, ale póki co schudłam już 7 kg :) Dodam, że biegam też regularnie. Dla dociekliwych- http://dieta-zielus.pl Tutaj możecie poczytać o zielonej kawie i jej właściwościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukałam skutecznego ale i zdrowego. Było to dla mnie bardzo ważne dlatego sprawdzałam składy i odrzucałam te które miały nie naturalne składniki. Wybrałam w końcu slimcea. Podziałały. Pozwoliły mi schudnąć bezpiecznie i skutecznie :) 12kg wynik to było i jest coś z czego jestem bardzo dumna i zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnis_zdrowa_84
Zieloną kawę z CGA 800 stosuję od 2 miesięcy, efekty super, ale też trzymam się zdrowszego odżywiania i jakichś spacerów na świeżym powietrzu, jako dodatek świetna sprawa, na pewno przyspiesza cały proces utraty wagi i oczyszczania organizm. Nie dajcie się nabrać na małe ilości w dużej cenie, kupujcie ekonomiczne opakowania, bo będziecie stosowały ją przynajmniej 2 miesiące, tu dobra: http://allegro.pl/spalacz-tluszczu-zielona-kawa-z-cga-800-240-kaps-i5793130317.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asp
zielona kawa to świetny spalacz tłuszczu, sama stosowałam tabletki iqgreen które są właśnie na bazie tego składnika i w miesiąc zrzuciłam 6.5 kg ;) jeśli chodzi o ćwiczenia to kiepsko u mnie z nimi, jedynie dieta wchodzi w gree :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja schudłam 12kg stosując slimcea oraz utrzymując dzięki temu moją zaplanowaną dietę odchudzająca. Kuracja trwała 3 miesiące. Jak na taki okres bez slimcea nie było by możliwe abym tyle schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela17
ja też znam i stosowałam tabletki iqgreen, działały rewelacyjnie!! schudłam na zawsze i to szybko. a ponad to hamowały apetyt na słodycze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jania5
ja często zamawiam rózne kawy z kawaiherbata24.pl bo maja ogromny wybór i bardzo dobre ceny. Co prawda jeszcze zielonej nie probowalam ale mozże się skusze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka01
iqgreen polecam bardzo na spalanie tłuszczu:) do tego ćwiczenia i efekt murowany!! no i to że hamują apetyt na słodycze.. :P ten argument zachęca do kupienia bardziej niż jakikolwiek inny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenia293
Jak tak każdy poleca to i Ja. Ja mogę śmiało polecić Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl dlatego,iż dzięki niemu udało mi się mieć w końcu swoją wymarzoną,idealną figurę no i wagę. W 3 miesiące schudłam 32kg;) to dla mnie dużo;) ale czuję się rewelacyjnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×