Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TaWredna

Polecane posty

Gość gość

Powiedz w jakim miesiącu urodziłaś dziecko,bo wydaje mi się,ze leżałyśmy w szpitalu na jednej sali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o drugie dziecko,córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku wredna to nie żadne śledztwo.Pytam normalnie bo podczytuje sobie ciebie tu na kafe i jest duże prawdopodobieństwo,że właśnie z tobą leżałam w szpitalu.Przecież nie pytam cię o nazwę miejscowości tylko o nazwę miesiąca w ,którym urodziłaś dziecko.Nie denerwuj się bo bardzo cię lubię i uważam,że jesteś jedną z nielicznych mądrych i normalnych babek tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jednak nie ty:) szkoda bo tamta byla spoko i ty też,fajnie byłoby powspominać szpitalne czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tawredna, dlaczego kasujesz watki twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TaWredna zmień ten nic bo wstrętny, obrzydliwy jak go widzę to mi słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaWredna
Które wątki kasuję? A gościu drogi mi jak się coś nie podoba to po prostu nie patrzę. Tobie polecam to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to ty wredna własnie wchodzisz ludziom w zycie, dzis przeczytałam że tak robisz a mi rady dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do Ciebie maila. Na ten adres, który się wyświetla, gdy się wpisze Twoje nazwisko. Informuję, żebyś wiedziała, że to nie żaden podszyw ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne są takie zbiegi okoliczności. Kiedyś pisałam na wątku z październikówek 2013. Traf chciał że mieszkam w Siedlcach a jedna dziewczyna obok Warszawy(dzieli nas 100km), pierwszy raz wtedy jakoś jak córka miala 8 miesięcy pojechałam z mężem do wawy na zakupy i spotkałam ta dziewczyne w Promanadzie:) poznalam ją po wózku i synku bo wymieniałyśmy sie na forum zdjęciami a ja mam super pamięc do twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowaa
Yyyy a po co do niej pisałaś jesteście siebie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tawredna myślałam, że ty reprezentujesz sobą jakiś poziom, ale widzę, że ty biedota jesteś. po co ci ten kolczyk w brwi? fuj :O na zdjęciach widać od razu, że jesteś niższa klasa... to mieszkanie :O W internecie każdy może udawać lepszego. Może zajmij się uzębieniem swojego syna, a nie tu mądrujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredna poczytaj jak pomóc dziecku w chorobie zamiast siedziec na kafe i pchać w nią biszkopty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tawredna straciłaś w moich oczach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×