Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę sie wyluzować na maxa

Techniki RELAKSACYJNE w walce z nerwicą i stresem

Polecane posty

Gość chcę sie wyluzować na maxa

Czy ktoś z was stosuje? Zainteresowałam się tym tematem bo sama zmagam sie z nerwicą i notorycznym stresem. Troche poczytałam o tych technikach w necie, chcialabym je zacząc stosować. Na allegro sa ksiazki z płytami CD o tej tematyce, niestety nie wiem ktora warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę sie wyluzować na maxa
Czy ktoś z was stosuje tevhniki relaksacyjne? bardzo prosiłabym o jakieś wskazówki... Czy one rzeczywiscie skutkują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę sie wyluzować na maxa
Póki co znalazłam swietnie odpręzającą muzyke relaksacyjną i jej ciagle słucham. Daje duże odprężenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę sie wyluzować na maxa
Chciałabym rzeczywiście sobie jakoś pomóc bo zdaje sobie sprawde ze łykanie psychotropów to nie jest wyjscie z tej choroby. Poki co je łykam ale chce robić coś jeszcze, chce sobie naprawdę pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę sie wyluzować na maxa
Podobno te techniki stosuje sie na psychoterapiach a więc muszą być skuteczne. Ja niesttey nie byłam jeszcze u psychologa, ale być może warto samemu zgłebić się w ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwusek99
też mnie ten temat interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina_aniluaP
Można znaleźć nagrania w internecie. Są dostępne np. na stronie www.drbach.pl w zakładce download. Doraźnie można też stosować esencje doktora Bacha, ale można zacząć od ćwiczeń. Mi pomagają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trakolina_0
i to pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość charlotteeeeeeeeeee
podbijam temat, bo znalazłam trening relaksacji i szukam opinii na jego tema, może ktoś próbował? Konkretnie chodzi mi o Trening Relaksacji Marii Rotkiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poradziłam sobie z nerwicą dzięki jodze. Zawsze bylam nerwowa, a na studiach mi się to pogłębiło. Zaczęłam szukać sposobów na nerwy i znalazłam fajny artykuł o jodze śmiechu w Yoga&Ayurveda. Postanowiłam, że spróbuję i zapisałam się na zajęcia. Chodzę już 3 miesiąc i czuję różnicę. Uczę się świadomie oddychać i relaksować. No i oczywiście jestem bardziej rozciągnięta. Same plusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×