Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zenchai co to za herbata

teekanne zen chai czy pijecie

Polecane posty

Gość zenchai co to za herbata

teekanne zen chai - pijecie tą herbatę? widziałam ją w tesco ostatnio i zastanawiam się co teekanne zen chai w sobie ma że nazywa się tak tajemniczo po chińsku? ona jest na uspokojenie, upiększenie?jeśli nie wiecie, proszę tylko info o smaku teekanne zen chai ;) z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teekanne zen chai nie miałam przyjemności pić ale też mnie kusi. z tego co czytałam ona jest zielona z mango i jeszcze jakimś owocem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, w ogóle nie lubię produktów tej firmy, kupiłam 2 razy i były zwyczajnie niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenchaiii
ja tam lubie teekane a konkretnie cytrynową i zimową. Zen chai teekanne nie piłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenchaiii
ja tam lubie teekane a konkretnie cytrynową i zimową. Zen chai teekanne nie piłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenchaiii
ja tam lubie teekane a konkretnie cytrynową i zimową. Zen chai teekanne nie piłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chai to po prostu zangielszczony ruski czaj czyli herbata :O ale mi egzotyczna nazwa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakasss
teekanne zenchai miała być z zalozenia uspokajajaca chybaaa ale nie ma w niej melisy. Aczkolwiek na wieczór zielona z mango i maliną jest okey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teekane zen chai miala byc w zalozeniu kolejna zieloną aromatyzowaną herbatą i taka jest w istocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margttt
najlepiej to jak wpiszesz w googlu teekanne zen chai i wejdź na strone producenta to się dowiesz. ja tej herbatyy szczerze nie widziałam nigdzie. zawsze szukam informacji na forach o herbacie albo właśnie na kafie pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wraskiii
a to jest czarna, biała czy zielona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość port6obellooo
Z tego co wiem to zielona herbata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musyuu
Zen chai to żadna chińska nazwa, chyba że czegoś nie wiem. Raczej powiedziałabym, że japońska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodkakaka
nie wierze w jakieś właściwości nadprzyrodzone herbat ale w smaku jest dobrai to się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelllllllllll
Moja ulubiona! Jako jedyna zielona z cytryną i mango ale ciężko ją dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkkoi
Według mnie jest swietna szczególnie latem schłodzona. Jest lekko slodka, nie ma goryczki albo dziwnego posmaku metalicznego który czasem się zdarza w zielonych herbatach. odkryłam ja z mama jakies trzy miesiące temu i już wypilysmy 2 opakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka145
Hej, tekkanne zen chai jest naprawdę dobra. Też zauważyłam ją w tesco a to przypadek ;)) No tyle co ci powiem, że tam czuć nutkę mango i cytryny. A, że jest to odmiana herbaty zielonej to ma szereg właściwości. Na pewno mam po niej lepszą cerę no i podobno wspomaga odchudzanie ;)) pychotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIVVONIA
no coz ostatnio natrafilam na herbatke teekanne czyli zen chai i mi zasmakowala, nawet probowalam ja podac jako podklad do bubble tea i fajna herbatka z tego wyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlinKRK
Coz w bubble tea zen chaia jeszcze nie pilam, ale wszystko przede mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak każda herabata firmy
teekanne- g***o w papierku :O Ostatnio byłam zmuszona wypić herbate tej firmy i czułam się, jakbym piła zalane wrzątkiem trociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagodzinaka
Herbatka zen chai z teekanne ma to do siebie, że dobrze smakuje zarówno na ciepło jak i w postaci zmrożonej. Ja to sobie zawsze do termosika taką zrobię przed pracą i potem mam co pić dobrego po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trishella
nie kazdy musi lubic zielone herbatki jaka jest teekanne zen chai, przykladowo ja w domu pije zielone herbatki hektolitrami natomiast moj maz woli sobie wypic kawke, ewentualnie wypije zwykla czarna herbatke bez cukru I bez zadnego innego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balllerina
nie dalabym rady wypic calego kubka herbaty bez cukru, ale kazdy ma inny gust smakowy. zen chai z teekanne mi podchodzi z dodatkiem malin, soku z cytryny i lyzeczka miodu. a jak teraz sie robi co raz to chlodniej to co raz czesciej bedziemy pili rozgrzewajace herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROXXXANNE
Cóż do herbaty zen chai z teekanne dodaje jeszcze sok z lipy, syrop nadaje herbacie fajnej goryczki. A tak powracając do tematu pogody to niestety się już zaczeło. Najbardziej to mnie wkurza chyba to, że dzień się szybciej kończy i wychodzi się do pracy jak jest ciemno i wraca się do domu jak jest ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miraminka
a mi tam zen chaika z teekanne najlepiej smakuje z plastrem cytryny. jak juz mam ja slodzic to tylko brazowym cukrem i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arystokratka36
niesłodzona też smakuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupi spamowaty temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość invvazyjny
a ja mam ochotę na zimnego browarka :D sasasasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D0MINA
Coz przy takiej pogodzie to jest o co walczyc hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×