Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fjfhjjjjjdfhjh

Telewizor SONy- warto kupic czy nie ??

Polecane posty

Gość fjfhjjjjjdfhjh

ostatnio ich ceny mocno spadły , maja duzy wybór, w gre wchodzi też Toshiba albo Sharp.philips i panasonic za drogie , a koreanczykom raczej dziekuje !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże przerwa znowu zaczynasz
koreanczyki to jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciąg z alg morskich
w sumie sony to dobra firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inny jakiś taki ktoś
koreańczyki to LG , Samsung

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samsungi sa dobre. poza tym porducentow matryc jest na swiecie tylko kilku i wszyscy u nich kupuja. z tego co slyszalam to samsung i sharp ma wlasne matryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjfhjjjjjdfhjh
no włąsmnie dobra ma uznana marke ,ale moze tylko płaci sie za marke a nei sa tak dobre , koreanczyki sa np. tansze , Sharp ma cąłkiem fajna oferte telewioizorów, chodzi mi o LCDeka ale z nizszej pólki , najlepiej 32"- neiw eikszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyciąg z alg morskich
to dziwne bo lg i samsung to znane i dobre marki ja sam mam samsunga z dobre 5 lat i nie narzekam :) ale teraz też kupuj e sony bravia ,to chyba dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nizszej poki to bedzie nieladny obraz. to juz wolalabym kupic crt zamiast lcd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjfhjjjjjdfhjh
Ellinka-sranie w banie , nikt prawei nei kupuje od szajsunga, sony miało z nimi spółke joint-venture ale sie wycofali, teraz biorą matryce od sharpa. głownie samsung, sharp i lg-philips robia matryce . z czego najlepssze są zdecydowanie sharpa . ale nei tylko matryca sie liczy bo przeciez telewizor to kupa elektoroniki i układów scalonych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjfhjjjjjdfhjh
Ellinka- masz racje ale włąsciwie nie da sie jjuz kupic duzego kinskopowego telewizora , juz ich nei produkują, a mi sie włąsnie taki zapsoł ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka czerninka
wiem ze sie wymadrzam ale siedze od 3 dni na forach HD i z elektronika i mam taki metlik w głowie ze nei wiem co brać ;-( moze wy kobitki mi coś doradzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parece
Akurat samsungi sa swietnie, szczegolnie seria 551 i 656. Ladniutka czern, dobrze sie oglada pod katem, swietny obraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parece
Dodam, ze przed zakupem bylam w sklepie typu media markt, obok siebie stalo kilkanascie telewizorow i samsung bil obrazem na glowe, panasoniki, sharpy i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka czerninka
też tak myslałam ale wchodze np na forum HD i inne meskie dla seców ;-) re i samsungi maja koszmarna opiniie, w testach wypadaja słąbo dlatego móei zadnych koreanczyków wacham sie meidzy sony, sharp albo toshiba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowmy sie, ze nie marka jest wazna a parametry... tylko przy tych samych par. mozna porownac marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka czerninka
to wklejcie mi jakiś tani telewizor zmaksymalnie za 2,5 tysiaka i powiedzcie czemu ten :) :( :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parece
malinka czerninka, na tych forach to jest tak, ze facet ma np. soniaka i jedzie po wszystkich innych markach mimo iz nie posiadal nigdy innego telewizora. Nie wiem o jakich forach mowisz, ale na hdtv samsung ma dobre opinie i ja sie z nimi zgadzam, bo mam to cudo w domu. Obraz z DVD zyleta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka czerninka
patzrac na paramtery to najlpeiej wypadaja philpsy ale te z wyzszej półki z ambilight , pixel plus itp. ale sa bardzo drogie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
32 cale lcd, to trochę bez sensu, naprawę . Kup chociaż 40 cali, teraz są przeceny sonego, bo weszły nowe modele4000 i 4500, teraz 3000 i 3500 można kupić naprawdę w przyzwoitych cenach, nawet serię X. A z serii 4000 ten ma dobre opinie: http://www.ceneo.pl/1434927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka czerninka
parece- też myslałam o samsungu ale po naczytaniu sie na forum hd tv zmieniłąm zadnie , i raczej na samsunga sie nei zdecyduje , nie przecze ze telewizory są ok , w sumie akzdy telewizor z wyzszej półki jest ok, jakbym miała hajs kupiłabym full HD philipsa z ambilight i tym wszytkim ,a \naprawde obraz lepszy niz u wszytkich innych , ale są zabójczo drogie http://www.consumer.philips.com/consumer/pl/pl/consumer/cc/_productid_52PFL9703D_10_PL_CONSUMER/52PFL9703D-10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka czerninka
musztarda, za drogi dla mnie ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wlasnie. lcd to nie crt i tam kazdy parametr sie liczy bo ma wplyw na obraz. ni i warto zainteresowac sie tez klasa lcd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parece
Ja radze ci wybrac sie sklepu i obejrzec sobie wybrane modele jeden przy drugim. Sama sie zdziwisz, ze wychwalane modele na forach czesto maja kiepsciutki obraz. A jesli chodzi o opinie "znawcow" to popytaj sie roznych pracownikow, jedne bedzie wychwalal sony, inny samsunga, a jeszcze inny panasonica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sony bravia lcd 42 cale. cud miod :) a pierwszego sony jak mielismy,to od 1990 r chodzi do teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parece
Ellinka, prawda jest taka, ze telewizory roznych marek maja prawie te same parametry, takze nie mozna patrzac na specyfikacje techniczna powiedziec, ktory telewizor jest najlepszy. Trzeba samemu sie przekonac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka czerninka
parece- to nei działa bo obraz da sie podkrecić sztucznie w sklpeie , zupełei zły motyw , mowoei ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Przecież, to nie chodzi o "podkręcanie" obrazu, jeżeli będziesz odbierała sygnał z kablówki, to obraz będzie "taki se". :) Nie ma bata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parece
Tylko, ze w sklepach puszczaja ten sam obraz we wszystkich telewizorach i jesli jeden telewizor wyswietla ladniejszy obraz na tle 10 innych to cos to chyba znaczy. Pamietaj , ze jezeli masz analogowke, to obraz raczej nie powali jakoscia nawet na najdrozszym soniaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka czerninka
niby tak ale przeciez sprzedawca sam moze zmienic nasycenie barw itp. nei wierze takiemu testowi, ejsli miałabym sama trzyajac piloty kilku telewizorów to sprawdzić to ok, ale w innym przypadku to nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parece
W takim razie jedyna mozliwoscia przekonania sie jaki bedziesz miala obraz jest kupienie telewizora i sprawdzenie u siebie w domu. Opinie innych uzytkownikow tez nie sa wiarygodne, bo kazdy ma inny sygnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×