Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

TEmperatura, okres a ciążą z pettingu?

Polecane posty

Gość gość

Witam. 10.10-(6 dzień od odstawienia luteiny 50) iwtedy też dostałam okres (zawsze był 2 dni od odstawienia, w tamtymm miesiacu 4 dni od odstawienia a w tym 6 dni.1dc-skapszy,2dc-obfity,3dc-skapszy,4dc,5dc-normalne. Moje temp zawsze w 1 fazie był 36.4, a w II fazie wynoszą 36.7-36.8. W tym cyklu 1,2,3 dc-36.5,36.6 4dc-36.44 5,6,7 dc-36.61 8,9 dc-36.4 10dc-36.5,36.6 11dc-36.4 12dc-36.5 Bardzo się boję, że jestem w ciązy. Nie współżyję, chłopak dotyka mnie przez ubranie. Czasami też ocieramy się w ubraniu. Na gołe ciało dotyka moich pośladków, nie wiem czy miał czyste ręce. Pochwę dotykał przez mokre z podniecenia majtki. Przed krwawieniem miałam objawy przedokresowe. pryszcze na twarzy, bol glowy. czemu temp taka jest? Czy ja mogłam zajsc w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, kolejna :O Jak niby miałaś zajść w ciąże? Zastanów się, głupia. Chyba po coś facet nie tylko wkłada głęboko penisa, ale dodatkowo jest wytrysk, bo sperma ma się dostać głęboko do ciała. Gdyby tak można było zachodzić w ciążę jak Tobie się wydaje, to stosunek nie byłby potrzebny. Bo po co, skoro plemniki sobie biegną po palcach, przez ubranie, majtki, pochwę, aż do macicy? Zastanowiłaś się, skąd one nawet wiedziałyby dokąd biec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja temperatura jetst okej? MI się wydaje, ze nie. Strasznie się boje, że np. przeniosłam to na spodnie, a póżniej to przeszło.. albo jak na gołe ciało dotykał moich pośladków, czy plecy to to tam przeszło. Czyli ciążą niemożliwa, dziewczyny ? nie mam co się martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na serio jesteś taka głupia? Uważasz że plemniki to psy wyścigowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo od tamtego cyklu mam żyłki na piersiach, nei bolą mnie piersi, od czasu do czasu tylko zaboli, ale to tyle. Dziś mam również wargi sromowe mniejsze jakby ciemny róż, fiolet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne przeniosło się -plemniki mają nóżki i przelazły z twojego tyłka do pochwy. Weź daj sobie spokój z seksem w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu schizuuję, dlatego pytam kobiet, które mi pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież już dostałaś odpowiedź że ciąża nie jest możliwa. Spermy nie było, seksu nie było a ty panikujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nawet jakby miał na tych rękach nasienie, to też nie ma ryzyka ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moja temp spadła? Wszystko normalnie, czy za długo sie utrzyywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z******ty temat, ubawiłam się przednio, a plemniki jako psy wyścigowe made my day :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam serio, bo nie wiem czemu te wargi sromowe mniejsze są takie ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POnadto zauważyłam, że więcejjem, a dziś mam śluz biały, rozciagliwy. temp 36.49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie zauważyłaś, że mózg cię boli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×