Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Test ciazowy pomocy

Polecane posty

Gość gość

Zrobilam dzis test z rana. Teoretycznie @ mam miec dopiero w pon / wtorek. I tu jest problem. Wyszedl jakby cien drugiej kreski. Trzeba by dobrze przyjrzec sie pod swiatlo aby go zobaczyc. Takie jakby nanznaczenie w miejscu gdzie powinna byc druga kreska. Nie mam pojecia co o tym myslec. Dodam ze patrzylam na test robiony w poprzednim cyklu i tam zadnych cieni nie ma nie bylo. Co mnie tez zastanawia to fakt ze po oby stronach tam gdzie okienko kontrolne i testowe sa rozowe zabarwienia w kacikach po jednej i drugiej stronie kreski oontrolnej ale i tez tam gdzie powinna pojawic sie testowa. Nie wiem co mam myslec. Doradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe, ze to poczatek ciazy i test tak wyszedl. Ja tak mialam. Po 3 dniach wyszly mi juz wyrazne 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to idź po drugi test!Nie zbankrutujesz jak wydasz kolejne 5 zł:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to jest robienie testów przed terminem właśnie nie wiem po co...Ja wiem, staracie się,chcecie mieć dziecko ale nie napalajcie się tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem ze za wczesnie ale strasznie bola mnie piersi. Podbrzusze. Krzyz. Jestem nerwowe. Mam biale krostki na brodawkach sutkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 1. objawy sobie możesz wkręcać i podświadomie Twój organizm zaczyna tak robić (z nikąd nie wzięła się urojona ciąża) po 2. może dojść do poronienia w dniu miesiączki. po 3. zrób jutro czy w poniedziałek ten kolejny test i sobie nie wkręcaj. Fakt ja robiłam tydzień przed @ ale u mnie wyszły 2 idelane grube i różowe krechy, a nie cienia się dopatrywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×