Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trądzik !

Polecane posty

Gość gość

W piątek idę do dermatologa i mam pytanie czy mogę się malować ? Czy lepiej nie ? Szczerze nie wyobrażam sobie tego ,żeby się nie malować ,bo idę wcześniej do szkoły ! Mój problem dotyczy trądziku mam go na policzkach i przeszedł trochę na szyje ! Nie jest ona jakoś specjalnie mocny ale nie chcę go mieć !Mam go jakieś pół roku ! Mam 18 lat ! Jest można na tym forum osoba która się tego świństwa pozbyła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jest się tego pozbyć najlepiej lek na receptę.jeśli chodzi o makijaż to broń boże.to tylko zaognia sytuację! Zaprzestanie malowania to klucz do wyleczenia.skóra musi oddychać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy ,że nie mogę wg się malować ? Nie nakładam na siebie kilo tapety tylko naprawdę maluje się delikatnie ,żeby przykryć niedoskonałości ! Nie malowałam się przez całe wakacje i szczerze nie zauważyłam żadnej różnicy a nawet tego tylko przybyło ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie maluj się bo jeśli to dobry dermatolog to cię nie zbada. dla beznadziejnego dermatologa będzie wszytko jedno bo i tak przepisze ci to co każdemu ale dobry dermatolog dobiera leczenie indywidualnie. I do tego musi dokładnie obejrzeć twoją skórę. Najlepiej pomaluj się do szkoły ale weź ze sobą demakijaż i wykonaj go po skończonych lekcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobniczka2
Nie sluchaj tych co mowia, ze nie wolno sie malowac. Teraz sa kosmetyki, ktore nie tylko nie szkodza cerze, ale jej pomagaja ze wzgledu na wlasciwosc****elegnacyjne, nawilzajace, chroniace przed sloncem. Maluj sie normalnie i naprawde - nie sluchaj bredni. Ja sie malowalam cale zycie, niemal codziennie i tradzik wcale sie nie pogorszyl, zniknal dzieki wlasciwej pielegnacji (nawilzanie!) I przyjmowaniu doustnych preparatow (herbaty ziolowe, drozdze w tabletkach, sok z aloesu). Pomysl nad przyjmowaniem tabletek anty bo one tez pomagaja. Poza tym bron Boze nie opalaj cery - nigdy! Zawsze pamietaj o filtrach na twarz. Ja mam podklad z spf 30 więc nie klade dodatkowych filtrów. A w piatek pomaluj sie do szkoly, a przed wizyta sie umyj, zabierz zel czy mleczko ze soba do torby i juz. Umyj sie w szkole albo w szpitalu, aha i miej swoj recznik. Zreszta zawsze do twarzy uzywaj wlasnego recznika, nie uzywaj go do reszty ciala aby nie przenosic bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zrobię tak jak mówicie zmyje makijaż przed wizytą :) A mogłabyś mi podać nazwy tych kosmetyków które można używać ?Chodzi mi głównie o podkłady i jakieś kolektory ! Pewnie dlatego ,ze są lecznicze to są drogę co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież możesz jeszcze spróbować powalczyć z trądzikiem od wewnątrz.I wcale nie muszą to być antybiotyki.Spróbuj tabletek IQFACE w moim przypadku wyleczyły trądzik poprawiły stan skóry.Moim zdaniem jest to lepsze wyjście niż stosowanie antybiotyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jednak póki lekarz nie zobaczy tych zmian się nie malowała, bo są różne rodzaje zmian trądzikowych. Ja osobiście miałam dwa rodzaje i na początku faktycznie nic się nie działo, ale później pojawiły się takie, gdzie jeszcze gorszego uczulenia dostałam. Jak już dostaniesz receptę od lekarza to możesz wspomóc kurację olejem kokosowym http://naturica.pl/p/1/307/uniwersalny-olej-kokosowy-100-naturalny-100ml-wlosy-cialo-twarz-kosmetyki-do-twarzy.html takim jak ten można go nakładać na twarz, ale i jeść, ma w sobie cenne kwasy, które działają od zewnątrz. Polecam też picie soku z aloesu lub pokrzywy (może też być herbata pokrzywowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ,że ja mam to gdzieś już od pół roku przyszło tak nagle nie wiadomo skąd zawszę miałam jakieś pryszcze ale nie aż tyle w jednym miejscu i pani w aptece powiedziała mi ,że to trądzik kupiłam sobie taki płyn do smarowania ale poprawy nie widzę używałam tez maść cynkową ! A co do malowania to nie widzę z żeby z tego powodu było ich więcej tak jak pisałam nie malowałam się przez 2 miesiące i poprawy nie zauważyłam ! A co do tych kosmetyków to jakie mają także właściwości zdrowotne ? Ja używam Lirene już od 2 lat .. i bym chciała może spróbować tych leczniczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na trądzik pomogła mikrodermabrazja i zabiegi z kwasami www.beautypremium.pl/aktualna-oferta-i-cennik/tradzik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chodzi mi o kosmetyki podkład i itp ? Mógł by mi ktoś polecić jakieś dobre a nie drogie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie się dziewczyny zdecydować, czy chcecie trądzik leczyć, czy go przykryć podkładem pod makijażem. Może zamiast zmagać się z zakrywaniem niedoskonałości każdego dnia, pójść do lekarza, który z tym trądzikiem doradzi jak sobie poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokonanie tradzika nie jest takie łatwe i wielu już się przekonało o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z przykrością stwierdzam, że 60% dermatologów to nie lekarze a bizneswomen/men. Wciskają Ci lekarstwa takie które przestawiciele handlowi narzucili i zarabiają kasę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak macie racje u nas w mieście jest tylko dwóch dermatologów . Stara baba która na wszystko mówi ,że to wina makijażu i nawet nie obejrzy a już wie :( A do tej drugiej właśnie się wybieram ale wątpię ,że mi pomoże :( A co do tych kosmetyków to słyszałam ,że niektóre mają właśnie właściwości lecznicze i są polecane przy trądziku dlatego pytam :) To jak wie ktoś jakie to kosmetyki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodagadackurrrrrrrrrrrrr
taaa,masz juz od pol roku ja mam tylko od 16 lat:) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli ,że nie da się z tym nic zrobić ? A nie może być to trądzik młodzieńczy ? Mam 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da sie tego pozbyc. Poprobuj jakies leki od dermatologa, kosmetyki itp. Ale nie za dlugo i nic radykalnego typu izotek. Jak nic nie pomoze, skup sie na diecie, nie sluchaj jak ktos mowi,ze dieta nie ma wplywu na tradzik. Poczytaj o tym,glownie chodzi o nabial, gluten, trzeba poeksperymentowac i sprawdzic co szkodzi. Oczywiscie w tym wieku to moze byc tez tradzik mlodzienczy i przejdzie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaluj się do szkoły, a przed wizytą u dermatologa możesz zmyć makijaż w łazience (zabierz ze sobą kosmetyki do demakijażu). Dermatolog powinien przepisać Ci odpowiednie dla Twojego problemu maści lub tabletki, a walkę z trądzikiem możesz też wspierać różnymi zabiegami kosmetycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaduła78
Ja teraz stosuję tabletki IQFACE.I mimo że nie biorę ich długo to widzę może na razie nie wielkie ale zmiany na lepsze.Może do sylwestra uda mi sie pozbyć wszystkich krost.W końcu będę mogą bez stresu wyjśc między ludzi i nie martwić się o to że się a mnie gapią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki iqface to jakieś naciągactwo i nie ma ich w żadnej aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandiegocarmen
to dziwne, bo ja w swojej widziałam ;] wiadomo, z trądzikiem nie ma łatwo, tak naprawdę kazdy jest inny i inaczej to przechodzi. Z lekami byłabym ostrożna i nie ufała tabletkom,które są "dla wszystkich" albo dermatolog, albo dobry salon kosmetyczny i zabiegi tego typu np - http://www.strefa-piekna.pl/strefa-uslug/kosmetyka/itemstable/6-peeling-kawitacyjny.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlori
Dlaczego twierdzisz że IQFACE to naciągactwo.Tylko i wyłącznie na podstawie tego że nie można ich dostać w aptece.Bez problemu można je kupić na stronie dystrybutora.Sporo tabletek jest sprzedawanych w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań spamować tym góównofacem!!!! Drogi szajs od jakichś naciągaczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u dermatologa i zapisała mi Tetralysal i Zineryt ! Używał ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spójrz ile ludzi ma problemy z trądzikiem. pozbycie się bardzo trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsarah
Zgadzam się trądzik to nie jest łatwa sprawa.Nie na wszystkich działają te same środki i metody.Ja trafiłam na tabletki IQFACE i chwalę sobie efekty jakie przynoszą te tabletki.I moim zdaniem ani czas kuracji nie jest za długi ani koszt za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tetralysal i Zineryt to w sumie podstawowy zestaw leczenia w przypadku trądziku i powinien się sprawdzić. Ważne, by po skończeniu tabletek i preparatu, nie przerywać kuracji, tylko udać się na kolejną wizytę do dermatologa, by uniknąć nawrotu trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×