Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nimma84

TYCIE PRZED OKRESEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Polecane posty

Gość nimma84

Dziewczyny ,czy któraś z Was również przezywa ten koszmar --- tycie przed okresem, bo ja tak.... !! Ile tyjecie przeważnie przed okresem, jak z tym sobie radzicie, albo czy macie jakiś sposób by temu zaradzic proszę o pomoc, bo ja co miesiąc przeżywam załamanie z tego powodu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki..
wszystkie kobiety tyja troszke przed okresem, bo zatrzymuje się woda w organizmie i zwykle mamy ochote na rozne rzeczy,ale przeciez po miesiaczce waga wraca do normy,wiec nie panikuj...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anything_i_can_do
Niestety przeżywam to samo. Każdego miesiąca wygląda to inaczej, raz przytyje 1 kg innym razem 3 kg. Mimo wszystko widzę po sobie różnicę. A jak temu zaradzić? Jeszcze do tego nie dotarłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj w googlach - sa jakies tabletki, ktore powoduja, ze przed okresem nie zbiera sie woda. Nie pamietam nazwy niestety, bo ja moge poczekac te 5 dni az woda sama zejdzie. Czemu cie to tak lamie? Przeciez znasz powod, wiesz, ze minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimma84
Dzięki Dziewczyny za wypowiedzi Wasze... A ja mam różnice na wadze do 4 kg !!!!!!! Chodzi o to, ze ja sie odchudzam, systematycznie ćwicze, nic nie moge schudnąc, a tu jeszcze taka bomba !! waga do przodu,,,, mam dola z tego powodu.... :(* :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimma84
?? z jakim linkiem ?? !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimma84
?? z jakim linkiem... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________mini
to do znawca2 a Ty sie nie przejmuj przed okresem tak jest zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimma84
też masz dola,,,to jestem z Tobą ... ile tyjesz jak masz dostac okres ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKIE TABLETKI
DO mushellka Poszukaj w googlach - sa jakies tabletki, ktore powoduja, ze przed okresem nie zbiera sie woda. Nie pamietam nazwy niestety, bo ja moge poczekac te 5 dni az woda sama zejdzie. Czemu cie to tak lamie? Przeciez znasz powod, wiesz, ze minie... A TE TABLETKI TO Z CZYM SKOJARZYC ? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimma- juz 2 kg do przodu... :( tylko boje sie ze to nie edzie sama woda, bo 3 dni to sobie dogsdzalam jesli chodzi o jedzenie...poprostu przed okresem nie moge sie powstrzymac...;( my kobitki to mamy ciezkie zycie... tez prosilabym o wskazowki co do tych tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poszukalam specjalnie dla Was :) Tabletki nazywaja sie Aqua femin. Mozna duzo o nich znalezc w necie. Na niektore dzialaja, na inne nie - jak to leki, ale sa ziolowe, wiec szkod nie powinny narobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knoppersik1986
Kochane!!! Po pierwsze na tydzień przed okresem całkowicie wyeliminujcie sól, lub W ZNACZNYM STOPNIU ją ograniczcie. Unikajcie potraw pikantnych i słonych, gdyż sól dodatkowo zatrzymuje wodę w organiźmie. Po drugie opychajcie się (tak tak) warzywami i owocami ''wodnymi" tzn. pomidorami, ogórkami, arbuzami itp. Po trzecie pijcie jak najwięcej niegazowanej wody mineralnej, może zabrzmi to paradoksalnie, ale im więcej wody wypijecie, tym więcej jej wydalicie!A przy okazji zwalczycie cellulit ;) Po czwarte pijcie zieloną herbatę, działa moczopędnie ;) Te triki wypróbowałam na własnej skórze i wierzcie mi DZIAŁAJĄ!!! Życzę powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy organizm jest inny. Mi się przed okresem straszliwie chce słonego i tłustego. Co najciekawsze jak sobie na to pozwolę (o zdrowych tłuszczach mówię, nie o czipsach czy innych świństwach) to nie dość, łagodniej przechodzę miesiączkę to jeszcze waga prawie nie wzrasta. Jak wyeliminuję sól i tłuszcz, to strasznie bolą mnie piersi, brzuch, w dodatku strasznie mi się cera pogarsza i jestem cholernie zła. Jako bonus mam na wadze jakieś 4-5 kg więcej. Moja siostra ma to samo. Radze nie popadać w depresję tylko dokładnie obserwować swój organizm. A chwilowy wzrost wagi po prostu przeczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artznia
ja mam dużo większy problem. już na 2 tygodnie (czasem 10 dni) przed okresem zaczynam bardzo tyć. przy czym wcale nie jem więcej.ok, zatrzymanie wody, ale przecież musi być na to jakiś środek! moje piersi powiększają się mocno i przy każdym ruchu bolą potwornie. zresztą bolą cały czas. jestem osobą aktywną. dużo ćwiczę, zdrowo się odżywiam- taki mam styl życia, robię to dla siebie. jednak ten koszmar związany z okresem stał się nie do wytrzymania. po okresie dochodzę do siebie przez kilka dobrych dni, a już po kilku kolejnych wszystko zaczyna się od nowa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia005
Artznia ja mam identycznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ledwo wygrzebie sie z jedneg okresu, tydzien minie i znow mam niepohamowany apetyt i sie zaczyna od nowa. a cykle mam 33-35 dniowe wiec mnie qrwica strzela przez 2 tygodnie przed okresem, czuje sie gruba, wielka, brzuch mi wywala, wygladam jka w ciazy i an twarzy jestem gruba (ogolnei mam pyzatą buzie wiec kazdy ulamek centymetra wiecej na twarzy to horror dla mnie !) i nie wiem czy da sie w ogole cos z tym z robic;( zawsze sobie obiecuje ze schudne tak zby wyszlo "na zero"" zeby prze okresem wazyc tyle co "normlanie" ale ciezko z tym ehhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od pol roku tez mam juz na 2 tygodnie przed okresem zapowiedzi w postaci obrzeku piersi, powiekszonego podbrzusza i wieczornego puchniecia palcow, po prostu super, ale co poradzic, tyle kobiet z tym zyje, to i ja dam rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vallleria
Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaxd
Hej dziewczyny :) ja też tyje przed okresem jakieś 2 może 3 kg ! Jem wtedy co popadnie i mam dziwne zachcianki ! Brzuch mam jak balon :D Ale zaraz po okresie nie mam wcale apetytu i momentalnie tracę te zbędne kilogramy. Także kobiety nie przejmujcie się bo niestety tak już jest i będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoleczka
Niestety mam to samo , zawsze wiedziałam ze tyje przed okresem , ale ostatnio zrobiło sie to jeszcze bardziej uciązliwe tyje tz. "puchne" o wiele więcej a brzuch, tak jak mowicie BALON i to przez cały tydzien przed miesiączką i zaczyna sie to normowac juz w czasie miesiączki tyle dobrego ze nie muszę czekac do jej konca . Wydaje mi sie ze tutaj dużo zalezy od naszego organizmu ,każdy okres przezywamy inaczej . Rozwazam te tabletki o ktorych tutaj mowa , ale wacham sie czy kolejne suplementy diety po ktore teraz tak czesto siegamy nie są tylko picem i czy są bezpieczne i skuteczne .Może ktoraś z Was miała juz takie doswiadczenia?pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka nasza natura babeczki,i to jest wspaniałe,rządzą nami hormonalny na co nie mamy wpływu.Należy tolerować zmiany w naszym ciele,miesięczna to oznaka naszej kobobecności oraz koszar od Boga posiadania dzieci.Ja osobiście jestem dumna z mnich powiększonych piersi i podkreślonych kraglosci,to znak że jesteśmy zdrowe.3 lub 4 kg więcej-co za różnica.Cieszcie sie babeczki z życia i bycia w pełni sprawnym.Kompleksy do kosza!!Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy nazywacie tyciem???? Przed okresem nie odkłada się tkanka tłuszczowa tylko woda zatrzymuje się na kilka dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie i pozniej schodzi ja pzred okresem kilka dni i w trakcie biore tabletki hydronimum i nie mam takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne. Zbiera Ci się woda w organizmie i masz wrażenie napuchniętej i ociężałej. Możesz mieć większy brzuszek, czy masywniejsze lekko uda. Ale to normalne, nie przejmuj się tym. Po okresie wszystko wróci do normy. Sama też to przechodzę, ale w te dni najlepiej nie patrzeć przesadnie w lustro i się nie dołować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też wpieprzam,co popadnie,najchętniej to bym całą lodówke wyżarła;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki pijcie herbatę z pokrzywy-,,uwalnia,, zatrzymaną w organiźmie wodę i jest o niebo zdrowsza niż te wszystkie chemiczne suplementy diety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz piersi napuchnięte, to jednak coś czujesz - tak, to woda. Ja właśnie mam mega doła, bo nie dość, że cała jestem opuchnięta, to jeszcze ciągle chce mi się jeść i obawiam się, że choć zejdzie ze mnie woda, to odłoży się tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 2 dzien okres i jem non stop , a najwiecej slodkiego, nie moge przestac boje sie ze po @ bedzie 3 kg wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslisz, że to nie problem? jak dziewczyny przybierają po 4/5kg w bardzo szybkim czasie? nie ma znaczenia czy to woda czy tłuszcz. Takie szybkie przybieranie i tracenie wpływa niekorzystnie na naszą skóre, która się rozciąga. Ja zaczynam puchnąć na 2 tygodnie przed okresem. Okres mam 7 dni a woda calkowicie schodzi jakos 3 dni po zakonczonej mentruacji. takze ponad 3 tygodnie mam uczucie jakby rozrywanej skóry, nie wspomne o beznadziejnym samopoczuciu i bólu dosłownie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×