Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemon6

usg nic nie widac, beta hcg 32700

Polecane posty

Gość lemon6

Witajcie, Mam taki problem, ostatnia miesiaczke miałam 21 kwietnia czyli pełne 7 tygodni temu, w dzień spodziewanej miesiączki zrobiłam test i wyszedł negatywny, potem dwa dni poźniej i wyszły 2 kreski, ta ważniejsza była blada. Wydaje mi się ze miałam pozna owulacje kolo 20 dania. Teraz 6 czerwca w piatek byłam na 1 usg dopochwowym, pani powiedziała ze nic nie widzi, ale jest ciałko żółte i jest czop sluzowy więc powiedziała, ze jakaś ciąża jest, ale w macicy nic nie widac. Mówiła ze moze do zaplodnienia doszło pozniej i dlatego nic nie widac. Kazała mi zrobic beta hcg co dwa dni. Pierwsze zrobiłam w sobote 7 czerwca wyszło 32700 a drugie w poniedziałek i wyszlo 42560. Dodatkowo dopisze ze nie boli mnie brzuch, nie mam plamien, raczej białawy śluz czasem. Ale mam nudności, mdlości, bez wymiotów. Trochę się przestraszylam. Bo skoro niska ciąża to czemu takie wysokie hcg? Prosze pomóżcie, jestem w strasznych nerwach od piątku. Dodam ze mam 30 lat i to moja pierwsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadulec120
Hm trudno powiedziec...Zobaczysz. U mnie występują podejdzenia endometriozy..We wtorek ide na usg. Lekarz powiedzial,ze podczas badania gin nie widzi odnisk endometriozy...Zobaczy co usg pokaże..Boje sie bo laparoskopia mnie czeka,a mam 36l:-( TOBIE zdrówka życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Zerknij na normy HCG. Są bardzo szerokie i twoje wskazują na 6-7 tydzień. Kiedy następna wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon6
Gadulec120 ja również Ci życzę zdrówka, a co do norm to wszystko mam w normie, ale martwie się tym, że nic nie widac. Dziś idę wieczorem z tymi wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda ciaza jest inna. Nie martw sie na zapas:) najważniejsze, ze hcg rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon6
i boję się, że lekarka znow nic nie zobaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadulec120
Lemon dzięki...Tak w temaci-czy któras kobitka wie,czy usg dopochwowe wykrywa zmiany endometrialne,,??? Mam podejrzenie endometriozy---bolesne i obfite miesiàczki,bole krzyza,mdlosci,biegunki,częstomocz i krwawienie z o******cy podczas miesiàczki..Odwiedzilam urologa proktologa i innych ginekologow,az w koncu trafilam na bardzo fajnego ginekologa.Powiedzial,ze na badaniu gin nic nie widzi,ze trzeba usg zrobic i wypisze skierowanie na laparoskopie...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro w macicy nic nie widać to gdzie lekarka zobaczyła to ciałko żółte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadulec120
Bo tacy lekarze są-niedouczeni...Prawdopodobnie od dawna mam endometrioze.Odwiedzilam mase ginekologów bo kazdy co innego mowil,az w koncu trafilam na normalnego.....:-) 5lat bralam leki na zespol jelita drażliwego...Ale niepotrzebnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon6
w jajniku widziała to ciałko żółte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole męźczyzne ginekologa..Wierzcie mi ...18lat chodze do ginekologa i facet inaczej podchodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon6
Wczorajsza beta wynosi 55 tys. czyli przyrost znow o 30 %, pani zrobiła kolejne usg, nic nie widac w dalszym ciągu, mowila ze poczekajmy tydzien i da mi skierowanie na łyżeczkowanie macicy. Mowiła ze juz nie podejrzewa ciąży pozamacicznej bo za wysokie hcg, teraz podejrzewa zaśniad... trochę się naczytałam i wystraszyłam co to jest. Mówi, że poczekajmy tydzień może jeszcze coś się wykluje ale raczej nie. Ja mam jeszcze nadzieje ze to ta owulacja okolo 20 dnia to wszystko przesuneła, bo to wychodzi 4 tydzien od zapłodnienia to może jeszcze jest szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lemon, skoro nie podejrzewa cp, to po co lyzeczkowanie? ;) Przejdz sie do innego gina, bo rosnace hcg a brak widocznosci pecherzyka ciazowego to cp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemon6
ale ona nie widzi pęcherzyka nigdzie, poczekam tydzien może trochę dłuzej jeśli nic mi nie będzie dolegało i pójdę zaczerpnąć też innej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w wyliczonym względem okresu 7 tyg, wyszedł pusty pęcherzyk i ocena ciąży z USG na 2 tydzień. Zgłosiłam się za miesiąc i było już serduszko :) Zależy od ginekologa, powinien cię uspokoić , a nie nakręcać zdenerwowanie. Z tamtego zrezygnowałam, później już chodziłam tutaj www.sofimed.pl równolegle z prowadzoną państwowo opieką. Przejścia były różne, najlepsza akcja to jak dostaliśmy pod koniec skierowanie do szpitala z państwowej placówki, a potem się okazało, że na KTG jednak wszystko ok. i wyszło na to, że w państwowej przychodni się zepsuło. A co się nadenerwowaliśmy, to nasze. Fakt faktem, Młody urodził się teoretycznie w 38 tyg., a powiedzieli nam, że ma cechy wcześniacze i termin został źle określony. Względem okresu powinien się nawet urodzić wcześniej. Najbilżej była ta prywatna przychodnia, gdzie nam konsekwentnie cofano termin, ale jak masz długie cykle i nie zawsze regularne, nie określisz dokładnie. Ja mam po 30-40 dni, tak miała moja mama i babcia, ale nie bardzo mi wierzono w przychodni na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam to samo beta hcg 23 000 a widać tylko pęcherzyk ciązowy ale pusty kazali mi badać betę co 72 godziny i przyjsc za tydzien na kolejne usg i tez sie zastanawiam gdzie isc, czy do tego samego gin czy moze do innego tak sie cieszyłam ze ta beta rosnie i tak i tak mnie to pociesza ze w koncu cos zobacza na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×