Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hero

USG PIERSI- gidzie w Warszawie???????????

Polecane posty

Hej, poszukuje dobrej p.doktor, która zrobi USG piersi w Warszawie. Preferuje kobiety.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideologiczna jatka
ja robiłam w przychodni na koszykowej, teraz dostałam skierowanie do szpitala (szaserów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam w Centrum Damiana na ursynowie (Al. KEN) nie pamiętam nazwiska ale tam jest tylko jedna kobieta od usg ewentualnie mogę polecić poradnie usg na Zaciszu (ul.Agatowa 10) coprawda ja tam robiłam usg ciąży, ale jest to klinika gdzie robią tylko usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może w centrum onkologii
na Ursynowie - tam chociaż fachowcy zrobia opis. Bo nie chodzi o samo USG tylko interpretację wyniku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że jak kobieta umawia się na usg piersi to specjalista który te badanie przeprowadza to chyba od razu Ci powie co i jak... przynajmniej ja tak miałam, przecież musi mieć pojęcie taki lekarz co bada i co może zobaczyć, a jeśli zauważy coś niepokojącego to przecież Ci powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz ile to znaków
Waryńskiego, albo Emilii Plater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia38
Dobra jest lekarka Ewelina Tałałaj. Przyjmuje w Ober Clinic w centrum Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StefaM
Szpital św. Elżbiety - na Goszczynskiego. Robilam tam usg i jeszcze mammografie. Bez żadnych problemów, w miłej atmosferze no i powiedzieli mi czy coś jest nie tak ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociażby tutaj http://krajmed.pl/badania-usg/ . Kosztuje tylko 120 zł, a możecie je sobie zrobić kiedy tylko chcecie, bez żadnych kolejek. Badanie wykonuje doktor Dorota Kołątaj, jesy miła i kompetentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aada

a USG sutków gdzie najlepiej zrobić w stolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Specjalistą jeżeli chodzi o badania USG jest pan doktor Paweł Wareluk. Przyjmuje w CM Medicum na Wysockiego. USG sutków też na pewno robią, bo ciocia tam chodziła na badania, niestety u niej zmiany okazały się nowotworem 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaac

Sprawdź ofertę MediCenter medicenter.pl/ . Wiesz gdzie jest ulica Wołoska? To centrum medyczne jest przy ulicy Wołoskiej 88 koło Madalińskiego. Mają bardzo dużo lekarzy, a standard obsługi naprawdę wysoki, nawet jak na warszawskie warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do ginekologa i na USG to chodzę do kliniki Demeter na Białostockiej. Wszystko mam od razu na miejscu co jest mega wygodne 🙂 A do tego po prostu mam zaufanie do tych ludzi i tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy potrzebowałam, to udało się to załatwić ekspresowo, ale w Warszawie, a dokładnie w Multimedzie. Moim zdaniem zwlekanie z takimi badaniami, kiedy są Wam one zalecone, nie jest najlepszym pomysłem. Dlatego, kiedy trzeba, to od razu kombinujcie. Poza tym moim zdaniem poziom usług w takich placówkach, wyposażenie, punktualność, podejście do pacjenta to zupełnie inna liga i warto z tego korzystać choćby z tego względu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Samobadanie jest niezbędne, ale nie wszystko da się wykryć. Systematyczne badania są konieczne, żeby nie przegapić, że coś się dzieje. I w Multimedzie da się to załatwić naprawdę szybko, na porządnym sprzęcie, od razu konsultacja, ocena wyniku. Oczywiście przychodzisz na określoną godzinę, mówią Ci, jak masz się ewentualnie przygotować. Akurat my byliśmy tam na USG różnych części ciała, więc widzę, jak to ogólnie wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×