Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

uwielbiam agusia02 na SU, jest piekna i jest dzisiaj z dwoma panami :)

Polecane posty

Gość gość

ale chcialam o jej urodzie powiedziec i zapytac jaki to typ ? słowianski czy nordycki? podobaja mi sie jej duze, czerwone usta, piekne biale duze zęby, blond włosy szeroki uśmiech, duze ciemne oczy, jest taka rozrywkowa i stanowcza zarazem , ma ciekawy wyraz twarzy :) moglaby byc modelką nie wiem co robi na SU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a która jest w Twoim stylu? moim zdaniem ta jest twarda i inteligentna lubie takie kobiety, dla dławiła dwa naraz, klasa, zaraz bedze kolejny cel, warto oglądać, podziwiam ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby była inteligentna to by nie musiała zarabiać żetonów na SU.Ogarnij się.To zwykła debilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazywać twarz na SU to faktycznie... Mogłaby to robić dyskretniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też ona imponuje, wygląda i zachowuje sie jak Helga z Allo Allo:) a nawet lepsza jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ci imponuje to ją naśladuj.Zaproś dwóch klientów i niech cie dobrze wygrzmocą na SU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez, to jest dobra znajoma ze zbiornika ;). Ten facet ja udostepnia innym i potem wrzucaja te zdjecia :D. Porypani ludzie, hehe, ale mozna zalapac sie na darmowe bzykanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyja dobra znajoma? a który facet to jej? ten w białym czy czarnym? czy ona nie boi sie coś złapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile to jest 2000 żetonów na pln?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę jej naśladować, jestem dziewicą, ale popatrzeć lubię, ładna, fajna, wesoła, wygadana, a taka marzenk,a madziakruk albo dzisiaj byla z sutami jak od kamaza jakas w ciazy i wszystkch banowala co mowili jej prawde, to okrpne te brzydkie nie powinny tam wystepowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000 żet to 200zł ona widać robi to, bo lubi :P najgorsze są parki, które robią coś na słe i nie mają do tego powołania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten czarny, z malym, to jej chlop :D. Pewnie dlatego spotykaja sie w wiekszych ukladach, haha. martinvk - sprawdz sobie przez google na zbiorniku. Niby sa z Krakowa, ale jakos nie wierze. Widac tez, ze pieniazkow nie maja za wiele ;), wiec moze to spotkania sponsorowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jet na pewno z Krakowa, spotykam ją często w żabce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekkkkk77
Agusia rezygnuje z su,postanowiła zając się poważnymi sprawami,chyba idzie na jakiś staź. Widać,że się wstydzi tych filmików i tego,co z tymi dwoma wyrabiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. a ja juz dlugo szukam tych filmikow w sieci z nią i nie moge znalesc... moze ktos zarzucic linkiem? serdecznie dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agusiao2 występowała występuje i świetnie się przy tym bawi nie ma zamiaru rezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać jak świetnie się bawi. ;) Dam sobie palca uciąć, że alfons płaci jej w koksie lub amfie.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×