Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

weterynarz po kastracji nie oddał mi jaj psa!

Polecane posty

Gość gość

nawet nie zapytał czy chcę szczątki po psie czy nie nic , co za podejście do pacjenta, a chciałam je zamrozić i nawszedlki wypadek trzymać materiał genetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzeda w hinskiej restauracji,psie jaja w manjonezie są w cenie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanGag
to pies mu mordę lizał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce by je oddal komus ;/ jak można to jesc??? to bez serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanGag
chińczykowi żałujesz wyśmienitej kolacji przy świecach w restauracji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niemart sie, ostatecznie moge ci dac sie moimi jajami pobawic. Wiszą umnie na miejscu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to nie do pomyślenia... Dziwię się, że w ogóle tak można. Trzeba jednak rozsądnie wybierać weterynarzy. Ja znam bardzo dobrego - http://www.wetjaneczek.pl/ , zawsze tam chodzę z psem. Nigdy nie miałam problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ten wet przyjmuje? Zresztą już po sprawie bo drugi raz psa nie wykadtruje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaja bezcenne na ile byś je wycenił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość stachu bez jaj
Ja jako chlopa wykastrowaly mnie trzy kolezanki zebym mogl je pieprzyc bez zabezpieczen i spuszczac sie do ich pipek. Mialem wtedy 60 lat i stwierdzilem ze jaja sa mi niepotrzebne. Jaja mialem okazale ale i bardzo obwisle - jak u byka. Torba mi sie hustala podczas seksu. Kastracje moich jaj zrobily mi w domu po zniczuleniem. Moglem widziec moje kobitki podniecone przy wycinaniu moich jaj. Ja tez pierwszy raz zobaczylem moje jajka po wyjeciu z torby. Cieszyly sie ze moga wziac do reki wykastrowane moje jaja. Po tym skrocily mi moja obwisla torbe po jajach. Jaja i torbe rozepchana przechowuja teraz w formalinie. Pokazuja tez moje klejnoty innym babkom zeby mogly zobaczyc jak wygladaja jaja po kastracji. Teraz moge sie pieprzyc bez obaw o zaplodnienie. Nazywaja mnie walachem bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×