Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

widziałyście kombinezony w pepco?

Polecane posty

Gość gość

Rodzę w listopadzie, potrzebuję kombinezonu na całą zimę. Nie chce kupować jakiegoś bardzo drogiego, ważne, zeby był ciepły. Widziałyscie w pepco? Co sądzicie? Warto kupić,czy lepiej jednak zainwestować w droższy? A swoją droga, jaki powinnam kupić rozmiar, zeby starczył na cały sezon? 68 będzie dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodze pod koniec pazdziernika i tez kupuje kombinezon za 100 zl w smyku jednoczesciowy i biore chyba 62. W 68 bedzie maluszek plywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem wariatka bo mowie gdzie kupie kombinezon? Ty jestes jakas chora. Wole kupic grubszy i lepszy niz beznadziejny za 30 zl. Nie bede oszczedzac na dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bede oszczedzac na dziecku - tak tlumaczysz sobie wyrzucanie pieniedzy? fajnie, ze masz ich duzo, ale rozsadku niezbyt wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam z pepco i bylam zadowolona. Cieply byl. Rodzilam w grudniu i kupilam rozmiar 62. Mala cala w nim tonela, niemal do konca uzytkowania. Nie wiem jakie duze urodzisz, bo nikt tego nie wiem, ale ja bym kupila ten rozmiar 62. Pepco ma dosyc duza rozmiarowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co jest nie tak z tym kombinezonem ze smyka że tak najeżdżacie na dziewczynę? Sama zamierzam tam kupic, bo mi się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj,dziewczyny :P Tak małemu smykowi zwisa jaka to marka :D Grunt by było ciepło ;) A co do tematu - nie wiem czy sa kombinezony,bo nie mam już małego dziecka.Ale rzeczy zimowe typu rękawiczki,szaliki,czapki są na bank :D Więc przejdź się , może już pierwszy rzut jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:28 nie masz się czym chcwalić Moje dziecko miało 5 kombinezonów co jeden to droższy bo chrzestna szalona, bo babcia zakochana, bo koleżanka sfiksowała, bo przyjacółka dostała kręćka, bo mamusia już wcześnie cos kupiła. Potem trzy poszły do trojaczków kuzynki a dwa pozostałe do innych kuzynek. Prawdę Ci dziewczyny piszą autorko! Takie małe dziecko naprawdę ma niewielkie potrzeby i 30zł to jest absolutne maksimum jakie warto wydać na kombinezon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to nie wyrzucanie pieniedzy :-) na swoje ciuchy i inne rzeczy tyle pieniedzy nie wydaje. Pozatym reszte rzeczy kupuje tanio a na kurtke czy buty zawsze warto dac wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kombinezonem ze smyka wszystko ok, tylko nie podoba mi sie jak najezdza na te, ktore kupily w pepco, ze niby tamten beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę kupić grubszy ale w lumpku . Czasem można trafić coś fajnego za niedrogie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w zeszłym tyg byly kombinezony. wydaje mi się że 62 będzie ok bo 68 to bardzo duży i również polecam z pepco sama taki miałam jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam te w pepco i mi się nie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajnie. w pepco kosztuje 50zł, a w firmowych sklepach ok.100, to już moge cos innego za to kupić. w lumpkach patrze, ale na razie zaden kombinezon się nie trafił. Jak nie byłam w ciąży, to co rusz widziałam ;-). To kupię też 62 w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie napisalam nigdzie ze z pepco sa beznadziejne. Kupilam tam kilka rzeczy i sa dobre. Kazdy kupuje gdzie chce. mi sie spodobal w smyku w promocji i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kombinezony są szyte zwykle trochę obszerniej, żeby zmieściło się pod nim jeszcze ubranie, więc kup raczej 62. Moja córka ma pół roku i chodzi w ubrankach 68.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za baby!!! jeszcze sie dziecko nie urodziło a juz oszczędzają...dla mnie na dziecko zawsze warto wydać! co z tego że pochodzi jedną zimę? a ty ile chodzisz w jednej kurtce? ja góra dwie zimy. Nie będę chodzić jak łachman jakiś ale jak widać wygląd nie ma dla was znaczenia. z takim podejściem do tematu bedzie u was jeszcze gorzej, teraz jets po co kupować przecież wyrośnie szybko, potem będzie przecież i tak zniszczy, ubrudzi....efektem tego bedzie to ze wasze dziecko bedzie latami chodziło ubrane byle jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sadzisz, ze drozsze to lepsze? mylisz sie i to grubo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajnie. w pepco kosztuje 50zł, a w firmowych sklepach ok.100, to już moge cos innego za to kupić. x pewnie piwko i fajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam w pepco ten kombinezon dla synka.Rozmiar 62 ,rodzę pod koniec października.Zadecydowała cena.Jak wyrośnie,to kupię drugi w zależności od pory roku,jaka będzie.Myślę,że nie jest on taki zły ,przecież dziecko szybko wyrośnie.Myślę,że nie będzie za cienki, w razie czego ubiorę synka cieplej albo szczelniej w gondoli opatulę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore kobiety nie chca oszczedzac na swoim dziecku tym bardziej nie pstrza na ceny jak to ich pierwsze dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz zawsze są wyjątki ale taka jest prawda ze wydając więcej masz pewność że towar bedzie lepszy. zresztą widzę jakie kombinezony oferuje pepco, hipermarkety czy bazary.... wystające nitki, materiał kiepskiej jakości, są w ogóle niepraktyczne, np zamki rozsuwają się tylko do połowy długości, cięzko potem włozyć w to niemowlaka. ale jak nie macie kasy to wmawiacie sobie że droższe nie znaczy lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystko co drozsze to lepsze ale akurat co do kombinezonow niektore sa bardziej ocieplone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piwko i fajki, no jasne :-D Ale nie rozumiem jednego- jakie oszczędzanie na dziecku- to mam kupić kombinezon za 100 zamiast tak samo dobry za 50, zeby czasme nie zapłacić za mało? :-o. Moze jak się nie ma co robić z pieniędzmi to tak, ja wolę rozsądniej gospodarować :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana kupuj w pepco,polecam a ta wariatka co sie smykiem chwali za 100 zl to psycholka,musiala się pochwalić gdzie kupi.Dziecko ci przenosi to jedną zimę i koniec,nie warto dawać stówy. x sama jesteś wariatka normalna matka która kupuje dla dziecka to co najlepsze. a 100 zł na kombinezon zimowy to wcale nie majątek! normalna cena!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam te kombinezony i sama też mam zamiar kupić ale jeszcze nie oglądałam jakoś dokładniej. Chcę tylko napisać o rozmiarach - moja córka mając dwa miesiące nosiła już 68 z pepco więc lepiej może jakoś wymiary sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuj sobie nawet za 5 zł ale nie drwij z matek które wolą coś lepszego. dla mnie to nie jest marnowanie pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,c zego się mozna było spodziewac po kafe... Ok, będe nienormalną matką, bo kupie dziecku kombinezon w pepco :-). A czemu nie kupicie kombinezonu za 300-400 zł? tez takie są. Dziekuję za normalne rady :-) pójde jeszcze raz obejrzeć i pewnie sie skuszę ku palpitacjom serca niektórych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie to tu się drwi z tych, które chca kupic coś tańszego chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×