Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

widziałyście kombinezony w pepco?

Polecane posty

Gość gość
A żeby wam w tych lepszych kombinezonach bachory sie posraly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja rodziłam w grudniu, kupiłam kombinezon w entliczku za 150 zł, pierwsze dziecko więc chciałam co najlepsze. kombinezon był świetny, kolorowy, ciepły, praktyczny. Potem sprzedałam go na allegro za 90 zł! więc czasem warto dać więcej. takiego badziewia z pepco potem wam nikt nie kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jasne,ktoś ci kupil ovsrany kombinezon za 90 zl jasssssne frajerko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matki to naprawdę tępe stworzenia, kobieta się pyta, czy kombinezony z pepco są dobre, a szmaty jej zaczynają wymieniać gdzie i za ile kupiły swoje kombinezony. Słuchać mnie, tępe szmaciska z mózgami wyżartymi przez ciąże, pytanie brzmi CZY KOMBINEZON Z PEPCO JEST OK? Skupić się wory na spermę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała kafe, ktoś chce kupić taniej to trzeba mu udowodnić, że jest zerem. Ja dużo rzeczy kupuję w pepco i dla siebie, i dla dziecka i do domu. Trzeba po prostu patrzyć na jakość. A zresztą kobieta pytała o zdanie na temat konkretnego kombinezonu a nie o to czy kupić droższy czy tańszy. A post o tych fajkach i wódce to już masakra - sądzisz po sobie chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc z was jest nienormalna,zachowujecie sie jakby zycie albo conajmniej zdrowie zalezalo od tevo kombinezonu:o Autorko ja sie tylko odezwe co do rozmiaru,bo moj syn urodzil sie 60 cm i w 62 wszedl na styk. Rodzilam w marcu i akurat byla bardzo mrozna "wiosna". Sniezyca 1 kwietnia np.:P wiec ten 62 zalozyl kilka razy a sprawdzil sie taki uniwersalny jak "worek",on mial rozmiar duzo wiekszy,a dziecko mialo w nim cieplo i wygodnie. Tego 62 szybko nie szlo mu zalozyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta ubranka 68 to on nosil dosc szybko,po pierwszych 3-4 tyg. Wiec co sie dziwic,ze nie zmiescil sie w kombinezon 62;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem dlaczego traktujecie pepco jak gorszy sklep. nie wiem jak ciuchy dla dorosłych bo nic mi sie nie trafiło ale na dzieciece nie narzekam. tym bardziej ze już 3 x trafiłam rzeczy z Hμ (oczywiscie bez metek) ale dokładnie obejrzałam i daje sobie rekę uciac-ostnio kupiłam polar za 19,99 jakis czas temu identyczny w H&m ie był po 59,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pepco swego czasu zrobilam zapas blyszczyka Astor za 5 zl w Rossmann identyczny 20 zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedziesz musiala sprawdzic jaki wypada, bo roz roz nierowny, ja bym tobie radzila taki na 68 jesli polskich firm, a najlepiej isc z centymetrem i wymierzyc, drogich nie ma co kupowac na pokaz, za chwile bedziesz miala duze wydatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzilam corke pod koniec pazdziernika i za chwile juz bylo zimo i snieg spadl, mialam 2 kombinezony takie tanie, jeden cienszy drugi grubszy i taki niby to spiworek z H&m do auta, zima trzymala do polowy kwietnia i mala miala wtedy 72 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niski jest poziom tej dyskusji:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupowałam kombinezon w realu kosztował jakieś 40 zl i byl dobry na wiele nie posłużył bo urodziłam dziecko w połowie marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kappahl po 180zl byly rok temu. Ja mam 2 w rozmiarze 68, rodze na dniach dosc duze dziecko. Wole by mialo luz niz za ciasny kombinezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cała kafe, ktoś chce kupić taniej to trzeba mu udowodnić, że jest zerem. x szkoda ze czytasz tak wybiórczo, wróć na początek i zobacz trzeci post, kto komu udowadnia że jest zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm, ja miałam 62 i był duuużo za duży na moje 3,5kg dziecko:/ Ale to był taki śpiworek z łączonymi nogami, więc nie robiło to większej różnicy. jak chcesz coś co ci na całą zimę starczy to własnie takie kombinezono-śpiworki polecam. Niestety z rozmiarówkami jest bardzo różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla mojej malej kupiłam w pepco za 30zl na wyprzedaży w grudniu a rodzilam w styczniu. Wzięłam 62 na poczatku w nim plywala ale pizniej byl juz ok, bardzo fajny i cieply. Mala urodziła sie 54cm i 2750g. Teraz ma 4.5mies a nosi ubranka na 74cm bo na 68 sa ciasne tak szybko rośnie :) . Na wiosnę kupiłam jej kurteczke w smyku bodajże za 59zl z polarkiem pod spodem i jest tez ok myślała ze może będzie dobra na jesień (kupowałam pod koniec lutego) ale chyba jednak będę musiała kupic druga na jesień jak tak będzie rosła. Nie ważne gdzie kupujemy ubranka i za ile, zwłaszcza jak dziecko szybko rośnie :) a pajace itp kupuje takie co mi się podobają i najlepiej zeby byly w miare tanie bo zaraz robią sie za Male a zreszta moja dzidzia zaraz je ubrudzi to w marchewce to w kalafiorku bo rozszerzamy dietę. Kolejnych dzieci nie planuje wiec nie widzę sensu kupowac np pajaca za 60zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzilam w marcu. W styczniu kupilam na wyprzedazy w Pepco dwa kombinezony. Jeden polarowy,drugi normalny. Rozmiary 62. Corka urodzila sie 3300g,54cm i plywala w obu kombinezonach. Szybko zrobilo sie cieplo,wiec zalizyla je doslownie kilka razy. W moim przypadku nie bylo sensu kupowac drozszych rzeczy. Wszystkie ciuchy kupuje jej w Pepco. Jeatwm zasowolona z jakosci. Moze kolory szybciwj bledna...ale poza tym ok. Jesli mam kupic body,w ktoeym corka pochodzi maaax miesiac i osra 10 razy za 10zl lub za 50zl,to jednak wole twn tanszy. Jak bedzie starsza to bedziemy kupowac srozsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×