Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hulk1234

Wkurzona dziewczyna..

Polecane posty

Gość gość
Po prostu nie pić tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest bardzo dobra rada.. Jednak chcialbym o jakis pomysl w zalogodzeniu tej sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj z nią.. kup kwiaty.. przeproś siąsiadów.. zabierz ją na romantyczną kolację albo do kina.. spraw żeby zapomniała o tym co nawywijałeś.. niech zobaczy, że Tobie faktycznie na niej zależy.. W sumie to miałeś dobre chcęci, "przypływu romantyzmu" ze strony faceta to związku coraz rzadsze zjawisko.. myślę, że ona to doceni.. I chyba faktycznie powinienes mniej pić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelajna321
Na kogo Ty wychodzisz w jej oczach?? Na pijaka gowniarza który odwala po kieliszku. Dziewczyna chyba normalna jest skoro się wkurzyla. Jak załagodzić?? Szczerze przeproś i nie upijaj się w jej towarzystwie chyba ze woda i imprezy ważniejsze co ona pewnie wywnioskowala. Przeproś też lokatorów a przypływy romantyzmu są lepsze na trzeźwo, inaczej wychodzisz na pajaca. Po ile wy macie lat?? Powiedz jej ze Ci na niej zależy tylko jesteś durniem a do ująłeś się bo nie chciałeś tego dnia rozchodzić się w kłótni. I nie pij bo jak widzisz przynosi Ci to tylko kłopoty. Kobieta chce odpowiedzialnego faceta, który nie dość ze umie zachować umiar we wszystkim to nie odwala głupot po pijaku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze to nie wiem jak ją przeprosić. Za dużo pijesz, zachowujesz się jak idiota, robisz jej wstyd... Ogarnij się najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie dodam do ewelajny 321.Tam masz wszystko napisane . I przestan pic , bo wodka jest dla madrych ludzi , tobie przysparza tylko klopotow . Elena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiać z nią chcesz w jaki sposób? Przeprosić znów za to że jesteś "epitet", ona wybaczy a Ty znów "epitet" i znów chcesz przepraszać? Jeśli ona w przeciwieństwie do Ciebie ma olej w głowie, powinna Cię kopnąć w zadek i wywalić na zbity pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o czym Ty mówisz, jaki ona ma olej w głowie? Przecież ta jego dziewczyna też się upija i chodzi na kacu. Może nawet Hulk pije od niej mniej. Nie jest od niego lepsza. Ja sama jestem kobietą i nie pojmuję, jak kobieta może się upijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoj problem z alkoholem wbrew pozorom jest clue tego 'programu'. kto reaguje tak opryskliwie na zauwazenie problemu? hipokryta. nie kontaktuj sie ze mna,powiedzialam bys czekal tyle ile potrzeba i nawet dluzej bym ulozyla sobie zycie ale...juz nie z toba. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zadzwon do mnie to "pogadamy". boisz sie tchurzu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podaj numer, moja dziewczyna nigdy nie używa takich słów, więc Ci się nie udało mnie nabrać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×