Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wydaje mi się, że ludzie odbierają mnie negatywnie.

Polecane posty

Gość gość

Mam takie wrażenie, że wszędzie gdzie nie pójdę to jestem odbierana negatywnie-jako osoba dziwna. Fakt, może jestem trochę inna niż inni ludzie, swoje przeszłam i jestem raczej zamknięta, nieśmiała, nie ufam ludziom. Zajmuje mi trochę czasu otworzenie się i każdego dnia muszę się przełamywać żeby gdzieś coś u kogoś załatwić (jak jestem w pracy). Zaczynam już myśleć o sobie oczami innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym raczej nie wyznaję zasady: "nie ważne czy jesteś w czymś dobra, ważne żeby inni miło cię wspominali". Nie wiem czy zrozumiale to wyraziłam. CZY JA JESTEM NAPRAWDĘ DZIWNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem odbierana negatywnie przez 95% społeczeństwa(na moje oko), ale z drugiej strony co mnie to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie cudzy odbior przestal interesowac w zatechlym dziecinstwie nie zamierzam tego zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale mnie to juz trochę dołuje...;(, bo kiedyś ktoś powiedział, że jeżeli 95% społeczeństwa mówi, że jesteś taka a taka to znaczy, że może mieć rację, Przecież większosć chyba się nie myli, nie?.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A JA MAM WSZYSTKICH GDZI(ES JESTEM SOBA.-:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stara zasada pszczol mowi: jak cie widza tak cie pisza wiec baw sie dobrze w roli odgrywania teatrzyku przed tymi ktorzy sa zbyt leniwi nie poprzestac na pozorach a zbyt wiele wladzy im dano zeby mogli zrozumiec ze taka zabawa ma krotkie nozki ja ci co najwyzej powiem jak to sie skonczy albo nie sam/a zobaczysz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz jaśniej?Ta godzina jest i nie bardzo rozumiem;). Chodzi o to, że jeżeli ktoś ocenia po okładce, czyli osądza mnie nie znając mnie, to sprawa tej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glosno mowie mala patrz cywilizowany swiat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę Cię, napisz mi to inaczej. Nie ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na początku zwykle jestem odbierana pozytywnie, a ewentualnie potem gorzej, choc tez nie zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×