Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AltGr

wymiotowanie po antykoncepcji

Polecane posty

Gość AltGr

przez miesiac zazywalam tabletki microgynon 21 (po dwu miesiecznej przerwie) i czasami do tego harmonelle. Potem 23 lipca dostalam okres i byl normalny jak przewaznie po antykoncepcyjnych. Trwal 3-4 dni (plamienia na koncu jak zawsze). W niedziele powinnam wziac pierwsza tabletke po 7dniowej przerwie ale ze wzgledu na to, ze recepte na kolejne tabletki dostalam w poniedzialek (wczoraj) to niedzielna tabletke wzielam kolo godziny 17 a poniedzialkowa o 20:10 jak zawsze. Do tego polknelam harmonelle. Wieczorem mialam zgage i polozylam sie z nia spac a o 5 rano dzisiaj, obudzilo mnie zle samopoczucie. Kiedy usiadlam na lozku zwymiotowalam żółcią palącą mnie w gardlo i w przełyku. Skad mogly wziac sie takie wymioty? Dodam ze nigdy jeszcze nie bralam tabletek podwojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomoże ktoś ? nie wiem co mam o tym myśleć, wymiotowałam 4x od godziny 5 do godziny 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez kolejna tabl normalnie o 20,10 i powinno byc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe wiem czy dobrze zroumiałam, że w poniedziałek zażyłaś dwie tabletki w odstępie 3-godzin? Złe samopoczucie to skutek uboczny zażycia dużej dawki leku, w ulotce jest napisane, że mogą wystapić mdłości i wymioty. Harmonella nie ma tu nic do rzeczy ale dobrze, że ją stosujesz, korzystnie wpływa na organizm w czasie zażywania hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W odstępie 3 godzin, czyli rozumiem że to może być od tego, uspokoiłam się trochę :) Mam nadzieję że to się nie powtórzy :D bo czułam się tragicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się wydaje, że harmonella nie jest odpowiedzialna za twoje złe samopoczucie, tabletki osłonowe przy antykoncepcji powinno się brać, chronią wątrobę, hamują wahania wagi, widzę same plusy brania środków typu harmonella, te wymioty to pewnie jednorazowa przypadłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×