Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jsjdjjdjd

Wytlumaczcie mi prosze czym sie roznia conversy od ,, zwyklych ,, trampek

Polecane posty

Gość Jsjdjjdjd

Corka gimnazjalistka uparla sie na conversy mam watpliwosci co do tych butow.Moge przeznaczyc taka kwote na buty dla niej, ale wydac 250 zl na trampki to troche prZesada jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inikka
Jak to czym? Naszywką ze znaczkiem :D i ceną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajko Faberge
płacisz za znaczek Converese :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjdjjdjd
Dokladnie sie z wami zgadzam za te pieniadze mozna kupic 5 par takich trampek w roznych kolorach, dzis bylysmy w sklepie --corka obrazona --no krotkie trampki kosztowaly 250 zl ona twierdzi ze wszyscy takie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciakom w gimnazjum zwłaszcza w dupie się przewraca, nie mają własnego stylu tylko patrza na to co mają wszyscy... ale nie widzą, tego że za te same pieniądze mogą mieć kilka par podobnych ubrań:P wiem, bo tak samo miałam:) też kłóciłam się z mamą o wszystko, nie raz wypłakałam jakieś ubranie z metkę:P bo za to głównie się płaci:D ale teraz z biegiem lat stwierdzam ze byłam g łupia jak but:P wiec i twoja córka zmądrzeje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjdjjdjd
Pewnie tak ale teraz siedzi naburmuszona, ja mam te pieniadze i to nie chodzi o to ale szkoda mi wydac na ten badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjdjjdjd
Mam wraznie, ze ona wszystko zgapia od innych dokladnie tak jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powiedz jej że niech sama sobie na nie zarobi, albo odłoży ze swojego kieszonkowego:) ja też nie raz nerwy stosowałam na rodziców, czasami ulegali:) a czasami wylecieli mi z tekstem kup za swoje kieszonkowe, to bylo i szkoda:) i rezygnowałam:P albo chodziłam i ulotki roznosiłam;p i wcale kokosow nie zarobiłam;) ale wiedziałam, ze rodzice kasy nie mają od tak tylko musza zapracować;p a ja sobie tak chce na buty 2 stówki:P weź ją sposobem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka Pe.
250zl za TRAMPKI?! Buahahahahahahahahahhahah! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teoretycznie są lepiej zrobione, więc dłużej pożyją...ale nie na tyle, żeby tak przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rook
Jsjdjjdjd Jak wysłuchasz wykładu, który zalinkowałem to zrozumiesz dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to zalezy też od sytuacji
powiedz córce co i jak- wytłumacz i powiedz ze 20zł za wyjątkowe buty, wytrzymałe to nie problem, ale za zwykłe trampki, które różnią sie tylko tym, ze mają taą anie inną metke- to głupota ktoś już dobrze powiedział- zaproponuj młodej, żeby odłożyła z kieszonkowego, bo takie buty to nie jest wymóg tylko fanaberia, na dodatek głupiutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to zalezy też od sytuacji
autorko- nop tym sie różnia, że mają metkę :P trampek to trampekniestety- chyba, że jakaś wersja ze skóry itd niektórzy też muszą miec wszystko logowane- np kosmetyczkę (zwykłą, szmacianą z zamkiem) logiem LV- choć od innnych podobnych różni sie tylko ceną i wzorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Ola1981*
Są solidniej wykonane, ale te wysokie ceny to przesada. Dobrze jest poczekać na wyprzedaż, bo można je kupić za połowę ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjdjjdjd
Macie racje sama juz nie wiem corka bardzo sie stara bardzo dobrze uczy obiecalam jej nagrode a ona sobie wybrala wlasnie te buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może takie rozwiązanie
metką :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa bardziej wytrzymale
ja mam drugi rok i sie jeszcze nie rozlecialy a prałam je nawet w pralce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z tym że są
bardziej wytrzymałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampeeette
ja mam trampki z deichmana za 80zł i nosze od jesieni 2009 i też mi sie nie rozpadły :O (nosze tylko wiosną i jesienią ale to już 3 sezony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup trampki za 50zł
i conversy,pierwsze wytrzymają 3 miesiące a drugie 3 lata,ja mam kilka par conversów,jedne na codzień do biegania z psem,wytrzymały 2 lata a jak wypiore są jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khgkhkjhkh
Nie rozumiem.. obiecałaś nagrodę a teraz nie chcesz się wywiązać z obietnicy. Jak córka ma czerpać wartości, skoro Ty jej ich nie przekazujesz? Spełniła Twoje wymagania, więc kup jej buty, skoro są dla niej ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup trampki za 50zł
To tak jakbyś porównała torebke z sieciówki do chanel bądz versace albo spodnie za 70zł do wranglerów bądz lee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SporaKlepsydra
Conversy są trwalsze. Mam 2 pary od 2 lat i żyją... mąż ma swoje od 3 lat. Dzieciom nie kupuję, bo mają 5 lat, noga za szybko im rośnie na takie trampki im zwykłe. Jeśli Twojej córce już noga nie rośnie a Cię stać, to kup jej, niech się cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam prawde ja prawde znam
ja kupilam conversy w lumpeksie- nowki z metkami za cale... 25 zl :D:D i to takie, jakich jeszcze nie widzialam u nikogo w pl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z tym że są
ja znam prawde ja prawde znam - wstaw foto :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gereras
tak nei do końca sam znaczek, naprawdę Conversy są trwalsze ja niektóre mam 5 lat i s tylko trochę zniszczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazenowana i pod wplywem
w Marakeszu te szmaciaki (orginalne) mozna kupic za jakies 40 zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CamilleCocktailParty
Ja mam 2 pary: jedne dostałam a drugie kupiłam za 120-wiem że duzo, ale i tak wolałam kupić za 120 niz 220-240. Są duzo bardziej wytrzymale fakt, ale nie jestem przekonana co do ich ceny. Moze kupcie na allegro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Conversy sa lepsze jakościowo od innych...zwykłe trampki pękają w miejscu zgięcia i jeżeli sa z materiału to po prostu się"drą". Ja kupiłam sobie conversy na pierwszym roku studiów. Takie za kostkę, białe, skórzane. Teraz kończę studia, w sumie czuję się trochę"za stara", żeby nosić trampki ale praktycznie nic im się nie stało, wyglądają prawie jak nowe mimo, że były mocno eksploatowane przeze mnie. Także Conversy polecam. Nie wiem, jak materiałowe ale skórzane są świetne jakościowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CamilleCocktailParty
Podbijam ;) skórzane są świetne mam jedne materiałowe a drugie właśnie skórzane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×