Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ToJaAutorka

Założyłam wkładkę domaciczną...

Polecane posty

Tydzień temu w piątek,jutro kontrola-w tym tygodniu nie mogliśmy współżyć-koszmar,no mówię Wam oczywiście taką mam ochotę że szkoda gadać. Czekam już aż jutro lekarz (mam nadzieję) da zielone światło i... heja! W końcu spontanicznie,bez ograniczeń... :-) Kocham tą swobodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
Obys nie zapeszyla. Jak trafisz na dobrego ru...cza, co to gleboko potrafi Ci dobrze namieszać, to wkladka może się 'co by'przesunąć i niespodzianka gotowa. Nie przechwalam się...oj nie o to mi chodzi...ale miałem taką przygodę z super laską...a dziś Kasia ma 14 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też założyłem ciepłe wkładki do butów bo idą chłody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej zawodna metoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andiwawa
Ale bym ja przetestowal, jestem z Wawy ;-) moja ex miala i nigdy nie zawiodla no moze nieraz ja czulem ja w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie sie zastanawialam nas zalozeniem. naprawde czuc ja w srodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czuć to lekarz musi przyciąć nitki. Najpewniejsza jest Mirena z hormonem. Jestem bardzo zadowolona od wielu lat :) Dużo na ten temat na forume ANTYKONCEPCJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam kupe problemów przez mirenę niestety. Nie jest dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również jestem posiadaczką 'zwykłej miedzianki', ze względu właśnie na nietolerancję hormonów poszłam w stronę wkładki :) No i zielone światło JEST! Widzimy się za pół roku... :-) Do Pani która pyta czy ją czuć,otóż nie nie powinno być jej czuć. Mój lekarz podciął mi dziś niteczki na moją prośbę dosyć krótko więc są wyczuwalne tylko dla niego ;-) Nie mogę nic więcej powiedzieć bo dopiero zaczynam przygodę z nią. Dziś wielkie TESTOWANIE! No i gościu,od Kasi ;-) Oby nie skończyło się jak u Ciebie ;-) Póki co,żadnej Kaśki w planach nie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
Czasami nie planujemy i jest.... Planowane zas nie zawsze wychodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj ło ło ło
a ja czułem i wkładka poszła precz trauma i ptaszek "niteczką" na główce pokłuty, może te wkładki to tylko do mikro penisków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a co na to twój spowiednik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej spowiednika nie powinno tu być. Gdyby to przeczytał, musiałby sobie umyć język święconą wodą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spowiednik ma się świetnie :-D Nie narzeka póki co-choć wie o całej sprawie,sama dopytuję go czy aby na pewno 'wszystko w porządku?' ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz mieć beztlenowce ,które niktCi nie zdiagnozuje jest to choroba dość poważna i ból niesamwiety!!Lepszy jest niestety kalendażyk i prezerwatywa.A przy wkładce tez zachodzi się w ciążę wychodzi podczas porodu!!Ja mam meża przy Każdym badaniu nawet pochwy i pyta o wszystko ginekologa wspierał porody.Może być zawsze osoba bliska przy was nawet w szpitalu przy zabieg czy badaniu jest lepiej więcej sie dowiadujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na razie nie mogę się przełamać czy założyć wkładkę, mam jednak obawy. Poczytałam na ten temat w Internecie że ta metoda może zawieść bo wkładka może się przesunąć. Stosuję tabletki antykoncepcyjne, chodzę na regularne badania do doktor Anny Kluz-Kowal do gabinetu http://gabinetginekologicznybialystok.pl/ i wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu 10:07 to nie jest tak że ja sobie wpadłam na pomysł że założę-i już byłam w gabinecie ;-) Myślałam o tej metodzie od lutego 2013 roku,w końcu po wielu konsultacjach z ginekologiem,położną,zapoznaniu się z opiniami a i rrównież za wszystkimi 'za i przeciw' dopiero się zdecydowałam,doskonale zdaję sobie sprawę z tego jakie niesie to za sobą konsekwencje ale i również z jej 'wygód' :-) Także nie namawiam,ja czuję się świetnie,nie mam plamień,nic mi się nie dzieje,absolutnie jej nie czuję,ale również mam bardzo duże zaufanie do mojego ginekologa,jest już dziadkiem właściwie z bardzo dużym doświadczeniem,u mnie w rodzinie już dwa pokolenia do niego chodzą (moja mam od czasów młodości,teraz ja również od pierwszej wizyty) także musi to być przemyślana decyzja,dokładnie z każdej strony! :) Pozdrawiam ciepło! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spirulina26
od 26 lat używam wkładki miedzianej , samopoczucie ok. , sex spontan kiedy tylko mamy ochotę , okres jak w zegarku , partner nigdy nie uskarżał się na jakieś gnioty , zawsze i wszędzie polecam ! przed 26 laty przez kalendarzyk i tabsy co rok to był prorok !! (4 ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To reklama wkładek!!! Wkładki szkodzą i to syfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu 17:57 tak jesteśmy reklamą,oczywiście prezentujemy wybraną firmę i konkretny model... P********ie. I pisałabym że należy się nad tym porządnie zastanowi,aha... W takim razie już rozumiem Twój tok rozumowania... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×