Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zamienniki tonerów

Polecane posty

Gość gość

korzystacie czy używacie tylko oryginalnych? Kończy mi się w canonie toner, na razie używałem oryginalnego ale koszt za duży na dłuższą metę, coś polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4569 kaśka
jaki masz model drukarki i numer tuszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też korzystam z zamienników, ceny oryginałów nie na moją kieszeń, tym bardziej, że jakość zamienników jest dobra, a koszt parę razy mniejszy, nie wiem czy do canonów robią ale spróbuj poszukać actis albo active jet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJ to dobra propozycja, ale swoje kosztuje - w niższej cenie można dostać równie dobre lub nawet lepsze zamienniki np. UNi-1 czy Asarto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam tonerów Asarto. Są stosunkowo tanie, a jakościowo nie ustępują oryginałom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hendel3
ja kiedyś kupowałem tylko oryginały ale od kiedy moja żona pracuje w szkole postanowiłem przetestować zamienniki bo dość drogo wychodziło z oryginalnymi tonerami do cannona.... Na http://eriad.pl mają spory wybór zarówno do cannona jak i np. hp więc polecam sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYT
ACJ może i są droższe ale jakość mają naprawdę dobrą. Jeśli chodzi o laserową drukarkę mono to zamawiam actisy w sferisie ale czasem potrzebuję użyć atramentówki w kolorze więc mam w niej tusze i tu kupuję acj bo zdjęcia troszkę lepszej jakości są, actis tu według mnie nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pela69
Ja też kupuje do swojej drukarki zamienniki activejet i wszystko w jak najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×