Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basiuniakafeteria

zapach w domu

Polecane posty

ja uwielbiam airwick ten zapach zielonego jabłka albo te świąteczne o zapachu jabłek i cynamonu musisz dac na full musi ci pachnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palacz papierosów
nakopcić papierochami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie stosuję żadnych sztucznych zapachów w domu i mam pachnąco radzę wietrzyć i prać to, czego się używa (narzuty, zasłony, koce, ręczniki, pościel, ubrania itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy zapach domu to
świeże powietrze, masz okna, to je otwieraj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wielkie ale zawsze jak czytam na kafeterii, to mam lepszy humor, z tymi papierosami mnie rozśmieszyło zawsze ktoś coś palnie, hahaha co do wietrzenia macie racje, ale mi się podoba zawsze jak wchodze do kwiaciarni taki błogi zapach kwiatów, mniam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się przypomniało jest taki zapach w większej butelce, ustawia sie czas, ze sam psika co np godzinę, w zależnosci jak się ustawi miał ktoś takie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czystość to jest zapach
nie używam sztucznych bo powodują nowotwory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do kwiatowych zaachów - kup sobie raz na tydzień bukiet mocno pachnących kwiatów - teraz bez np. jest w pełni kwitnienia, postaw w przedpokoju albo w salonie i będziesz miała pachnąco (cały rok np. lilie są bardzo pachnące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam kadzideł. Głównie indyjskich nah cośtam, nie pamiętam nazwy. Są w niebieskim opakowaniu po 25 sztuk, kosztują gdzieś z 12 złotych. Bardzo mi się podoba ich zapach, dlatego często je palę w domu. Dla mnie to najlepszy neutralizator przykrych zapachów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale kadzidła sa też rakotwórcze, nie mówiąc już o alergikach i astmatykach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sobie postaw kwiaty, albo porozkładaj pot-pourri czy jak to tam sie pisze. bedzie zdrowiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mąz codziennie pali kadzidełka, ale dla mnie to jest za mocne ja chce coś słodko-kwiatowego kurcze jakie rakotwórcze? w Indiach, tam non stop palą nie mowcie o kupowaniu bukietów, bo bym zbankrutowała ile takie kwiaty paczną- 2 dni?, to bez sensu wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak własnie mialam
[zgłoś do usunięcia] basiuniakafeteria coś mi się przypomniało jest taki zapach w większej butelce, ustawia sie czas , ze sam psika co np godzinę, w zależnosci jak się ustawi miał ktoś takie cos? ja miałam i prawdę mowiąc nie byla to żadna rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kuchareczka
Ja mam w domu zapach proszku, płynu do prania i świeżego powietrza, mi to wystarcza. Taki duszący słodki zapach może być fajny jak sie jest w kwiaciarni pare minut, na dłuższą mete w domu obstawiam że byłby nie do zniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiaty pachną długo, co najmniej tydzień, bukiet bzu teraz to wydatek rzędu 3 zł policz sobie, ile kosztują te sztuczne smrodki i porównaj a co do rajkotwórczego działania kadzidełek - to wie każdy lekarz, zapytaj chociażby swojego rodzinnego a skąd wiem? nie mam pojęcia, moze z netu, może z pracy, może z tv, nie pamiętam artykuł na ten temat pierwszy lepszy z google http://kopalniawiedzy.pl/kadzidelka-nowotwory-gorne-drogi-oddechowe-rak-kolczystokomorkowy-skory-5529.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, no to ładnie z tymi kadzidełkami, nigdy nie słyszałam koło mnie nie sprzedaja bzu, a nigdzie nie widziałam,, zeby rósł w mojej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakimś rozwiązaniem moze byłyby kominki, gdzie olejki eteryczne nie spalają się, tylko ulatniają (też nie dla asmatyków i podatnych na alergie) oczywiście olejki naturalne, które sa dość drogie jeszcze raz - wietrzenie, pranie, kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulik23
Powracajac do tematu,zeby nie zakładać nowych watków,ja pzrez długi czas tez uzywałam kadzidełek w domu,ale po pewnym czasie juz jakoś zaczeło mi to przeszkadzac,i teraz kupuje takie odświezacze jak Ambi Pur Freshelle,bardzo podoba mi sie zapach lawedowy-polecam bo naprawde daje ładny zapach w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronce zapachdomu.pl jest duuuży wybór świec zapachowych i fajne jest to, że jest możliwość własnego komponowania zestawów zapachów. Pachnący dom, w którym goszczą przyjemne zapachy wręcz zaprasza do środka :) Ja osobiście bardzo lubię świece zapachowe i interesuję się tym tematem więc jakby co to pytajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolcevita133 no ja kiedyś kupiłam w zapachdomu.pl świece zapachowe, długo się palą i długo trzymają zapach, trzeba im to przyznać. A, i obsługa była bardzo miła i przesyłka doszła szybko. Ja mam zapachy wanilia i cynamon, na ich stronie można poczytać o działaniu zapachów i wybrałam specjalnie dla swoich potrzeb ;) Fajnie relaksują, lubię je zapalać przy kąpieli w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×