Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izogirl

zapalenie cewki moczowej

Polecane posty

Gość izogirl

Bardzo proszę o uświadomienie mnie jak zapobiegać zapaleniu cewki moczowej. Bardzo często zdarza się, że po stosunku z partnerem nabawiam się zapalenia, często chce mi się oddawać mocz i boli przy siusianiu. Zawsze wtedy biorę urofuraginum i wit. C a także piję dużo wody lub soku porzeczkowego, jednak nie mam najmniejszego pojęcia jaka jest profilaktyka? Piję wodę przed stosunkiem, ale to chyba nie wystarcza. I jeszcze jedno pytanie nieświadomej kobiety, czy winą tych częstych zapaleń jest jakaś wada budowy anatomicznej, czy mój partner mnie czymś zaraża? Może to on powinien się przebadać na jakieś bakterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jest ktoś na tym forum, kto ma tak samo i zdążył skonsultować się z lekarzem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picie wody raczej nie pomoże... tak, może być wina partnera, ale najpierw od siebie należy rozpocząć badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izogirl
Właśnie przyjęłam 11 i 12 tabletkę urofuraginy i już jakby boli znacznie mniej przy siusianiu. Jednak jak poczuję parcie na pęcherz to muszę biec do toalety bo nie mogę utrzymać moczu. Wczoraj popuściłam w spodnie :( Na szczęście w domu i nikt o niczym nie wie, ale boje się, że to nie jest zwykłe zapalenie cewki moczowej, mam je już 4 raz i nigdy jeszcze tak nie było :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×