Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zasypianie przy butli

Polecane posty

Gość gość

Czy Wasze 18 - 24 miesięczne dzieci zasypiają wieczorem przy butli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje tylko przy cycu. Ma 22 mcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ma 2,5 roku i ciągle tak...nie zje mleka w innej postaci niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie mleko i kaszki? Chodzi mi o konsystencje. Moja ma 14 miesiecy i też zasypia przy butli. Nie chce kaszy mannej tylko kaszki z bobovity. Te kaszki po roku mają grudki i nie przechodzą przez smoczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn też często zasypia przy piersi, 2 lata już skończył. Jak jestem w pracy czy na aerobicu, zasypia sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja 19 miesięczna córcia odkąd skończyła rok nie che w ogóle pić mleka, pod żadną postacią, próbowałam kakao nawet ale nie, je tylko serki, jogurty, w lato trochę piła od nas jogurtu robionego z mleka i truskawek, a więc masz i tak lepiej, bo dziecko powinno pić mleko. A z butlę jak będzie gotowe to odstawi, tylko w dzień musisz mu pokazać, ze moze pic z kubeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale macie fajnie... Mój ma 1,5 roku już od dawna nie zasypia przy butli. Niestety sam bez mojej pomocy również nie zasypia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to są już duże dzieci? Nie myjecie im zębów przed snem? Mój dwulatej je na kolacje kanapki, które popija mlekiem z kubka ok 150 ml. Potem jest kąpiel, mycie zębów, pidżamka, książeczka i spać. Czasem zasypia szybciej, czasem trzeba z nim trochę poleżeć. Różnie jest, ale nigdy nie wpadłabym na usypianie z butlą. Z butelki przestał pić jak miał mniej niż 18 mcy (sam odstawił) ale nawet gdy pił to mleczko z butelki po kąpieli to go to ładnie wyciszało, ale zanim zasnął zawsze był jeszcze nocnik, ząbki, świeża pielucha i dopiero wtedy do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 mcy. Kaszka, potem kąpiel, mycie zębów, nocnik , smokb do buzi i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 miesięcy i nocnik? buahaha bo uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja ma 20 mc i uwielbia kaszke z butelki Nie widze w tym nic złego Pje ją zaraz po obudzeniu i po kąpieli w łużeczku Kupuje z bobowity ryżowe i mieszam z nan 3 Na 240ml daje 6 - 7 łyżeczek ryżowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dns
nie, ma 16 miesięcy i nie zasypia przy jedzeniu :O same byście nie chciały tak zasypiać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja dostaje butle, ale w niej wodę. Ma 26 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie zasypia przy jedzeniu-nigdy sie nie zdarzylo. Mnie tez sie nie zdarza zatem dlaczego mam takiego czegos dziecko uczyc? Ma 1,5 roku i od jakis 9 mc potrafi samodzielnie z ulubiona pielucha i smoczkiem zasnac. Wczesniej zawsze przy muzyce relaksacyjnej zasypiala. Nie chcialam uczyc jej spania przy piersi albo butelce bo to nie wydaje mi sie madre i potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh:) Zasypianie przy butli- złe, ale ze smoczkiem już ok???:) Moi zasypiają przy butli, ale smoczka w życiu w buzi nie mieli. Sama nie mam, więc po co miałabym ich uczyć:) Serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:40 weź nie porównuj smoczka, do zasypiania z jedzeniem w ustach :O serio nie wiesz po co się daje smoczka dziecku? widocznie jesteś głupia skoro nie wiesz, a twoje dzieciaki nie miały dużej potrzeby ssania. Nie przyzwyczaiłaś do smoka, ale do gorszej rzeczy To jest okropne, żeby pozwalać dziecku zasypiać z jedzeniem w buzi i nieumytymi ząbkami blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:00 ojojoj, rzeczywiście, bleee, durna jesteś i tyle. 1,5 roczniak i smoczek, dżisas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dawanie 1,5 rocznemu dziecku smoczka jest bleee, rozumiem przez kilka pierwszych m-cy, ale 1,5 roczne dziecko i smoczek?? Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a uczenie dziecka zasypiania przy butli? PO CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasypianie przy butli- złe, ale ze smoczkiem już ok??? x Tak, złe, bo z nieumytymi zębami i ew. ryzykiem zachłyśnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój smoka nie używa, więc jestem obiektywna. I uważam, że zasypianie ze smokiem to jest o wiele mniejsze zło niż z butlą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno kilka razy pisali o dzieciach, które zachłysnęły się podczas picia z butli w łóżeczku! I to nie były maleńkie niemowlaki, bo 14-18 miesięczne!!!! To jest okropne do czego dopuszczają się głupi rodzice, żeby szybko dziecko zasnęło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleeksik
Moja ma 2 lata i 3 miesiące i zasypia przy piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z was za matki, gwarantujecie swoim dzieciom próchnice butelkowa, która narazi je na ból i cierpienie, nie pojmuje jak mozna byc takim głupim rodzicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:09- moje dzieci zasypiały przy butli. Dzisiaj jeden ma 17, drugi 12 lat. I zdziwiłabyś się widząc stan ich uzębienia:) Geny, moja droga, geny:) A argument o tej sławnej próchnicy jest tak samo przerysowany jak cukrzyca po karmieniu mm, nowotwór po czekoladzie i problemy emocjonalne po cc:D Znam przykłady wiele większych krzywd, jakie można dzieciom zafundować:D Pozdrawiam ozięble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geny genami, ale ja i tak uważam, że jeśli można choć trochę zadbać o zdrowie zębów naszych dzieci już teraz, to warto to robić. I tyle. Poza tym zasypianie podczas jedzenia wydaje mi się być dziwne. Co innego półroczny maluszek a co innego dziecko pow. 1, 5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja pije kaszke w łóżeczku na leżąco po wypiciu kręci się i mości Sprawdza czy jestem obok i zasypia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×