Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdjecie diastemy prosze o porade

Polecane posty

Gość gość
Ja miałam podobną i założyłam sobie stały aparat ortodontyczny na gorę i dół. Jestem już przed zakończeniem procesu leczenia i efekty są jak na dzień dzisiejszy świetne! Diastema zniknęła całkowicie, zęby są równiutkie i zniknęły przerwy pomiędzy nimi. Musisz iść na konsultacje do stomatologa, ewentualnie ortodonty i on Ci powie. Samej ciężko jest mi coś wywnioskować ponieważ nie jestem specjalistą. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojdz do dentystki/ortodontki na pewno udzieli Ci profesjonalnych porad. A Twoja diastema tak zle nie wyglada mowiac na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Tez mam kompozyt, poniewaz mialam diasteme pomiedzy jedynkami. Po pierwsze licz sie z tym, ze Twoje zabki na ktorych bedzie ta plomba (bo to plomba tak naprawde) beda duzo szersze, a moze to dac dziwny efekt bo juz masz szerokie zabki. Ja Ci powiem tak sama zamknelam diasteme i niby jestem zadowolona ale efekt u mnie jest taki ze te jedynki sa wieksze sila rzeczy i troche wyglada to jak "krolik" Kosz to jakies 300 zloty, po 150 na jednego zeba wiec mozna zaryzykowac:) A i zgadzam sie Twoja diastema nie wyglada źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie obawiam sie tego jak beda zeby wygladac czy nie za szerokie:( moze i nie wyglada zle ale uwierzcie ze chcialabym sie jej pozbyc :( a macie moze zdjecia przed i po ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo, mojżesz z narodem wybranym jakoś by się przecisnął :P albo zakładaj aparat albo zaakceptuj ją, innego wyjścia nie masz. wg mnie kompozyt odpada - łopaty będziesz miała nikt nie jest idealny przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobilam przymiarke w photoeditorze i mysle ze tak zle by to nie wygladalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja jedynka chyba troche wystaje. Chyba lepsza jest ortodoncja w tym przypadku, ale najlepiej zapytac sie specjalisty od stomatologii estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×