Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupi sms

zerwała zaręczyny

Polecane posty

Gość głupi sms

Ludzie doradźcie mi bo ręce opadają. Wczoraj jakaś wariatka z nieznanego mi numeru napisała do mnie smsa że jej się podobam i chce się ze mną spotkać. Pech chciał że tego smsa przeczytała moja narzeczona - i posypało się 2 lata związku, rzuciła pierścionkiem i powiedziała że mam się wyprowadzać. Nie znam kobiety i zignorowałem tego smsa, ale mleko się rozlało. Nie mam z nikim żadnego romansu i nie miałem, ale ona mi nie wierzy. Co robić? teraz nie odbiera telefonu i nie odpisuje na smsy. Wiem tylko tyle że w przeszłości jakiś facet ją okłamywał i jest na tym punkcie wyczulona. Ale do cholery nic nie zrobiłem... Co robić? dać jej czas aż ochłonie, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedz sie kto napisal tego smsa, bedziesz mial mozliwosc wyjasnic dziewczynie ta sytuacje. W tekst 'nie wiem o co chodzi' nikt nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia ta Twoja narzeczona. Znajdz mądrzejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z pewnoscia by,la najlepsza przyjaciolka twojej ex :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi sms
Dowiedziałem się kto to, gdy zagroziłem wizytą na komisariacie w celu ustalenia właściciela numeru - przyznała się, jak się okazało razem pracujemy, przeprosiła i nie będzie więcej pisać, niby temat zamknięty, tylko cóż z tego, narobiła mi problemu, jak mam to wytłumaczyć narzeczonej? Doradźcie mi jak to odkręcić, nie ogarniam psychiki kobiet, ja myślę jak typowy facet czyli prosto. O 18-tej wracam z pracy do domu, pewnie zastanę spakowane walizki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz tej debilce,zeby zadzwonila do twojej d**y i wszystko jej wyjasnila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ona sama wysłała go z nieznajomego numeru bo cie nie chciała pogodz się z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi sms
Smsy przyszły gdy byliśmy razem, więc nie mogła go napisać w tym samym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupek jesteś. Zostaw tą laskę co cię rzuciła i idź do tej nowej. W czym ty masz problem. A już wiem...jeszcze młody i głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×