Odpowiedz na ten temat

zmiana daty wylotu wizzair

• zaczarowany olowek1000 2012.02.25 [13:08]
    hej. Mam takie pytanie. Czy mozliwa jest zmiana daty wylotu dla jednego pasazera jesli bilet byl bukowany dla 3 osob? Okazalo sie, ze jedna osoba ma jakies szkolenie, ktorego nie moze opuscic i doleci pozniej. Oczyiwscie skontaktujemy sie z wizzair ale najpierw chcialam zapytac czy moze ktos z was mial taka sytuacje. Z gory dzieki
  • chyba sie duzo placi ale nie w 2012.02.25 [13:15]
    wiem czy to w ogole mozliwe
  • Google nie boli. ,. .. 2012.02.25 [13:18]
    Jest to mozliwe:

"a) Zmiana terminu i trasy lotu
    Pasażer może dokonać zmiany daty, godziny i trasy lotu przez Internet, telefonicznie lub w biurze podróży nie później niż na 3 godziny przed planowanym odlotem po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej oraz ewentualnej różnicy w stosunku do ceny lotu. Jeżeli aktualna cena za przewóz, podatki i inne opłaty za nowy lot są niższe, pasażer otrzyma zwrot różnicy wyłącznie za niższe podatki..
    Lotów zarezerwowanych w jednej z jednostek linii lotniczych Wizz Air tzn. Wizz Air Bulgaria (kod linii lotniczej 8Z), Wizz Air Hungary (kod linii lotniczej W6) lub Wizz Air Ukraine (kod linii lotniczej WU) nie można zamieniać na loty realizowane przez inne jednostki Wizz Air. Nie można również zamieniać lotów krajowych na loty międzynarodowe i odwrotnie. "

http://wizzair.com/useful_information/travel_ conditions/?language=PL

oplata za zmiane wynosi 135 PLN od pasazera
    http://wizzair.com/useful_information/service _fees/?language=PL

ale nie znam tego z autopsji

• zaczarowany olowek1000 2012.02.25 [13:21]
    to jest mozliwe i oplata wcale nie jest taka spora. Ale chodzi o to, ze mamy jedna rezerwacje na nas troje i nie wiem czy jedna osoba moze zmienic date wylotu dla siebie. No nic bede musiala tam poprostu zadzwonic. Polaczenie bedzie mnie kosztowac wiecej niz ewentualna zmiana datypechowiec.gif
  • Nie widze innej drogi 2012.02.27 [01:17]
    Powinni ci rozdzielić osoby w rezerwacji i zmienić dla jednej

Opłaty za tel są b wysokie to skandaliczne
  • Nie widze innej drogi 2012.02.27 [01:21]
    Coś kojarze ze dawno temu easy jet odmówił zmiany dla jednego pasażera

Ale nie ustępuj jeśli bedą próbować

Opłatę możesz sprawdzić sama na stronie w " zmien rezerwacje
    Dla 3 osób podziel na 3 i wyjdzie
    Nie płac oczywiście tylko zadzwoń
  • zaczarowany olowek1000 2012.02.27 [10:49]
    juz to zalatwilam. Wyodrebnili mi ta jedna osobe z rezerwacji nadajac jej inny numer i zmiana dokonana usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat