Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znalazłam wreszcie pracę ale chyba będę musiała z niej zrezygnować

Polecane posty

Gość gość

W poprzedniej pracy miałam problemy z szefem - wyzwiska, obelgi, groźby, brak wypłat. Sprawa trafiła do sądu, typek przegrał. Teraz znalazłam inną pracę. Wiadomo, zaczeły się pytania gdzie wcześniej pracowałam, u kogo itd. I powiedziałam szczerze jak było. I okazało się, że mój były szef to wujek jednej ze współpracownic. Od tego czasu niemal wszyscy traktują mnie jak powietrze, jeśli coś ktoś nawali - zwalają winę na mnie. Co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za głupotę się płaci. Nigdy nie obmawia się byłego szefa, choćby nie wiem co ci zrobił, zapamiętaj to sobie! A na pytania dlaczego odeszłas z poprzedniej pracy odpowiada się "chciałam nauczyć się czegoś nowego, spróbować nowych wyzywań bo czułam że stoję w miejscu, a chcę się rozwijać". Od biedy mogłaś rzucić, ze się nudziłaś w poprzedniej pracy. A nie narzekać na szefa :O wśród dyrektorów i menagerów róznych firm jest taka siatka połączen i znajmości o jakiej Ci sie nie śnilo. Plotki się szybko rozchodzą a Ty nigdy nie wiesz z kim przyjdzie Ci pracować za kilka lat więc lepiej trzymać język za zebami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×