agrey
Zarejestrowani-
Zawartość
0 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Nigdy
Wszystko napisane przez agrey
-
MAMUSIE WCZEŚNIAKÓW - ZAPRASZAM NA POGADUSZKI
agrey odpisał na temat w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci
Już dziś pomyśl po przyszłości maleństwa i swoim -
Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.
agrey odpisał szczuplak1 na temat w Dyskusja ogólna
co w sieci słychać? -
Ja sosowałam strasznie wysusza Koniecznie przechowuj w lodówce
-
32 l jestem singielką Co znim nie wiem pisze że jest sam ale chyba ściemia na maxa
-
on jest 10 lat starszy No i jestem blondynką
-
Ja w walce o zgubienie paru kilo poświęciłam się i nie jem chleba No cóż gotuję zupy i inne samkołyki. jest - 5 kg suuper
-
biegiem do lekarza i odstawić leki przeciwbólowe które są głóną przyczyną grzybicy
-
Polecam niewyczerpujące ćwiczenia izometryczne Ćwiczenie 2 Cóż rodnowe partie ciała nie zawsze są powodem do dumy. To ćwiczenie żartobliwie nazywa się "Wenus z Milo". Stań bokiem do drzwi sciany lub szafy w odległoci 30 cm, podnies rękę nad głową i naciskaj na powierzchnie drzwi/ciany tak mocno jak potrafisz, utrzymaj to napięcie policz do szeciu i rozlużnij. Odwróć się i drugą ręką powtórz to samo. więcej http://ceratradzik.blogspot.com/2009/09/cwiczenia-izomentryczne-na-smuka.html#links
-
zgrzeszyłam dziś zjadłam kiełbasę
-
jo jo to piekny wynik -43 kg Jak się czujesz na tej diecie i czy ćwiczysz
-
Nie rzucać Poprostu przestać palić znaleźć sposób na uzależnienie się od innego nałgou
-
Nie jesteś sama ja mam do zgubienia 30 kg
-
Czypróbowałyście Niquitinu przy rzucaniu palenia
-
Co jecie na tj diecie?
-
Pierwszy raz słyszę o tej diecie Proszę o szczegóły co jeść surowego aby rozgrzać się w chłodne i mroźne dni\ Tylko proszę nie piszcie że wystarczy setka czystego spirytusu
-
Napiszcie coś więcej o tej tabacie
-
Kasiu oprócz leków na porost włosów przedewszystkim pozbądź się łupieżu dieta też ma znaczenie. Na diecie zawsze poprawia się kondycja skóry i paznokci. Paradoks ale to prawda.
-
Hejka Ja też myśłałam o diecie kapuścianej, ale z opini znajomych to ona rzeczywiście jest na raka dobra. Jestem za. Nie sztuka zacząć diętę wiem bo robiłam to wiele razy. Reżim diety to jest sztuka. Ja w tym celu założyłam bloga aby gotować cokolwiek i nie jeść śmieciowego żarcia Co wy nato?
-
Hejka Ja też myśłałam o diecie kapuścianej, ale z opini znajomych to ona rzeczywiście jest na raka dobra. Jestem za. Nie sztuka zacząć diętę wiem bo robiłam to wiele razy. Reżim diety to jest sztuka. Ja w tym celu założyłam bloga aby gotować cokolwiek i nie jeść śmieciowego żarcia Co wy nato?
-
Jak najskuteczniej dbać o cerę trądzikową. Czasami pogorszenie cery to nawe kilka godzin Jak sobuie z tym radzicie
