hej mam pytanie moj brat rozpoczyna działalnośc. chce sprzdawac proszek do prania niemieckiej marki bardzo dobrej jakosci na kilogramy
a dokładniej 4zł za kilogram to bardzo niska cena.
jak sie orientowałam to 300gram proszku E kosztuje ponad 3 zl.
i chciałam zapytac orientacyjnie czy wy kupowalibyscie taki proszek gdybyscie byli na osiedlowym bazarku?