Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mama laurki

Zarejestrowani
  • Zawartość

    0
  • Rejestracja

  • Ostatnio

    Nigdy

Reputacja

0 Neutral
  1. mama laurki

    30 lat i trądzik?!

    POlecam serię kosmetyków Rhassoul z Alvy - mi pomogła, kiedy zawiodło wszystko inne. Na szczęście nie dotrwałam do kuracji sterydami, bo Olejek z drzewka herbacianego w tych kosmetykach w moim przypadku sobie doskonale poradził :) https://www.ecofanaberia.pl/pl/searchquery/rhassoul/1/phot/5?url=rhassoul
  2. a ja używam balsamu zmiękczającego do stóp alvy https://www.ecofanaberia.pl/pl/p/Alva-Balsam-zmiekczajacy-do-stop-30ml/140 . Uważam go za najlepszy kosmetyk do stóp jaki kiedykolwiek wynaleziono ;) Ale jestem jak najbardziej za tym co pisze maxitaxi - kompleksowa pielęgnacja to podstawa!
  3. kupuję wyłącznie na www.iperfumy.pl. uważam że oryginalne na 100%. Ostatnio kupiłam 100ml DKNY i 100ml Calvin Klein Euphoria. Nie mam do nich żadnych zastrzeżeń.
  4. mama laurki

    fajne sklepy internetowe

    Ja już dawno wyrzuciłam chemiczne produkty do pielęgnacji. Teraz stawiam tylko na naturalne kosmetyki i zaopatruję się w www.ecofanaberia.pl . Ostatnio natknęłam się na sklep z polskimi butami - wszystko polskie - od pomysłu po produkcję www.akardo.pl . Uwielbiam www.liligarden.pl . I jeszcze tutaj zaglądam https://4kidspoint.pl/
  5. mama laurki

    KOSMETYKI NATURALNE

    Poza tym Pierpaoli ma fantastyczne kosmetyki dla dzieci - sprawdziłam i polecam :) http://ecofanaberia.pl/pierpaoli-delikatna-kapiel-i-szampon-400ml-p-110.html
  6. mama laurki

    KOSMETYKI NATURALNE

    Testuję właśnie Laverę. Mają cudowne zapachy (a tego nie można powiedzieć o wszystkich kosmetykach naturalnych). Ale polecam również włoskie kosmetyki I Provenzali i Pierpaoli.
×