Polecam kontakt do tej firmy http://www.creditum-gdynia.pl/kontakt . Też zdarzył mi się wypadek na drodze w którym otrzymałam dość poważne obrażenia ciała. Wcześniej wiedziałam że często ubezpieczalnie celowo zaniżają odszkodowanie więc bez pomocy prawnej fachowca nie mogło się obejść. Firma z która ze mną współpracowała udzieliła mi niezbędnej pomocy i w moim imieniu uzyskała pełne odszkodowanie. Na tyle dużo pieniędzy dostałam że nawet koszty za usługę mi się zwróciły z nawiązką.