Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Doctor Evil

Zarejestrowani
  • Zawartość

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Doctor Evil

  1. Pierwszy record to El grupo nuevo de omar rodriguez lopez zwany Cryptomnesia ktorego jak slucham to mam odlot. ;D. Nie marze juz o dziewczynie, marze by ten caly album zagrac na stopce hahahah.... A drugi kupuje frank zappa sheik yerbouti tylko musze dobre wydanie, bo chyba nie chce reissued... a wy jutro do roboty biedaki hahah
  2. Acodin12zl. Sphinx 28zl za shoarme 8zl za wode WTF. Tutaj nawet majac miliony zyje sie jak biedak. Zachod ma lepsze standardy.
  3. W pplsce mam z 5 miejsc gdzie moge spac i w kazdej czuje sie wspaniale a tu w anglii jedno :/. Po przyjezdzie z polski tutaj totalnie sie zmienilem, wczesniej antyrobota tylko perkusja a teraz kvrwa nagle do sklepu bo chce se internet oplacac i grac w gre. Ale czy to takie wazne jest :/... mam tyle gier na ps3 a przeszedlem tylko dwie. Mi sie nie chce isc do pracy. :/
  4. https://www.muziker.pl/pearl-p-2050c-eliminator-single-pedal
  5. Z ktorym po jakims czasie nie ma nic do czynienia. Obawiam sie ze wiekszosc szmat rozplodowych wlasnie tak stracila cnote a tera nie ma pieniedzy na bachora bo rzad benefitow nie daje szmaty.
  6. Pisze do was z anglii z angielskiego pubu. Co juz po pracy i odpoczynek przed jutrzejszym kolejnym dniem w pracy? Buahahahah XD
  7. Marze by jeszcze kiedys z nia popisac... ahh...
  8. wczoraj przed spaniemg ralem na konsoli w obliviona, umm odlot...
  9. Jak mam funkcjonowac bez Paulinki
  10. Doctor Evil

    nie ma to jak diablo 2

    wszelkie skyrimy czy diablo 3 nie maja w ogole klimatu, a ja mam ochote sobie pograc w cos, z dobra muzyka, wiec gram w diablo 2, amazonke zrobilem na hardcorze :P
  11. lalala diablo dwa https://zapodaj.net/59827e7d863c9.jpg.html Dopiero zaczynam . Dzisiaj mam nadzieje popieerdalac asska na piekle z enigma na klacie
  12. Doctor Evil

    cholera obejrzalbym k pax

    Rozwala mnie muza z tego filmu https://youtu.be/zRNlDY14mdA
  13. I mialbym ja dzisiaj na noc albo dzisisj bysmy razem spali i sie seksili, nie mialbym erekcji xD... wszystko fajnie ale nie umialbym sie na niej skupic i zara by mi opadl mam za duzo rzeczy na glowie wiec jak tu myslec o stosunkach z kobieta nie da sie
  14. Po pierwsze wyglad po trzecie seksapil ale najwazniejsze miec w nia wyjeebane!!
  15. Ta piosenka robi mi lepiej niz Paulinka vel wredny malpiszon bueheh xD https://youtu.be/k-Gi51YVJuI
  16. Doctor Evil

    keskese

    Legalne
  17. Ja j***e XDDDDDDD https://obserwatorlaicki.files.wordpress.com/2010/08/j_kaczynski-smiech.jpg
  18. Czuje sie teraz taki zamkniety XD
  19. A nigdy jej nawet nie widzialem :O
  20. 00:05 https://www.youtube.com/watch?v=y3pSbzDTudQ
  21. Zrobilem go jak padlem zabojczyni na diablo na normie, hehe. Kolo 12 godziny. Tera bylem na spacerku 2 godzinnym wiec w sumie gralem na nim z 3-4 godziny. https://zapodaj.net/7f730b04d7be0.jpg.html Prosty sposob, rushnal nas jakis typ, potem do piekla i dia runy, zara sobie wbije jakis konkretny level i farma, w koncu moge sobie normalnie pofarmic, a diablo 2 to moja ukochana gra, kocham ja
  22. Te wsiurskie mordy ja jeebie co jeden to nie lepszy, np tu 1:32 https://youtu.be/vh2xHuFIXwQ Beka z polaczkow jeszcze klaszcza hahah. Az dziwne ze klaszcza do "i". Wsiury ahahah.
  23. A po kapieli otworzyc okno gdzie na tworze chlodno mrozno i wilgotno i wiaterek chlodny na plecy mi leci mmm ta ochloda mmm
×