tomasz.koralik
Zarejestrowani-
Zawartość
25 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Wszystko napisane przez tomasz.koralik
-
Tak jak jechać to tylko z Autobusparyz kilka razy z nimi jeździłem i jestem zadowolony. Na początku też polecił mi ich kolega.
-
Potwierdzam, bardzo fajny zespół, z którym szaleństwo do białego rana gwarantowane.
-
Super głosy, pasja do muzyki oraz repertuar, który spodoba się wszystkim weselnikom nie zależnie od wieku. U mnie tańczyliśmy do upadłego.
-
Sprawdzonym sposobem na naukę języka angielskiego jest uczęszczanie na zajęcia do wspomnianego tutaj wcześniej przez kogoś English Institute w Łodzi. Mają efektywne metody.
-
SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH W SZCZECINIE. Jaką polecacie?
tomasz.koralik odpisał na temat w Dyskusja ogólna
Najlepsza szkoła to oczywiście jak wyżej British school. Dużo się tutaj nauczyłem i dzięki temu mogę podróżować poznając nowych ludzi. -
Dobre oświetlenie zapewnia firma Światło Kreatywne. Polecam.
-
Potwierdzam zdecydowanie Nie ma mocnych. Fajne Przeboje i gwarantowana zabawa do rana.
-
Oczywiście ja też miałem okazję korzystać z ich pomocy i jestem bardzo zadowolony. Działają solidnie i sprawnie.
-
Spokój i cisza to tylko w Wiciach domki letniskowe Poznaniak. Komfort dobre wyposażenie i blisko plaży. Polecam
