Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

monikapol

Zarejestrowani
 • Zawartość

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez monikapol

 1. monikapol

  Ciąg dalszy romansu

  Mężczyzna miał romans pół roku przed ślubem i krótko po. Teraz jest 3msc po ślubie i chce go zakończyć, ale pozostając w przyjacielskich relacjach z kochanka, czyli ze mna. Codziennie mamy ze sobą kontakt telefoniczny, widujemy się raz na 2 tyg z powodów zawodowych. Nie jestem w związku. Zabawił się, oszukiwał a teraz jak gdyby nigdy nic "zostańmy przyjaciółmi". Wiem, że taki facet nie jest wart mojego czasu, mojej uwagi. Oszukiwał kobietę z którą wziął ślub więc dlaczego wobec mnie miałby być nagle uczciwy. Nie jestem w nim zakochana chodź przez chwilę tak myslalam. Zaczynając z nim sypiać nie wiedziałam, że bierze ślub, nie powiedział mi więc mnie też już oszukał. Gdy sama to odkryłam to chciałam skończyć ta znajomość i 2 dni po ślubie zamiast skupiać się na żonie to próbował nawiązywać ze mną kontakt bo wszędzie go poblokwalam. Żaluje, że nie byłam wtedy bardziej stanowcza. Wkurza mnie to, że jest takim ch... I że wszystko ujdzie mu na sucho. Nie powiem jego żonie, bo ze mnie zrobią ...ke a ona i tak mu wybaczy. Po co wogole w to wchodziłam. Dlaczego nie potrafię uwolnić się z tej chorej relacji, chociaż wiem, że powinnam. Wkurza mnie to, że ja cierpię a on sobie podupczul na boku a teraz grzecznie szczęśliwy siedzi z żoną.
 2. Krótko. Dlaczego facet ma romans jeszcze przed ślubem? Dlaczego pomiędzy rozdawaniem zaproszeń i załatwianiem formalności do ślubu jeździ do kochanki? Jak myślicie będzie kontynuował romans po ślubie?
 3. monikapol

  Romans już przed ślubem

  Czy taki facet na serio ma nadzieję że po ślubie nagle jego sex odżyje i nie będzie zdradzał? Czy po prostu ślub dla niego nic nie znaczy? Chyba łatwiej jest mi zrozumieć zdradę 10 lat po ślubie niz tydzień przed.
 4. monikapol

  Romans już przed ślubem

  Też tak jak Wy myślę że to nie koniec. Tym bardziej że To nie był jednorazowy skok w bok tylko planowane spotkania przez kilka miesięcy. Ostatni raz kilka dni przed ślubem. Co taki facet ma w głowie? Po co brał slub
×