-
Zawartość
1532 -
Rejestracja
-
Ostatnio
-
Wygrane dni
3
Wszystko napisane przez WiłaCzerwcowa
-
macie jakieś plany na weekend ?
WiłaCzerwcowa odpisał hrabia Pomme de terre na temat w Życie uczuciowe
Wychodzimy wieczorem, spełniając się towarzysko-biznesowo (większa impreza), choć chyba wolelibyśmy zostać w domu ze sobą i z małą. -
Oczywiscie, Disneya, zanim wprowadził czarne Arielki i Śnieżki, niepotrzebujące książąt
-
A Ty nie masz dziecięcia w takim wieku na te wszystkie postacie właśnie?
-
Kuromi to zły króliczek
-
I drugi zaraz pod tym: Ghtr s. 30 min. temu Jak ona musi kochac jego…. Pieniądze
-
Byłaś bardzo dzielna według mnie.
-
Wyobrażam sobie obudzić się w nocy jak ta żona i zobaczyć to dziwadło obok, trauma
-
Normalny na pewno nie będzie.
-
No i znalazła się jakaś kukła, na tyle łasa na jego pieniądze, żeby być z psychicznym
-
To trollica.
-
Kolejny bardzo mocny kandydat o którym raczej nie słyszeliście to...
WiłaCzerwcowa odpisał RC + na temat w Życie uczuciowe
Widzę, że twoje zainteresowanie nie gaśnie Ciekawe, jak na kogoś, kto regularnie pluje tu na kościół, szczególnie, gdy ma watahę o podobnych poglądach obok siebie i szczególnie, gdy można to połączyć z hejtem na Pieprz Ale rozumiem, to jedyny temat, na który po przeczytaniu w googlach, możesz rozmawiać z RymCymem, a wiadomo, że chorągiewa to twoje drugie imię -
Technicznie tak, ale lepiej się tym nie chwalić.
-
Takie w wieku, w którym już nie powinno go raczej być
-
Ty cierpisz na tym bardziej niż reszta, jesteś osamotniony i zdesperowany, stąd ten spam i inne rozpaczliwe próby skupienia na sobie uwagi.
-
Teoretycznie nie musisz, ale całe forum jest notorycznie tobą zas... i twoim tekstami retarda, że się myjesz mydełkiem w baseniku. Nawet nie da się ciebie dodać do ignora, bo masz co chwilę nowy nick. Miałeś zdaje się gdzieś wyjść i skończyło się jak zwykle. Opuszczasz forum tylko, gdy masz ciąg alkoholowy ze swoimi alfonsami.
-
No jesteś opóźniony, skrajnie niemęski i infantylny, samo przechodzone pra.wictwo tego jednak nie tłumaczy.
-
A takie posty tego - za przeproszeniem - pe.dała "hi hi mydełko siusiaczek stopki" - ci nie przeszkadzają, moderacjo?
-
Żona jak żona, można jej pewnie powiedzieć wszystko, jak się jest małym człowieczkiem, ale dziecko... ojciec roku. Jeden mój post się ostał pod moderacyjną kosiarką
-
Ja też nie.
-
Urocze jest to zaangażowanie ideologiczne w zmyślone problemy trolli moderacyjnych
-
Kotów się generalnie nie kąpie, monotematyczny durniu (chyba że jest potrzeba, bo się tak zabrudzą czymś, że trzeba), same dbają o higienę ciała i ślicznie pachną (w przeciwieństwie do dorosłych psów, które niezbyt).