Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

RC +

Zarejestrowani
  • Zawartość

    674
  • Rejestracja

  • Ostatnio

  • Wygrane dni

    2

Wszystko napisane przez RC +

  1. Jeśli ma się zdolność samodzielnego myślenia to tak, jeśli nie, no to się wierzy, że dzieciak był wielkim królem haremu w 3-mieście i ludzi zatrudniał nawet. Matko, o czym my w ogóle gadamy. Kończ waść wstydu oszczędź. xD
  2. No, to na pewno karnowscy go odmłodzili hahahahahahahahah. Tusk wpadł głęboko. Utopił Rafała mocno.
  3. Ale zauważcie jedną rzecz: dla wyborców Tuska, platformy, Trzaskowskiego, fakty zupełnie się nie liczą... Tusk powedział, że 16=latek zatrudniał Nawrockiego jako sutenera i to jest fakt objawiony - dogmat, z tym się nie dyskutuje. Współczuć czy się śmiać to nie wiem, ale dobrej nocy życzę. Z Panem Bogiem
  4. No, 16 latek wtedy Wielki Bu werbował go i zatudniał.... hahahahhahaha. Wy wszystko kupicie zobacz ten link jak funkcjonariusz Onetu próbuje się ratować jadąc po Tusku za wywiad w TVN
  5. Ja ci też współczuje szczerze i bez ironii tak bezreflekyjnego łykania bez popity, że 16 latek zatrudniał do haremu Nawrockiego. No, ale są ludzie bardziej i mniej odporni na propagandę i urabianie pod kampanię jak widać. Jedno jest pewne, robić tak spektakularne błędy, to świadczy o całkowitej panice w sztabie Trzaskowskiego. Już nie wspomnę o angażowaniu Tuska w kampanię - ogromny błąd.
  6. Ja czekam na wyjaśnienie słów premiera 38 milionowego kraju, który się całkowicie zbłaźnił na antenie dwóch największych TV wczoraj... chyba się nie doczekam. https://x.com/ProfesorPingwin/status/1927378630348255330
  7. No teraz to wasza strona musi robić fikoły, że jednak wielki bu był tak obrotny jako nastolatek że już harem miał i Nawrockiego zatrudniał... co Tusk w swojej głupocie i ogromnej desperacji w TVN i Polsacie stwierdził... powodzenia - przyda się wam
  8. Tusk w TVN tak popłynął, że wyszło, że 16-latek miał harem i zlecał Nawrockiemu sutenerstwo... tak, ten szemrany typ co obrzucił kaałem Nawrockiego, a na którego Tusk się powołuje miał wtedy 16 lat i sam Stankiewicz próbując ratować tyłek to przyznaje... potrzebujemy ustawy medialnej na już... to nie żarty. to za daleko popłynęło.
  9. Zauważ jak po tym wczorajszym ohydym zmanipulowanym paszkwilu sam współautor, Stankiewicz próbuje ratować cztery litery... to jest zdumiewające... oni popłynęli w emocjach, a teraz przyszło otrzeźwienie: "Panowie, przegięliśmy, a co jak Lolek wygra?" https://x.com/Marek_Kuna_/status/1927424880091316356
  10. Tak, dlatego ta kampania w PL jest tak odrażająco brudna, dlatego niemieckie media typu Onet tak agresywnie atakują... tutaj się rozstrzygają losy m.in. paktu migracyjnego, bez swojego prezydenta Tusk go nie przepcha, a Unia się niecieprliwi... jak myślicie, czemu Tusk wczoraj w Polsacie i TVN spocony, cały w nerwach, prawie się spłakał by na Rafałka głosować, aż go dziennikarz Polsatu wyszydził? Taka jest stawka... on ma króciutką smycz w UE i Berlinie. Gdy Rafał wygra, pakt migracyjny wchodzi NATYCHMIAST, jak w Rumunii. Na szczęście jest spora szansa, że Polskę, mimo tych obrzydliwych ataków, ocalimy.
  11. Pierbattista Pizzabala - kardynał Jerozolimy. Intelektualista włoskiego pochodzenia, który zasłynął tym, że gdy w Ziemi Świętej wybuchł konflikt zaoferował się Hamasowi jako zakładnik w zamian za uwolnienie dzieci. Zna płynnie język hebrajski, choć z pochodzenia jest Włochem. Jego sylwetkę przybliżał onet. https://www.onet.pl/informacje/kai/papabili-kard-pierbattista-pizzaballa-oferowal-siebie-jako-zakladnika-hamasu/v3rc12j,30bc1058
  12. Duży atut to wiek, 60 lat więc jest młody, byłby to potencjalnie długi pontyfikat. https://publisher-ncreg.s3.us-east-2.amazonaws.com/pb-ncregister/swp/hv9hms/media/20231024071032_9c3f755dc29a5cbe3abdfa63a9e0b9e75f56c94c8853e88158c9eb7b69853f00.jpg
  13. Dałby se chłop spokój już, kto w to wierzy...
  14. RC +

    Potrzebuje rady- alkoholizm

    Myślę, że dwa piwa w tygodniu to nie to samo co browar dziennie musi wpaść jak u jego ojca... też musimy wszystko ważyć w granicach rozsądku, alkohol z umiarem jest dla ludzi.
  15. Tak się ciasto nazywa koleżanka Ukrainka podarowała mi spory kawał... nawet spoko. PS. Prawosławni w tym roku obchodzą Święta tak jak i my.
  16. RC +

    Bloker reklam

    Przy przeglądarce otwartej kilkanaście godzin FF zaczyna konsumować coraz więcej zasobów RAM, praktycznie bez powodu, wzrasta też zużycie CPU... siłą rzeczy Linuxa się nie stawia po to by przeglądarkę co kilka godzin restartować, więc to spory problem. Na przeglądarkach opartych o Chromium problem zupełnie nie istnieje. https://support.mozilla.org/en-US/kb/firefox-uses-too-much-memory-or-cpu-resources
  17. RC +

    Bloker reklam

    Origin Browser + Firefox wg moich doświadczeń na Linuxie i Windows działa najlepiej, blokuje nawet nachalne reklamy na kafe, które Brave nieraz przepuści, no ale póki co jestem na Brave, bo Firefox ma problem z wyciekiem pamięci na moim systemie.
  18. RC +

    Bloker reklam

    Prócz Firefoxa mogę polecić Brave Browser - ta przeglądarka, póki co działa z adblokiem, jak długo zobaczymy, a co ciekawe nie trzeba go instalować, jest w tej przeglądarce zainstalowany na start.
  19. Chrześcijańska koncepcja rodziny, małżeństwa i świętość tej instytucji jest zła, niesłuszna... ale w lewicowym umyśle oddawanie się sodomii i jeszcze płacenie za to, sprowadzanie się do roli seksualnej zabawki, o... to już jest słuszne... fajne... Szkoda słów na to jak ci ludzie pobłądzili.
  20. RC +

    Czy powinienem prowadzić życie tak że

    Już ci tłumaczę. My jesteśmy tylko ludźmi... nie rozumiemy nic poza naszą egzystencję, ale sróbuj postawić się w sytuacji Boga, który widzi zarówno nasz mizerny ziemski byt, jak i wymiar którego my nie pojmujemy - Nebiosa, doskonały świat bez chorób, cierpienia i zła. Z naszej perspektywy chore dziecko cierpi i umiera, nie ma go i bardzo cierpimy... z perspektywy Boga, to dziecko jest z nim, otoczone wielką miłością, szczęściem i Bożą opieką. To dziecko jest przeznaczone do raju, ono nie umrze na wieki. Gdy pojmiemy wymiar nieba, perspektywa odejscia nawet biednego chorego dziecka nabiera zupełnie innego znaczenia.
×