AudioPhil
Zarejestrowani-
Zawartość
30 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Wszystko napisane przez AudioPhil
-
Ciekawe ktory zglosil temat.
-
Śmieszny był ten meme hahah
-
Hahah jak sobie pojde na pole i wypije piwko czeskie budweiser do tego to fajnie bedzie
-
Slucham sobie właśnie Ibiza Euphoria lata 90 a wy jak tam?
AudioPhil odpisał AudioPhil na temat w Życie uczuciowe
Hahah -
Slucham sobie właśnie Ibiza Euphoria lata 90 a wy jak tam?
AudioPhil odpisał AudioPhil na temat w Życie uczuciowe
Mona ma do mnie mejla i już pisaliśmy. Pisala, ze lubi przemka pravika. -
Slucham sobie właśnie Ibiza Euphoria lata 90 a wy jak tam?
AudioPhil odpisał AudioPhil na temat w Życie uczuciowe
No nie wydzwaniali, ale byly skargi. Perkusje tez stracilem jak wiele innych fajnych rzeczy. Glownie przez bezdomność i ludzie złodzieje. Teraz mam tylko fajny odtwarzacz, słuchawki i zdrowe nogi, jeee -
Slucham sobie właśnie Ibiza Euphoria lata 90 a wy jak tam?
AudioPhil odpisał AudioPhil na temat w Życie uczuciowe
Nie gram, bo sasiedzi wzywaja policje zaraz albo lokatorzy mi kaza przestac. To nie te czasy co kiedyś -
Slucham sobie właśnie Ibiza Euphoria lata 90 a wy jak tam?
AudioPhil odpisał AudioPhil na temat w Życie uczuciowe
Ja mam starego fona i pekniety aparat na nim. Nie stac mnie na aparat, a ten co mialem byl zajeebisty i 5.5k fot. No obedzie sie bez fot. Mniej roboty. Zreszta ja zazwyczaj chodze na wycieczki bez telefonu -
Slucham sobie właśnie Ibiza Euphoria lata 90 a wy jak tam?
AudioPhil odpisał AudioPhil na temat w Życie uczuciowe
Miałem aparat Olympus i tysiące zdjęć na karcie, ale mi ukradli i już nie fotografuje. -
Slucham sobie właśnie Ibiza Euphoria lata 90 a wy jak tam?
AudioPhil odpisał AudioPhil na temat w Życie uczuciowe
Nie mam, bo pije dużo wody mineralnej też i zazwyczaj jakiegoś mocnego energola bez cukru, a potem wracam na chate po takim spacerze i paru piwkach i zasypiam jak dziecko i śpie jak zabity od 20 wieczorem do rana. -
Slucham sobie właśnie Ibiza Euphoria lata 90 a wy jak tam?
AudioPhil odpisał AudioPhil na temat w Życie uczuciowe
Moja e-przyjaciolka z Holandii co weekend jest najeebana, pije drinki, kluby, piwo zimne w barach, a mieszka w swojej chacie, ma dobrą pracę, najnowszy iPhone i w ogole soundbara surround za 1000 euro i ona mi pisze, żebym pił tylko, gdy są fajne okazje, a dla mnie fajna okazja to jak ide sobie na wycieczkę na plażę i nie muszę iść do pracy. -
Slucham sobie właśnie Ibiza Euphoria lata 90 a wy jak tam?
AudioPhil odpisał AudioPhil na temat w Życie uczuciowe
Pewnie tak, ale w Polsce piwo kosztuje grosze, a w anglii 3 funty butelka, to tam bedzie bez alko. -
Slucham sobie właśnie Ibiza Euphoria lata 90 a wy jak tam?
AudioPhil odpisał AudioPhil na temat w Życie uczuciowe
Pare tygi temu w tydzien 100km zrobiłem, bo dwa razy w ciagu tygodnia trasa po 48 kilometrów :p. Oczywiscie duzo wody, energetyk bez cukru i pare piwek. Sluchawki muzyczka i czego do szczescia wiecej potrzeba? -
Ciekawe jak to jest zlac sie w babie a jej potem brzuch rosnie i jestes facetem
-
Slucham sobie właśnie Ibiza Euphoria lata 90 a wy jak tam?
AudioPhil odpisał AudioPhil na temat w Życie uczuciowe
Wszedzie, głownie za miasto nad wodę, w różne miejsca albo po lesie. Po parku, po miescie. Ścieżki. Farmy i kilka zimnych piwek. No i dużo wody. I jest fajnie. Potem jakos mlodziej wygladam i czuje sie szczesliwszy niż jak sobie żaluje piwka, bo alkohol to zło i gnije w domu albo jak jade na kofeinie. -
Slucham sobie właśnie Ibiza Euphoria lata 90 a wy jak tam?
AudioPhil odpisał AudioPhil na temat w Życie uczuciowe
Poza tym pojsc wypic kilka zimnych piwek na polu to dla mnie motywacja by ruszyć tłusty zad. -
Slucham sobie właśnie Ibiza Euphoria lata 90 a wy jak tam?
AudioPhil odpisał AudioPhil na temat w Życie uczuciowe
Teraz sobie slucham tool 7empest vinyl rip 24 bit na moim odtwarzaczu hi res za 500 euro i sluchawki za 100 euro. -
Slucham sobie właśnie Ibiza Euphoria lata 90 a wy jak tam?
AudioPhil odpisał AudioPhil na temat w Życie uczuciowe
Całkiem możliwe, ale ostatnio po paru piwkach zrobiłem 50km na piechote i fajnie sie slucha muzyki po alko. -
A ja sobie slucham muzyki ale dojeebane brzmienie
-
Slucham sobie właśnie Ibiza Euphoria lata 90 a wy jak tam?
AudioPhil odpisał AudioPhil na temat w Życie uczuciowe
Ibiza to festiwal w Hiszpanii -
Ja leje na to. Wyjeebane mam.
-
Przyszedl mi moj odtwarzacz audio jee ale piękny a jakie opakowanie
AudioPhil odpisał Owsicki na temat w Życie uczuciowe
Hahah ale mi nakuurwia o kuurwa XDD A wy co dalej muzyka ze smartfona i jutube w 2026? Hahahah -
Przyszedl mi moj odtwarzacz audio jee ale piękny a jakie opakowanie
AudioPhil odpisał Owsicki na temat w Życie uczuciowe
Oo ale sie ciesze, że sobie kupiłem te słuchawki i odtwarzacz Szkoda, że moje wielkie nauszne słuchawki mi sie rozjeebały, a miałem z 6 par takich po 1000zł. ;/
