Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

naoomi

Zarejestrowani
  • Zawartość

    0
  • Rejestracja

  • Ostatnio

    Nigdy

Reputacja

0 Neutral
  1. zamowilam wloski balejage zwą sie swietlisty poranek,szczerze mowiac czekam z niecierpliwoscia bo mam taki odrost ze az wstyd a chce isc do fryzjera z tymi wlosami aby zrobila mi taki kolor po calosci wloski drogie 239 ale mysle ze warto bo mamm slub i chce je wykorzystac ...a ostatnio jechalam autobusem i siedziala dziewczyna i strasznie bylo widac jej te spinki naprawde okropnie to wygladalo jednak trzeba uwazac aby je dobrze zakamuflowac:)
  2. naoomi

    od dzis nosze ponczoszki

    ja ponczoszki zawsze zakladam na sexik z moim facetem mam ich cala szuflade bo moj facet ma bzika na wlasnie na pukcie ponczoszkow ...ciekawa jestem co powie jak dzis wparuje do niego do biura w spodnicy a pod nia beda ponczoszki :)
  3. naoomi

    od dzis nosze ponczoszki

    czy one sie nie zsuwaja?
  4. naoomi

    od dzis nosze ponczoszki

    wlasnie czy latem tez mozna nosic ponczoszki....
  5. naoomi

    Leg Magic

    podaje emaila dakira@wp.pl carola napisz mi ile chcesz za ten sprzet
  6. ja rok temu robilam usta i lekarka powiedziala mi wprost ze aquamid sie wchlania predzej czy pozniej poprostu zalezy od organizmu wiec wybralam kwas hialuronowy i wchlonol mi sie po 2 miesiacach a mial byc na 8 minimum..w zyciu juz nic nie wstrzykne sobie do ust ,wybralam mniej inwazyjna metode,otoz zrobilam sobie kontur ust makijazem permanetnym i lekko mam je pwiekszone i o to mi wlasnie chodzilo..
×