Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

cześć stawiam dzbanek gorącej czekolady wygodne kanapki do siedzenia a dla indywidualistów fotele kominek co ogrzeje i rożne suche przekąski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestalam walczyc i tez jestem...kolejna no spisana na straty......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po wielkich bojach wróciłam no to jesteśmy we trzech siądźcie, rozluźnijcie się , odpocznijcie proszę kakao dla was albo czekolada pijcie póki gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOOOOOOOOOO i mamy weekend!! dzisiaj usłyszałam coœ takiego; Niech dzień bedzie taki piekny jak ....kobiety!!! Fajne.?! jeszcze jestem w pizamie ,ale zaraz lece do łazienki się ubrac i na małe zakupy,a potem czeka mnie mycie okien ,bo kupiłam sobie zazdroski do kuchni i musze miec czyste okno ,aby je powiesic. NO to pięknego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I niech tak pozostanie z tą pięknoscia;) Wotam Cię Magdo serdecznie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze wszystkim miłego wekendasa i mnóstwa wspaniałych przezyc[);)SPADAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wstałam śpiochów mam mnóstwo w oczkach pizama mi przeszkadza czekam na łazienkę no po prostu wygladam pięknie jak z rana tylko mozna łazienka na razie zajęta wiec pozwolę sobie uszykować śniadanko wiecie co czy was to nie znudziło? ja tylko coś pichcę i was kuszę rano śniadanko popoludniu obiadek potem kafka z ciastem a wieczorami kolacja i pogaduchy przy czekoladzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Jest może ktoś? Pani mgr inż. ;) wita niezupełnie z rana Maryś> dopiero teraz śniadanko, ładnie ładnie ...;) Uśka > dzięki za kartkę z gratulacjami - jest suuuuuper!!!! Teraz trzymam kciuki za Twoją obronę 🌻 Szam> co się dzieje??? Nocny marku? MOże to stres przedświąteczny, czy coś poważniejszego? gala69 🖐️ rozdajesz fotki, a o mnie jakoś zapomniałeś :( Nic nie dostałam - gdybyś mógł to proszę oto \"jeszcze\" mój adres: m_agdalena@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko gratulacje poczekaj polecę po szampana o już mam buch!!! otwarty opijamy ten sukces masz kieliszka? ja mam wiec proszę trzymaj cmok cmok cmok musze cię wycalować pani mgr inż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 :D Dziękuję Mary! Mam przykrą wiadomość - chyba będę tu dopiero w Nowym Roku...a i dzisiaj zaraz zamykają sale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak podejść z tej strony, to rzeczywiście nie jest tak źle... Poczekaj, zaraz coś w zw, z tym spróbuję napisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ nie będziemy się już widzieć przed Nowym Rokiem więc chciałabym złożyć wszystkim życzenia Życzę wam aby Święta upłynęły w zgodzie i miłości, żeby każdy znalazł prezent pod choinkowym drzewkiem, żeby nikt nie był zapomniany i samotny, żeby spełniły się wasze marzenia. Oby 2004 r. był jeszcze lepszym niż ten, żeby to, co ważne w Waszym życiu spełniało się z korzyścią dla was, żebyście znaleźli swoją Połówkę (jeśli jesteście sami) lub z każdym dniem poznawali dlaczego jesteście akurat z daną Osobą. Ponieważ śnieg pewnie będzie w święta za oknami więc podaruję wam trochę kwiatów ( a tak - dla przekory :D :D :D ) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi A może chciałabyś jeszcze więcej? ;) Tak żeby do świąt starlczyło 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatki z dodatkiem mi wyszły :D ale już ich więcej nie robię, bo jeszcze mnie Szam z topiq wyrzuci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, zaraz coś Ci wyślę - pisane w pośpiechu (zaraz muszę iść) więc nie zwracaj uwagi na błędy a tak przy okazji - smakowity stół zapowiada się u ciebie. A u mnie do piernika, pierniczków doszedł wczoraj makowiec; jeszcze muszę zrobić te obiecane babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko> rowniez najlepszego pod te sieta i pomyslnosci w nowym. niestety nie rozdaje foto tylko odsylam do tych co przysla ale w drodze wyjatku moge przeslac. pozdrawiam uska; mary> thx za foto milo Was poznac zdjecia odeslalem jak cos to dajcie znac szam> niestety ale jakos sie pogubily te Twoje foto gdzies w sieci :-( niestety nie dostalem zadnego Wiecie sprawiedliwosc istnieje MAM JUZ WOLNE. a nawet myslalem ze sie jeszcze wybiore w wigilje do pracy. POZDROWIONKA ALL. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj, właśnie wychodziłam już sprawdziłam i odpisałam Pozdrawiam cieplutko Do zobaczenia w Nowym Roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi przez was nie wyjdę stąd nigdy - zamkną mnie na uczelni aż do nowego roku gala> dzięki 🖐️ przy okazji podoba mi się twoja stopka :D no a teraz spróbuje już wyjść Pa pa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gala to ty swoich zdjęć nie wysyłasz? bo ja sie pogubiłam w twoim wyjaśnianiu słonko no idziesz już czy nie? pani która zamyka pewnie już tupta u mnie choinka już umyta i się suszy a za jakis będziemy ją troić na coroczny bal zwany świętami wiecie ze choinka najdłuzej baluje w swej sukni ? bo od ktoregoś grudnia do któregoś stycznia a my tylko jedna noc widziecie co pieprz robi z człowieka? namieliłam się go a teraz piechdolki wypisuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich u mnie wielkie sprzątanie tak tylko na chwilke wpadłam pomidorową mam dziś z ryżem - ktoś chętny , to proszę się częstować Słonko ja Tobie też wszelkiej pomyślności życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mary odbierz wiadomosci na skrzynce to sie przekonasz pozdrawiam papa spadam po choinke do lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem. Wydaje mi sie ze troszke za pozno sie wybralem do tego lasu ale tato wybral mi cos falnego Dobrze ze ze mna pojechal nie lubie dokonywac wyboru. Bynajmniej juz mam sprawe choinki zamknieta. Teraz ja tylko ubrac i finito. Jest ktos jeszcze tutaj??? Chyba wszyscy dzielnie sprzataja. Milego sprzatania ALL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem i faktycznie juz wiem coś namieszał dzięki wielkie za zdjęcia dołączony jesteś do albumu a ja mam choinkę już ubraną pierogi zrobione troche posprzatane jutro idę przemeblowanie robić w pokoju gdzie będziemy wieczerzycz i choinka jutro tam wjedzie częstuję gorącą czekoladą jesteśmy na razie we dwoje to sobie umilimi słodkościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×