Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szam

Może się poznamy?

Polecane posty

ok dzieki przyda mi sie cosik cieplutkiego. no ja mam szoki nic mi sie nie chce ale spadam narazie troszke podzialac w domku bo przeciez trzeba. thx za czekoladke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj trzeba trzeba nie zatrzymuję jak będziesz chciał odpocząć to zapraszam na dokładkę i fajną masz stopkę choć u mnie to trochę dłużej trwało ( nienawiść)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie ale was pochlonal ten pzredswiateczny wir przygotowan zadziwiacie mnie Milego szykowania. Stawiam na stolik żubróweczke i soczek jablkowy. prosze sie czestowac, zapraszam. pozdrawiam ALL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sobie siedzimy z kobieta i saczymy zapraszam moze ktos by chcial sie przylaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widze ze wszystkich zmozyly bardzo te przygotowania swiateczne i poszliscie spac. pozrdowienia spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , witam i o zdrowie pytam jak tam po przedświątecznych porządkach ? Gala - jak tam zdrowie po żubróweczce ? , mój mąż też wczoraj popijał żubróweczkę i jakoś źle wygląda :) , w sumie to wcale nie wygląda , bo jeszcze śpi :D a zdjątka jakieś wysyłałeś ? , mój adresik marta270@tlen.pl , prześlę również swoje , ale jutro , bo mi płytkę z fotkami zabrali :) Mery - Ty też się pewnie osprzątałaś wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzien dobry ;)Ciag dalszy remontu nie ma kiedy zakonczyc tego bałaganu wiec musze do pozna w nocy i w niedziele zeby zdazyc przed Wigilija,a jeszcze ten szpital synka ...Mam DOŁA i sie fkurzam :( Do zobaczyska narqaz;)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć w niedzielę wiem że nikogo tu nie ma gala ciekawy wieczór miałeś, niestety nie mogłam dołączyć padlam mordką w podusię o północy leniwa niedziela jest i to mi się podoba bo od dwóch miesięcy coś było w niedzielę i już zapomniałam jak to jest leniwić się w ten dzień częstuję ciastem kawa i herbata a dla smakoszy włoskie białe winko mam słodkie oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczku jak ty masz doła to cały świat płacze - i faktycznie u mnie lało jak z cebra i wogóle zimno się zrobiło w lesznie niedzielę handlową sobie zrobili i mieli handel z tym deszczem poczęstuj sie pierniczkami to może choć trochę osłodze życie remont się skończy tzn wy go zakończycie przed wigiliią a i synek wróci będzie dobrze zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszytkim :) znalazłąm własnie życzenia które Wam chciałabym złożyc :) a wiec... Zycze Wam: komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, samych słonecznych dni, smacznego jajka, uroku osobistego, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Księdze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu, szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszajacego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień, czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli/elek, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, wystrzałowej zabawy sylwestrowej, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, suto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata, udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, samych piątek w szkole, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, przyjęcia do Unii Europejskiej, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, sprawnych hamulców, miękkiego lądowania, dużo nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów, ruchu w interesie, stabilnej waluty, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny. z okazji Świąt i Nowego Roku :) Sporo tego :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeryy niejesteś sam tylko biegam tam gdzie król chadzał piechotą bo za duzo pomarańczy zjadłam ( az jedna wielka) hubka śliczne życzonka przeczytalam wszystko jednym tchem ja szczególnie zabiorę dla siebie tego zameczku w szkocji i tych gromkich braw i hossy na giełdzie i uśmiechu i...no dobra wszystko oprócz zdobycia mont everestu i miejsca w ksiedze ginesa bo mi to nie potrzebne prosze pierniczka na osłodę dla was dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, cześć! ❤️ idę po kanapkę i posiedzę sobie trochę na cafe jesteście? halo Mary 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już jestem pyrki gotuję na sałatkę warzywną - cały wielki gar bo my smakosze i lasuchy na sałatkę jesteśmy wiec iloś jest ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, wszyscy takie przygotowania świąteczne robią a u mnie nic.. o przepraszam choinkę tato kupił ale na razie stoi przed domem... :) sałatki to pewnie będe robić w dzień wigilii w dodatku leje i wieje.. ale i tak jest fajnie :classic_cool: obiecalam szefowi że coś opracuję na poniedziałek i jeszcze nie zaczęłam hi hi :O aha >> pochwalę się że w piątek podpisałam umowę na czas nieokreślony (byłam na próbnym) i na cały etat :) :) :), co i tak nic nie zmieni bo mam nienormowany czas pracy i głównie pracuję w domu, a pieniążków trochę więcej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary >> pewnie że jest co!!!! :D pijemy! dalej się nie wzięłam do roboty... :P kurczę czasami nie wiem czy nie lepiej chodzić do pracy od 8 - 16, robić co każą a potem mieć święty spokój... ja mam problemy z samodyscypliną a moje zajęcie tego wymaga... i zawsze coś nad człowiekiem wisi... ale za to nie muszę wstawać o 6 rano ,no chyba że w teren jadę. :) muszę wymyślić jakieś ładne życzenia dla Was moi kochani ❤️ Mary a ty co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uśka uważaj buuuuch!!!! poszło ale się leje a mówiłam nie wstrząsaj tak bardzo toast - za umowę i za to że na jakiś czas masz święty spokój gratuluję co do samodyscypliny musisz to w sobie wypracować bo jak nie to terminy cię przegonia i szef będzie krzywo patrzył bierz się do roboty co ja robię? mnie terminy nie gonią byczę się przed kompem rozmawiam z nieznajomymi chłopakami , a co tam i podjadam piechniczki aha pyrki gotuję na sałatkę warzywną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary >> nie jest tak źle mam jeszcze jutro, bo szefa nie ma :) :P a co, leniwa niedziela... ale coś muszę zacząć dziś, najgorzej zacząć nie? A co porabiasz tak wogóle, w związku z pracą, w tym sensie pytałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah o to pytałaś staram się w hotelu i muszę złapać szefową i pogadać z nią szerze abym wiedziała czy tak sobie przyjeżdzam do zamku czy coś się z tego skrystalizuje rozsyłam papiery do hoteli i czasami przychodzi odp - oczywiście odmowna ale zawsze to coś i wiem ze maja moje dokumenty w swojej bazie staram się w cukierni bo wiem ze potem moge byc polecona przez ciotkę komuś innemu wszyscy znajomi wiedzą o tym że szukam no raz na jakiś czas chadzam sobie do urzędu podpisać listę i sprawdzić ewentualne oferty przede wszystkim to uczę sie sama dla mojego hotelu bo mam czas, może przjdzie taki czas ze nie będę mogła poświęcać się szukaniu spawdzaniu uczeniu bo będę pracowała dla kogoś i komuś pomagała sie wzbogacić ale wtedy więcej będę mogła przeznaczyć na swój biznes a niedziela strasznie fajnie leniwa dawno takiej nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pogadam i nawet coś więcej poczęstuję cię dobrą kafą ale jeśli wolisz może być herbatka ( decyduj się bo woda sie gotuje) no i piechniczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty jerry moja woda już się spaliła a ty się ociągasz ja ci stawiam kubek kawy a uśka herbaty jak sie zdecydujesz to daj mi znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze jestescie juz rozgadani na calego - 225 stron wow!!! moze sie jakos wkrece, przedewszystkim witam serdecznie wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×