Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laxi

Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw

Polecane posty

Gość wszystkie jestescie
Kochane!!!!! 🌼 Silne, i dacie sobie rade ze wszystkim!!!!!!🌼 z calego serduszka zycze samych lepszych dni!!!!!! Jestescie wyjatkowe!!!!!!!!!! Trzymajcie sie!!!!!!! 🌼 Angelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki Angelika
🌼+👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki!Melduję posłusznie,że wizytę u psychola zaliczyłam.Trudno mi powiedzieć czy trafiłam na dobrego lekarza bo po pierwszej wizycie trudno coś wywnioskować.Czy Wasi psychiatrzy też trajkoczą jak najęci i mają gonitwę myśli,a pytania zadają tak szybko,że człowiek nie ma czasu na zastanowienie się nad odpowiedzią i gada co mu się pierwszego skojarzy?Nie byłam długo u niej bo raptem 30 min,ale pocieszyła mnie ,że leki nowej generacji są naprawdę dobre i że 95% społeczeństwa ma nerwicę,a podłoże mojego stanu leży gdzieś w dzieciństwie i jeśli zechcę to kiedyś mi w głowie pogrzebie.Już się boję.Dostałam Bioxetin 1 tabl. rano i Mianseri 1 tabl.na sen.Brałście to kochane?Jak się po tym czułyście?Kur...chce mi się piwa,a tu znowu 2 miesiące nic.Szlag by to trafił.Całuję Was mocno i kocham za to ,że jesteście.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bioxetin to to samo
co Prozac. Zwykle skuteczny :-) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a grzebanie w głowie
zawsze jest wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwadełko to super że już po...wizycie no i przynajmniej pogadałaś sobie z lekarką , bo mój chociaż kochany to za niegadatliwy ja brałam doxepin i bardzo szybko postawił mnie na nogi , czułam się świetnie przez ok. rok dzielnie się trzymałam , ale życie dało mi kopa no i nerwica powróciła:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to miało być tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delta
Heja Nerwowi! (i Lękowi) Pisze do was pierwszy raz, bo dopiero co natrafiłam na ten wątek. Dobrze wiem o czym piszecie - fajnie poczytać o czymś, czego nikt nie rozumiał a co zatruwało mi życie. Napisałam "zatruwało", bo wyobraźcie sobie, że po 6 latach leczenia sie na nerwicę lękową (tzn. wizyty u psychiatry, fluoksetyna+afobam) od prawie pół roku nie miałam napadu! Ja jednak wiążę to z odstawieniem tabletek antykoncepcyjnych, które równie długo brałam. No więc kiedy odstawiłam tabl. anty. nie mam już napadów. Ja przynajmniej tak to wiążę. Nie prawdą jest (przynajmniej w moim przypadku, a co potwierdził mój psychiatra), że napady pojawiają się kiedy jest stres, "zakręt" życiowy czy ogólnie nieciekawy okres życia. Tzn. wtedy oczywiście też, ale ja miałam napady kiedy wszystko było w jak najlepszym porządku, kiedy nie przeżywałąm stresów w pracy czy na studiach a w moim związku było super. Po prostu organizm odreagowuje stresy w jak najmniej oczekiwanym momencie, czyli często po ważnych wydarzeniach kiedy jest juz spokój i bezpiecznie. Pozdrawiam Was wszystkie - trzymajcie się! Naprawdę dobrze wiedzieć, że nie jest się samemu ze swoimi problemami! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też biorę tabletki antykoncepcyjne,ale nie mam depresji tylko nerwicę i sądzę,że tabletki antykoncepcyjne nie mają nic wspólnego z moim stanem/powiem nawet więcej,że gdybym je odstawiła(a miało to już miejsce)to dopiero wprowadziłabym się w nerwicę,deliberując co miesiąc czy jestem w ciąży czy nie,a miesiączki zawsze miałam nieregularne,więc po co mam dodawać sobie stesu.Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Prozac
to lek na depresję a nie na nerwicę :-) (nazwa chemiczna - fluoksetyna), ale się nie przejmuj - lekarz zapewne wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do delta
witam serdecznie.. delta, Ty bralas te leki az 6 lat???? Ja biore te same 2 tygodnie dopiero. pozdrawiam cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda że fluoksetyna jest przeciwdepresyjna , ale lekarze zazwyczaj ją dodawają do innego leku przeciw nerwicy by wzajemnie na siebie oddziaływały dając lepszy efekt Delta --u mnie też zawsze tak było , że gdy żyłam w stresie itp. to nerwicy nie było, a jak następował okres rozlużnienia i spokoju to wtedy hm ataki jeden za drugim obecnie jednak mi sie odmieniło, żyje w ciągłym stresie ,mojej rodziny przyszlość wisi na jednym włosku i przy okazji jeszcze ta nerwica mnie prześladuje kurde dla Delty 🌼witamy i odzywaj się częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 26
Kochane 🌼 faktycznie ta nerwica atakuje juz jak jest wszystko Ok..poniewaz.... moja mama miala okres dosc intensywnie nerwowy....pozniej wszystkie problemy sie rozwiazaly.... byl luz i spokoj... i nagle ....zaczely sie ataczki,.... teraz Mamusia ma zapewnione warunki super.... czestochowa trzymam za Ciebie kciuki,...oby wszystko dobrze sie skonczylo!!!!🌼 goraco i serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnki jesteście
żeby tak nie dawać znaku życia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to Wy pijecie
ale fajnie... ja nie moge:( bo biore leki!!! serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie
ja też biore ale pije , za mądra to nie jestem ale co mi tam!!!!! ważne żeby nie przeginać !!!!jedno piwko nie zaszkodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Niniejszym daję znak życia (jakby to kogokolwiek obchodziło...) Nie, nie, nie będę dzisiaj smucić czy narzekać, chociaż nie jest to najlepszy z dni. Będzie zatem krótko i rzeczowo. Częstochowa - odezwałaś się do Laxi? Leki na ogół przepisuje się w jakiejś kombinacji, w zależności od rodzaju schorzenia - to tak, jak z grypą, można ją leczyć na wiele sposobów, w zależności od objawów. Osobiście mam zestaw podwójny - coś na antynerwowego i antydepresyjnego, pewnie dlatego, że mam nerwicę depresyjną. ;-) Trwa już to leczenie kilka miesięcy - w tym czasie kilkakrotnie zmieniały się i kombinacje leków, i dawki tychże. Najważniejsze, że ostatecznie efekt jest pozytywny. :-) Oczywiście - na ulotkach stoi czarno na białym, że nie wolno pić alkoholu. Oczywiście - przykaz ten regularnie łamię. Także w tej chwili. :-D Wasze zdrowie, Kochane! Pozdrawiam serdecznie - i lepszego dnia/wieczoru/nocy! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są ludzie których to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochana Nerwiczko👄 wyobraż sobie jaka ja jestem walnięta, zgubiłam do Laxi telefon a wczoraj była u mnie i było fajowo:classic_cool: oczywiście moja córa nam przeszkadzała ale i tak troche ponadawałyśmy Nerwica --mam prośbe , może wiesz czy Klinika otolaryngologiczna na ul.Banacha to publiczny zakład \'opieki medycznej\' plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częstochowa, A nie mam pojęcia, jak jest z tą kliniką, ale mogę poszukać informacji w \"sieci\". :-) Słuchaj, podaj namiary na jakąś swoją skrzynkę e-pocztową, to Ci prześlę telefon do Laxi, Sierotki... Jest strasznie napalona na spotkanie w sobotę - no, chyba nie możemy jej zawieść, prawda? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwiczka jesteś kochana🌼moja e - poczta jak to okresliłas to---kami184@op.pl to ja jestem sierotka rzeczywiście ale już bardzo wesoła bo mi się tak niechcąco pół winka wypiło:P i bardzo ci dziękuje z góry za tel.do Laxipapapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu
cześć , pozdrawiam, jak miło znaleźć sięw gronie ludzi , którzy rozumieją.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu
cześć , pozdrawiam, jak miło znaleźć sięw gronie ludzi , którzy rozumieją.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu
cześć , pozdrawiam, jak miło znaleźć sięw gronie ludzi , którzy rozumieją.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu
cześć , pozdrawiam, jak miło znaleźć sięw gronie ludzi , którzy rozumieją.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu
ja mam nerwice od 11 miesięcy, chociaż od 3 nie miałam napadu lęku , przeszłam piekiełko które znają i rozumieją tylko ci którzy tez chplerstwo mają, myślałam że nie wrócę już do normalnego życia ale udało sie , wiem nawet dzieki czemu, boje sie tylko czy to już tak dobrze będzie czy choroba wróci, jeśli ktoś ma podobne doświadczenia to niech mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim, najpierw \"obowiązki\" - Częstochowa, wysłałam Ci telefon Laxi, dzwoń lub sms\'uj jak najszybciej! W ten sposób przynajmniej dwie istoty na tym łez padole będą miały przynajmniej jeden powód do poczucia się lepiej! :-) Do uuuu - witaj! Dzięki serdeczne za przykład \"namacalny\", że z tego wyjść można. Czy wraca? Różnie... Nie musi, ale może... Jak każde choróbsko, zwłaszcza, jeśli \"grunt jest podatny\".... Ale trzymam mocno kciuki, żeby nie powróciło! I gratuluję!!!!!!!!!! :-) 🌼 ❤️ Do wszystkich - lepszego dnia, Kochane istoty! :-) 🌼 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za wypełnienie obowiązków ---to do Nerwicy🌼 Piszesz ,że masz ner.depresyjną , jeśli jeszcze masz ochotę o tym pisać , to proszę zrób to dla mnie jak ci się objawia to dziadostwo? ja już sama nie wiem jak to jest ze mną??? niby mam nerwicę lękową , troszkę depresji , jakieś fobie , w zasadzie nigdy lekarz nie określił jednoznacznie jaki to typ? no, ale pewnie mój przypadek nie da sie zakwalifikować do żadnej z wyżej wymienionych;) do \" uuuuu\" cieszę się że ci przeszło , wierze też, że w twoim przypadku już na dobre Jak sie czujecie ??? Ja ostatnio w miare dobrze, nawet dwa razy w tygodniu śmiałam się do łez ----jak za dawnych lat piszcie dziewczyny!!!!piszcie !!!to naprawde pomaga !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaaaaaaaaaa Jestem w sieci :D co za ulga, choć nie wiem na jak długo.......tak więc podpisuję listę obecności i powiadam DZIEŃDOBRY wSZYSTKIM STRASZNIE SIĘ STĘSKNIŁAM Nerwiczko- dziękuję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Choć nie przeczytałam jaszcze zaległości, bo pędę ratować swoje papierowe małżeństwo i coby je posklejać, to se chyba jakąś \"kroperkę\" albo \"ośmiorniczkę\" albo tradycyjny \"buteprem\" wezme ;))) Tak więc przeczytam i się dołączę jak wrócę - a czy w dobrym nastroju to się okaże ;))), no i mam nadzieje, że mnie w między czasie nie odetną, bo teraz strasznie się śpieszę. Częstochowa - \"Zenek nie daruje Ci tej nocy\" ;))) w sobotę idziemy do Depo i proszę, żeby się panna szykowała, bo w trzy raźniej i tylko totalne załananie się stanu zdrowia potwierdzone drukiem L4 od znanego nam lekarza może Cię wyplątać z tej imprezki. Całuski dla wszystkich lecę Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×